MV
- 1989
- ŠEDÁ
VIN1188
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:33 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2922734
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 12× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MV
- Typ
- MV 8-002 STS / 8-002
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 5. 12. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 12. 1989
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- Ra3 – Přívěs traktorový speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Tomáš Pohl (IČO 86705563) od 25. 11. 2024
- Provozovatel: Tomáš Pohl (IČO 86705563) od 25. 11. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 12. 1989 | První registrace | Zemědělské družstvo Nové Město n. C. (IČO 00123773) | Registr silničních vozidel |
| 4. 8. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | Rovina Písek, a.s. (IČO 25251261) | Registr silničních vozidel |
| 25. 11. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Tomáš Pohl (IČO 86705563) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 7. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2030 |
| 16. 4. 2026 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2030 |
| 27. 10. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2029 |
| 15. 9. 2025 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2029 |
| 28. 7. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3117) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2029 |
| 17. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 9 368 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 6. 2029 |
| 15. 4. 2025 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 4. 2029 |
| 11. 12. 2024 | Před registrací | Jeseník (č. 3801) | 4 270 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 12. 2028 |
| 18. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bydžov (č. 3638) | 7 418 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 7. 2028 |
| 8. 4. 2024 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 4. 2028 |
| 27. 2. 2024 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 2. 2028 |
| 5. 5. 2023 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2027 |
| 18. 1. 2023 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | způsobilé | bez závad | 18. 1. 2027 |
| 7. 7. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2026 |
| 8. 6. 2022 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | 885 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 7. 6. 2026 |
| 7. 6. 2022 | Opakovaná STK | Hlušice (č. 6603) | 5 748 km | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 5. 2026 |
| 1. 6. 2022 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 1 885 km nižší než dříve | – | bez závad | 1. 6. 2026 |
| 27. 5. 2022 | Pravidelná STK | Hlušice (č. 6603) | 5 748 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 7 vážných
| 26. 6. 2022 |
| 18. 5. 2022 | Měření emisí | Hlušice (č. 460207) | 5 745 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2026 |
| 25. 11. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2025 |
| 11. 11. 2021 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3709) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 11. 2025 |
| 15. 9. 2021 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 9. 2025 |
| 4. 8. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3117) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2025 |
| 11. 5. 2021 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 5. 2025 |
| 9. 4. 2021 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 4. 2025 |
| 3. 8. 2020 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 8. 2024 |
| 24. 6. 2020 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2024 |
| 3. 4. 2020 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 4. 2024 |
| 13. 3. 2020 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 3. 2024 |
| 8. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bydžov (č. 3638) | 6 739 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 7. 2023 |
| 19. 6. 2019 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 6. 2023 |
| 19. 2. 2019 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 19. 2. 2023 |
| 4. 2. 2019 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 12. 2018 | Opakovaná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 12. 2022 |
| 11. 7. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 7. 2022 |
| 25. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Královéhradecký kraj (č. 6603) | 5 632 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 4. 2022 |
| 31. 10. 2017 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2021 |
| 14. 7. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 7. 2021 |
| 9. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 6. 2021 |
| 18. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2021 |
| 12. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 5. 2021 |
| 15. 11. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3210) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 11. 2020 |
| 10. 10. 2016 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2020 |
| 7. 10. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 6. 11. 2016 |
| 23. 5. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 5. 2020 |
| 6. 4. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2020 |
| 21. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6732) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 3. 2020 |
| 22. 1. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 1. 2020 |
| 9. 12. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 9. 12. 2019 |
| 22. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2019 |
| 15. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2019 |
| 15. 4. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2019 |
| 4. 11. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2018 |
| 21. 8. 2014 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2018 |
| 23. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 20 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 22. 8. 2014 |
| 7. 5. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2015 |
| 25. 4. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6603) | 24 000 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 4. 2018 |
| 1. 4. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3121) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2018 |
| 8. 3. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3507) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 8. 3. 2018 |
| 1. 10. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2017 |
| 13. 8. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2017 |
| 17. 7. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 84 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 7. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2014 |
| 1. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2017 |
| 27. 6. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 6. 2017 |
| 5. 6. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2017 |
| 22. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 5. 2017 |
| 8. 3. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 13 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 3. 2017 |
| 7. 12. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3701) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2016 |
| 20. 11. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 8 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2016 |
| 5. 10. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2016 |
| 23. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2016 |
| 6. 3. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 3. 2016 |
| 8. 2. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 2. 2016 |
| 9. 11. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2015 |
| 13. 5. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2015 |
| 10. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 5. 2015 |
| 30. 9. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 9. 2014 |
| 19. 7. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 10 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 7. 2014 |
| 27. 4. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6603) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 4. 2014 |
| 6. 4. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3121) | 123 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2014 |
| 1. 10. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3507) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 10. 2013 |
| 22. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2013 |
| 7. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 3 000 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2013 |
| 26. 6. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 6. 2013 |
| 19. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 19. 5. 2013 |
| 8. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 7 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 4. 2013 |
| 25. 1. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 25. 1. 2013 |
| 1. 10. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | 999 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Nové Město n. C. (IČO 00123773)
-
Nový vlastník a provozovatel Rovina Písek, a.s. (IČO 25251261)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-54-9025
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2028 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-04-0118
-
Nový vlastník a provozovatel Tomáš Pohl (IČO 86705563)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- JAWA
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- MV
- Typ
- MV 8-002 STS / 8-002
- Typ kód
- 8-002
- VIN
- 1188
- PČV
- 2922734
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový speciální
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Výrobce vozidla
- STS STÁTNÍ PODNIK OPAVA
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 5. 12. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 12. 1989
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS PRO PŘEPRAVU HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8450/ 2490/ 3080
- Rozvor [mm]
- 3995
- Provozní hmotnost
- 2920
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 8920/ 8920
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4650/ 4650
4850/ 4850
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 5900
- Ložná šířka
- 2340
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.5 -18 10 PR/ 11 X 18 GO
12.5 -18 10 PR/ 11 X 18 GO
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 1188
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO Ø 40 MM
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBJ946154
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- 20.12.94 OTP: AAA 414167
- Další záznamy
- Alternativní kola: 9,00 - 20 14 PR; 7,0 X 20
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1188
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.