MV 2-028/3

  • 1988
  • HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
  • - POLOŽKA NEBYLA NAP
  • 0 cm³

VIN15060

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 16:46 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2977436

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 10× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MV
Model
2-028/3
Typ
MV 2-028/3 STS /
Rok výroby
1988
Datum 1. registrace
1. 1. 1988
Datum 1. registrace v ČR
21. 4. 2004
Barva
HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
- POLOŽKA NEBYLA NAP
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
52 517 km
při prohlídce 3. 9. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Sátní statek Žulová
od 13. 7. 1988

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1988 První registrace Registr silničních vozidel
13. 7. 1988 Nový vlastník a provozovatel Sátní statek Žulová (IČO 00150606) Registr silničních vozidel
21. 4. 2004 První registrace v ČR Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 000 201020132016201920222025 19. 10. 2009: 15 580 km13. 9. 2010: 44 843 km10. 10. 2011: 15 000 km5. 9. 2012: 47 574 km15. 11. 2013: 417 km3. 9. 2014: 47 573 km4. 11. 2015: 3 887 km7. 9. 2016: 47 573 km20. 10. 2016: 5 272 km20. 11. 2017: 7 374 km7. 9. 2018: 47 573 km3. 12. 2019: 9 502 km3. 12. 2019: 9 503 km24. 8. 2020: 5 295 km25. 8. 2020: 5 295 km7. 9. 2020: 47 573 km7. 9. 2020: 47 578 km1. 11. 2021: 10 503 km7. 9. 2022: 49 418 km1. 11. 2023: 11 922 km5. 9. 2024: 51 036 km5. 9. 2024: 51 037 km4. 12. 2024: 5 312 km31. 10. 2025: 14 921 km3. 9. 2026: 52 515 km3. 9. 2026: 52 517 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 9. 2026 Pravidelná STK Horažďovice (č. 3424) 52 517 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
3. 9. 2028
3. 9. 2026 Měření emisí Horažďovice (č. 540403) 52 515 km způsobilé bez závad 3. 9. 2028
31. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 14 921 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
31. 10. 2027
4. 12. 2024 Evidenční kontrola Vysoké Mýto (č. 3625) 5 312 km nižší než dříve způsobilé bez závad
5. 9. 2024 Pravidelná STK Horažďovice (č. 3424) 51 037 km způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
5. 9. 2026
5. 9. 2024 Měření emisí Horažďovice (č. 540403) 51 036 km způsobilé bez závad 5. 9. 2026
1. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 11 922 km nižší než dříve způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
1. 11. 2025
7. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Horažďovice (č. 3424) 49 418 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 9. 2024
1. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 10 503 km nižší než dříve způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 11. 2023
7. 9. 2020 Pravidelná STK Horažďovice (č. 3424) 47 578 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
7. 9. 2022
7. 9. 2020 Měření emisí Horažďovice (č. 440406) 47 573 km způsobilé bez závad 7. 9. 2022
25. 8. 2020 Pravidelná STK Brno (č. 3710) 5 295 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 8. 2024
24. 8. 2020 Měření emisí Brno (č. 570201) 5 295 km nižší než dříve způsobilé bez závad 24. 8. 2024
3. 12. 2019 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 9 503 km nižší než dříve způsobilé
6 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 12. 2021
3. 12. 2019 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 9 502 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
3. 12. 2021
7. 9. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Horažďovice (č. 3424) 47 573 km způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
7. 9. 2020
20. 11. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 7 374 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
20. 11. 2019
20. 10. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 6714) 5 272 km nižší než dříve způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
20. 10. 2020
7. 9. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3424) 47 573 km způsobilé bez závad 7. 9. 2018
4. 11. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 3 887 km nižší než dříve způsobilé
6 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 11. 2017
3. 9. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3424) 47 573 km způsobilé bez závad 3. 9. 2016
20. 6. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3205) – způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.11.2.1 Upevnění čela nebo sloupků valníkové karoserie nákladního prostoru je uvolněné. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
20. 6. 2018
15. 11. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 417 km nižší než dříve způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 11. 2015
5. 9. 2012 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3424) 47 574 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
5. 9. 2014
5. 3. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 6719) – způsobilé
2 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 3. 2016
31. 10. 2011 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) – způsobilé
4 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4012 Z rozvodovky poháněné přední nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
31. 10. 2013
10. 10. 2011 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3707) 15 000 km nižší než dříve způsobilé bez závad 10. 10. 2015
13. 9. 2010 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3424) 44 843 km způsobilé
4 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6141 Některý světlomet se světlem do mlhy je poškozen, avšak není vyřazen z činnosti (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
13. 9. 2012
19. 10. 2009 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 15 580 km způsobilé
5 lehkých
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
19. 10. 2011
10. 9. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3230) – způsobilé bez závad 10. 9. 2013
7. 7. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3205) – způsobilé
4 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5261 Provedení podlahy neodpovídá stanoveným podmínkám (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
7. 7. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Nový vlastník a provozovatel Sátní statek Žulová (IČO 00150606)
  3. První registrace v ČR
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (MV 2-028/3 1988 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 65,7 %

Srovnáváme s 216 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MV 2-028/3

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
MV
Obchodní označení
2-028/3
Typ
MV 2-028/3 STS /
VIN
15060
PČV
2977436
Druh vozidla
Přívěs traktorový sklápěcí
Kategorie vozidla
O3
Rok výroby
1988
Datum 1. registrace
1. 1. 1988
Datum 1. registrace v ČR
21. 4. 2004
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
- POLOŽKA NEBYLA NAP
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Provozní hmotnost
1705
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
6705/ 6705
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
15060
Barva
HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
1099
Číslo TP
AI287179
Druh RZ
PŘÍVĚS TRAKTORU

Další ověření (externí odkazy)