ZETOR 9520
- 1995
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 4156 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VIN4137
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:19 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3077304
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1995. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 9520
- Typ
- ZETOR 9520 / *
- Rok výroby
- 1995
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1995
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 4. 1996
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4156 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské obchodní družstvo Opatovec (IČO 00129828) od 17. 4. 1996
- Provozovatel: Zemědělské obchodní družstvo Opatovec (IČO 00129828) od 17. 4. 1996
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1995 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 4. 1996 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 17. 4. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské obchodní družstvo Opatovec (IČO 00129828) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 7. 2026 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubice (č. 3622) | 61 004 km | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2028 |
| 22. 7. 2026 | Měření emisí | Přelouč (č. 460614) | 61 004 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2028 |
| 5. 8. 2025 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 8. 2029 |
| 11. 6. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 6. 2029 |
| 10. 6. 2025 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 10. 6. 2029 |
| 12. 5. 2025 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2029 |
| 3. 4. 2025 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2029 |
| 24. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Chornice (č. 6604) | 5 058 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 5. 2028 |
| 28. 12. 2023 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | 1 512 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 28. 12. 2027 |
| 22. 8. 2023 | Pravidelná STK | Bystřice nad Pernštejnem (č. 3774) | – | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2027 |
| 11. 7. 2023 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 7. 2027 |
| 4. 7. 2023 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 3. 8. 2023 |
| 2. 6. 2023 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2027 |
| 27. 3. 2023 | Pravidelná STK | Dačice (č. 3328) | – | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2027 |
| 3. 3. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2027 |
| 14. 9. 2021 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 9. 2025 |
| 7. 7. 2021 | Pravidelná STK | Kunštát (č. 3707) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 7. 2025 |
| 21. 5. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2025 |
| 17. 5. 2021 | Měření emisí | Jabloňov (č. 571413) | 9 489 km | – | bez závad | 17. 5. 2025 |
| 12. 5. 2021 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2025 |
| 22. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Chornice (č. 6604) | 3 284 km | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 5. 2024 |
| 14. 1. 2020 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3402) | – | způsobilé | bez závad | 14. 1. 2022 |
| 18. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Divišov (č. 3205) | 1 485 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 11. 2023 |
| 15. 7. 2019 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 7. 2023 |
| 27. 3. 2019 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2023 |
| 27. 3. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 3. 2023 |
| 26. 3. 2019 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 3. 2023 |
| 11. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 11. 2019 |
| 27. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 6. 2021 |
| 29. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3205) | 1 432 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 24. 11. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2020 |
| 22. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2020 |
| 13. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2020 |
| 12. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 6604) | 842 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 12. 5. 2020 |
| 17. 2. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2020 |
| 13. 11. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | 1 359 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehkých
| 13. 11. 2019 |
| 11. 11. 2015 | Před registrací | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | 3 lehké
| |
| 20. 10. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 10. 2016 |
| 26. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 26. 6. 2019 |
| 30. 3. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 3. 2019 |
| 24. 3. 2015 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 3. 2019 |
| 23. 3. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 22. 4. 2015 |
| 13. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2019 |
| 26. 9. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 9. 2015 |
| 16. 7. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké
| |
| 21. 2. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 2. 2015 |
| 29. 11. 2013 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 9 480 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 10. 9. 2013 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 9. 2014 |
| 2. 9. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 2. 10. 2013 |
| 25. 7. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 7. 2014 |
| 9. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | – | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2017 |
| 17. 6. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 6. 2013 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2017 |
| 15. 5. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 10 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 14. 6. 2013 |
| 16. 11. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 11. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 640 200 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 11. 2013 |
| 8. 10. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 10. 2016 |
| 16. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2016 |
| 2. 7. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 7. 2013 |
| 12. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2016 |
| 5. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 1 349 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 3. 2016 |
| 11. 11. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 420 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 11. 2012 |
| 15. 7. 2011 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2011 |
| 14. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 6. 2015 |
| 28. 1. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 28. 1. 2015 |
| 15. 10. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 10. 2014 |
| 21. 9. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 9. 2011 |
| 16. 9. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 9. 2014 |
| 26. 8. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 420 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 26. 8. 2011 |
| 28. 7. 2010 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 7. 2011 |
| 13. 7. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 4 vážné
| 12. 8. 2010 |
| 26. 4. 2010 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2010 |
| 15. 9. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3100) | 35 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 9. 2011 |
| 27. 8. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2013 |
| 27. 7. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 371 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 7. 2010 |
| 17. 3. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 16. 4. 2009 |
| 15. 12. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 12. 2012 |
| 24. 10. 2008 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Zemědělské obchodní družstvo Opatovec (IČO 00129828)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2016 · stanice: Sebranice 338, 569 62, Sebranice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2020 · stanice: Trnavská 50, 569 42, Chornice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2024 · stanice: Trnavská 50, 569 42, Chornice · protokol CZ-6604-20-55-9041
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2028 · stanice: Trnavská 50, 569 42, Chornice · protokol CZ-6604-24-55-9081
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 9520
- Typ
- ZETOR 9520 / *
- Typ kód
- *
- VIN
- 4137
- PČV
- 3077304
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- ZETOR s.p. BRNO
- Rok výroby
- 1995
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1995
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 4. 1996
- Druh (typ)
- TRAKTOR KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BRNO DIESEL A. S. BRNO
- Typ motoru
- Z 1001
- Číslo motoru
- 3219
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4156
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4370/ 1908/ 2793
- Rozvor [mm]
- 2376
- Provozní hmotnost
- 4320
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5700/ 5700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-20;10,00-16/ 5,50F x 20;W8x16
16,9-38;13,6-38;18,4-34;16,9-34/ W15Lx38;W11x39;W15Lx34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- Rostroj s.p. Rousínov
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2289-001-91
- Číslo ORV
- UBO900738
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 158
- Další záznamy
- VÝROBCE PŘIPOŠTÍ MAX. 2,5 NÁSOBEK HMOTNOSTI TRAKTORU PODLE BODU 6, TZN. SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS.
VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ PŘIPOJENÍ POUZE JEDNOHO PŘÍVĚSU NEBO NÁVĚSU. ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY.
POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 41/1984 SB.:
19/1 - MOTOR NENÍ SCHVÁLEN
20/7 TRAKTOR JE VYBAVEN STROJNÍM ŘÍZENÍM
35/4 PLNÍCÍOTVOR NÁDRŽE JE UMÍSTĚN NAD MOTOREM
35/6 PALIVOVÁ NÁDRŽ JE UMÍSTĚNA V MOTOROVÉM PROSTORU
67/1 NEJVYŠŠÍ KONSTRUKČNÍ RYCHLOST TRAKTORU PŘEKRAČUJE STANOVENOU HODNOTU
NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ SPZ - 92/2 VYHL. MV Č. 145/56 Ú.L.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 4137
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.