ZETOR
- 1997
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN8458
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 15:13 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2968647
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 9× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1997. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Typ
- ZETOR 6340 / 6340
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 14. 10. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 10. 1997
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Semická s.r.o. (IČO 25756630) od 7. 12. 2023
- Provozovatel: Semická s.r.o. (IČO 25756630) od 7. 12. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 10. 1997 | První registrace | PRAHA 8, VOCTÁROVA 1 | Registr silničních vozidel |
| 14. 10. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Pokorný (IČO 12520934) | Registr silničních vozidel |
| 7. 12. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Semická s.r.o. (IČO 25756630) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 1 633 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 7. 2030 |
| 13. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Třinec (č. 3824) | 168 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 13. 5. 2030 |
| 20. 1. 2025 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | – | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2029 |
| 12. 9. 2023 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 9. 2027 |
| 13. 5. 2023 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | 4 013 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 5. 2027 |
| 12. 5. 2023 | Měření emisí | Bantice (č. 471322) | 4 013 km | – | bez závad | 12. 5. 2027 |
| 23. 3. 2023 | Pravidelná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | 90 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 3. 2027 |
| 23. 3. 2023 | Měření emisí | Lysá nad Labem (č. 420821) | 1 010 km | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2027 |
| 2. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 5. 2022 | Pravidelná STK | Letohrad (č. 6616) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 5. 2026 |
| 10. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Hranice (č. 6814) | 32 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 10. 11. 2025 |
| 3. 3. 2020 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3717) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 3. 2024 |
| 23. 7. 2019 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 7. 2023 |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 6723) | 3 700 km | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 5. 2023 |
| 14. 2. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 100 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 14. 2. 2023 |
| 24. 10. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 7 622 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 24. 10. 2021 |
| 19. 2. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 2. 2019 |
| 3. 2. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 15 820 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 2. 2019 |
| 25. 3. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 4 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 25. 3. 2018 |
| 29. 11. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 7 625 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 29. 11. 2017 |
| 8. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 14 200 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2016 |
| 28. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 13 279 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 4. 2015 |
| 17. 2. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | 25 100 km | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 2. 2015 |
| 30. 6. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2013 |
| 28. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 7 622 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 5. 2013 |
| 16. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3302) | 65 813 km | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník PRAHA 8, VOCTÁROVA 1Nový vlastník a provozovatel Pavel Pokorný (IČO 12520934)
-
Konec: vlastník PRAHA 8, VOCTÁROVA 1
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2015 · stanice: DOPRAVNÍ 2624, 28802, NYMBURK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2019 · stanice: DOPRAVNÍ 2624, 28802, NYMBURK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2023 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-19-02-0739
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-23-03-1043
-
Nový vlastník a provozovatel Semická s.r.o. (IČO 25756630)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- KATALYZÁTOR
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Typ
- ZETOR 6340 / 6340
- Typ kód
- 6340
- VIN
- 8458
- PČV
- 2968647
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- ZETOR A.S., BRNO, ČESKO
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 14. 10. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 10. 1997
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZETOR A.S., BRNO, ČESKO
- Typ motoru
- Z 7701
- Číslo motoru
- 050415
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4035/ 1980/ 2737
- Rozvor [mm]
- 2222
- Provozní hmotnost
- 3880
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6230/ 6230
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2230/ 2230
4000/ 4000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 9600/ 9600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PROSTROJ, ELPLAST BRNO, VLAD PREŠOV
- Výrobní číslo karoserie
- 8458
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2626-004-01
- Číslo TP
- AN226016
- Číslo ORV
- UBG133158
- Druh RZ
- TRAKTOR
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 8458
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.