TATRA 148
- 1979
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 12667 cm³
VIN734
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 12:08 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3065776
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1979. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- 148
- Typ
- TATRA 148 S3 /
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 4. 1998
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12667 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil terénní sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: LOSTAV ČSFR, spol. s r.o. (IČO 45149411) od 29. 4. 1998
- Provozovatel: LOSTAV ČSFR, spol. s r.o. (IČO 45149411) od 29. 4. 1998
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1979 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 26. 3. 1979 | Nový provozovatel | VSZP, a.s. v likvidaci (IČO 45273375) | Registr silničních vozidel |
| 29. 4. 1998 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 29. 4. 1998 | Nový vlastník a provozovatel | LOSTAV ČSFR, spol. s r.o. (IČO 45149411) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 9. 2026 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 9. 2030 |
| 4. 6. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 4 lehké | 4. 6. 2030 |
| 2. 3. 2026 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2030 |
| 9. 2. 2026 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3214) | – | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2028 |
| 4. 9. 2025 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 9. 2029 |
| 31. 1. 2025 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2029 |
| 27. 5. 2024 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2028 |
| 27. 5. 2024 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2028 |
| 11. 3. 2024 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3839) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2028 |
| 15. 2. 2024 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2026 |
| 8. 2. 2024 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2028 |
| 11. 12. 2023 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3839) | – | dočasně způsobilé | 6 vážné | 10. 1. 2024 |
| 23. 10. 2023 | Pravidelná STK | Blansko (č. 3736) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 10. 2027 |
| 2. 5. 2023 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2027 |
| 7. 2. 2023 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 6721) | – | způsobilé | 4 lehké | 7. 2. 2027 |
| 31. 10. 2022 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 10. 2026 |
| 6. 6. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 6 lehké | 6. 6. 2026 |
| 1. 2. 2022 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 2. 2026 |
| 1. 12. 2021 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2025 |
| 20. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3122) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 2. 2021 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2025 |
| 28. 5. 2020 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | 1 lehká | 28. 5. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 5. 2024 |
| 5. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 6 546 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 5. 11. 2023 |
| 25. 6. 2019 | Pravidelná STK | Blansko (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2023 |
| 3. 5. 2019 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2023 |
| 15. 4. 2019 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 4. 2023 |
| 20. 2. 2019 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 6721) | – | způsobilé | 5 lehké | 20. 2. 2023 |
| 8. 10. 2018 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 10. 2022 |
| 31. 5. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 9 lehké | 29. 5. 2022 |
| 3. 5. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 5. 2022 |
| 22. 11. 2016 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 vážná | |
| 22. 11. 2016 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 11. 2020 |
| 14. 11. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 5 vážné, 1 nebezpečná | |
| 29. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2020 |
| 28. 10. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké | 28. 10. 2019 |
| 19. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 9. 2019 |
| 27. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 7. 2019 |
| 17. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 7. 2019 |
| 5. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2019 |
| 26. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 4. 2019 |
| 21. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3836) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 4. 2019 |
| 26. 3. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 3. 2019 |
| 3. 3. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 3. 2017 |
| 26. 2. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 2. 2019 |
| 15. 1. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3123) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 10. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 10. 2018 |
| 28. 5. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 5. 2018 |
| 21. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 5. 2018 |
| 13. 5. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | 3 lehké | 13. 5. 2018 |
| 26. 3. 2014 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 6. 2013 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 6 lehké | 18. 6. 2015 |
| 14. 6. 2013 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 8 lehké | 11. 6. 2014 |
| 14. 6. 2013 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | nezpůsobilé | 8 lehké, 1 vážná | |
| 11. 6. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | nezpůsobilé | 8 lehké, 7 vážné, 3 nebezpečné | |
| 21. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2017 |
| 16. 11. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 11. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2016 |
| 8. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2016 |
| 25. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 5. 2016 |
| 22. 5. 2012 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 4 lehké | 15. 5. 2013 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 5 vážné, 4 nebezpečné | |
| 9. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké | 9. 5. 2016 |
| 29. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2015 |
| 26. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2015 |
| 23. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2011 |
| 30. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2015 |
| 27. 5. 2011 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 5 lehké | 13. 5. 2012 |
| 13. 5. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 3 vážné, 3 nebezpečné | |
| 30. 3. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 30. 3. 2015 |
| 15. 10. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3521) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2010 |
| 13. 9. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2014 |
| 11. 9. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 9. 2014 |
| 27. 7. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 7. 2014 |
| 30. 6. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 5. 2014 |
| 25. 5. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | 5 lehké | 25. 5. 2014 |
| 14. 5. 2010 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 5 lehké | 13. 5. 2011 |
| 13. 5. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | nezpůsobilé | 5 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná | |
| 26. 10. 2009 | Na žádost zákazníka | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | nezpůsobilé | 1 vážná, 1 nebezpečná | 26. 10. 2009 |
| 28. 5. 2009 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 5. 2010 |
| 12. 5. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 11. 6. 2009 |
| 10. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2013 |
| 24. 11. 2008 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2012 |
| 24. 11. 2008 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná | 24. 11. 2008 |
| 10. 10. 2008 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel VSZP, a.s. v likvidaci (IČO 45273375)
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel LOSTAV ČSFR, spol. s r.o. (IČO 45149411)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (TATRA 148 1979 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,9 %
Srovnáváme s 1 569 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TATRA 148
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- 148
- Typ
- TATRA 148 S3 /
- VIN
- 734
- PČV
- 3065776
- Druh vozidla
- Nákladní automobil terénní sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 4. 1998
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- T 2-928-1E
- Číslo motoru
- 5/2-2102
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12667
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 10880
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22000/ 22000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 734
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 624
- Číslo TP
- AE620430
- Číslo ORV
- AAI545730
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 734
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.