BSS NV
- 1981
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1124
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:36 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3096884
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1981. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- NV
- Typ
- BSS NV 29.22.20 /
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 1. 1988
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: JAKVA TRANS spol. s r.o. - v likvidaci (IČO 63493187) od 26. 2. 1997
- Provozovatel: JAKVA TRANS spol. s r.o. - v likvidaci (IČO 63493187) od 26. 2. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1981 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 1. 1988 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 22. 5. 1995 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 5. 1995 | Nový provozovatel | Alois Kovářčík (IČO 10653104) | Registr silničních vozidel |
| 26. 2. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | JAKVA TRANS spol. s r.o. - v likvidaci (IČO 63493187) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 1 658 km | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2030 |
| 2. 3. 2026 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2030 |
| 26. 2. 2026 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2030 |
| 23. 2. 2026 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | 5 lehké | 23. 2. 2030 |
| 11. 4. 2025 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2029 |
| 1. 4. 2025 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3709) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2029 |
| 20. 12. 2024 | Opakovaná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | 1 047 km | způsobilé | 3 lehké | 10. 12. 2028 |
| 10. 12. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 1 046 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 8 vážné | 10. 12. 2028 |
| 3. 10. 2024 | Pravidelná STK | Stříbro (č. 3433) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 10. 2028 |
| 18. 7. 2024 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2028 |
| 15. 5. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 5. 2028 |
| 19. 4. 2024 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | 4 lehké | 19. 4. 2028 |
| 27. 3. 2024 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 3. 2028 |
| 18. 5. 2023 | Evidenční kontrola | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 19. 4. 2023 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 19. 4. 2027 |
| 2. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 5 lehké | 2. 4. 2027 |
| 1. 3. 2023 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 3. 2027 |
| 2. 8. 2022 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | 1 639 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 2. 8. 2026 |
| 2. 8. 2022 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | 1 638 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2026 |
| 1. 8. 2022 | Evidenční kontrola | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 17. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Jetřichov (č. 3641) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 15. 2. 2022 | Pravidelná STK | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | 8 lehké | 15. 2. 2026 |
| 21. 12. 2021 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 21. 12. 2025 |
| 21. 12. 2021 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 21. 12. 2025 |
| 15. 7. 2021 | Pravidelná STK | Krásný Dvůr (č. 6505) | 75 000 km | způsobilé | 4 lehké | 15. 7. 2025 |
| 23. 10. 2020 | Opakovaná STK | Stříbro (č. 3433) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2024 |
| 20. 10. 2020 | Pravidelná STK | Stříbro (č. 3433) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné | 19. 11. 2020 |
| 4. 8. 2020 | Opakovaná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 7. 2024 |
| 27. 7. 2020 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné | 26. 8. 2020 |
| 13. 7. 2020 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 3 lehké | 13. 7. 2024 |
| 1. 7. 2020 | Pravidelná STK | Dlouhá Brtnice (č. 3755) | – | způsobilé | 5 lehké | 1. 7. 2024 |
| 24. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké | 24. 4. 2024 |
| 27. 11. 2019 | Evidenční kontrola | Ústí nad Labem (č. 3523) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 27. 5. 2019 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 7 lehké | 27. 5. 2023 |
| 23. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 5 lehké | 23. 5. 2023 |
| 25. 4. 2019 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | 4 lehké | 25. 4. 2023 |
| 20. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Třeboň (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 10. 2018 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | 1 lehká | 10. 10. 2022 |
| 14. 6. 2018 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 6. 2022 |
| 14. 6. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 1 618 km | způsobilé | 1 lehká | 14. 6. 2022 |
| 13. 6. 2018 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | 1 618 km nižší než dříve | – | bez závad | 13. 6. 2022 |
| 26. 4. 2018 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 4 lehké | 26. 4. 2022 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2021 |
| 14. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 6505) | 70 000 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 6. 10. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | 5 lehké | 6. 10. 2020 |
| 30. 9. 2016 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2020 |
| 27. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 27. 10. 2016 |
| 9. 8. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2020 |
| 15. 7. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 5 lehké | 15. 7. 2020 |
| 14. 6. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2020 |
| 6. 6. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 1 vážná | 6. 7. 2016 |
| 19. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 5. 2020 |
| 14. 3. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | – | způsobilé | 5 lehké | 14. 3. 2020 |
| 25. 11. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 11. 2019 |
| 10. 11. 2015 | Na žádost zákazníka | Karlovarský kraj (č. 3409) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 17. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 7 lehké | 17. 6. 2019 |
| 25. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 1 lehká | 25. 5. 2019 |
| 18. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 5. 2019 |
| 5. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 2 lehké | 5. 5. 2019 |
| 17. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2019 |
| 15. 11. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 3 lehké | 15. 11. 2018 |
| 9. 10. 2014 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | – | způsobilé | 6 lehké | 11. 9. 2018 |
| 11. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 6 vážné | 11. 10. 2014 |
| 22. 8. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2018 |
| 7. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 6. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2018 |
| 19. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 5 lehké | 19. 5. 2018 |
| 23. 4. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2018 |
| 4. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3411) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2017 |
| 17. 4. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | 7 000 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | 17. 5. 2013 |
| 17. 4. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 4. 2017 |
| 12. 12. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 7 vážné | 9. 1. 2013 |
| 10. 12. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 7 vážné | 9. 1. 2013 |
| 27. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 9. 2016 |
| 26. 9. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | – | způsobilé | 6 lehké | 26. 9. 2016 |
| 16. 7. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 7. 2016 |
| 8. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2016 |
| 14. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 6 230 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 14. 5. 2016 |
| 9. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | 8 436 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehké | 9. 5. 2016 |
| 7. 5. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 4 lehké | 7. 5. 2016 |
| 23. 4. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6409) | – | způsobilé | 3 lehké | 20. 4. 2016 |
| 20. 3. 2012 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2012 |
| 19. 3. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké | 19. 3. 2016 |
| 14. 3. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 nebezpečná | 1. 1. 1900 |
| 14. 3. 2012 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké | 14. 3. 2016 |
| 7. 12. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2015 |
| 5. 12. 2011 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3407) | – | způsobilé | 2 lehké | 5. 12. 2011 |
| 8. 8. 2011 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2011 |
| 13. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 7. 2015 |
| 10. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 5 lehké | 10. 5. 2015 |
| 21. 1. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 1. 2015 |
| 2. 11. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | způsobilé | 3 lehké | 2. 11. 2014 |
| 26. 10. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 4 lehké | 26. 10. 2011 |
| 4. 10. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 3. 11. 2010 |
| 9. 8. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 8. 9. 2010 |
| 26. 7. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 11 000 km | způsobilé | 3 lehké | 26. 7. 2014 |
| 26. 7. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3521) | 11 000 km | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2010 |
| 11. 6. 2010 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 6. 2014 |
| 11. 6. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 vážná, 1 nebezpečná | 11. 6. 2010 |
| 12. 4. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3433) | – | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2010 |
| 23. 2. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 2. 2014 |
| 24. 11. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 4 lehké | 24. 11. 2010 |
| 22. 9. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 22. 9. 2013 |
| 8. 9. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 9. 2013 |
| 5. 8. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | – | způsobilé | 6 lehké | 5. 8. 2013 |
| 10. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3411) | – | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2013 |
| 21. 4. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | 56 000 km | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2013 |
| 27. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 3. 2013 |
| 23. 3. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2013 |
| 24. 1. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | 210 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2009 |
| 6. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3521) | 320 000 km | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2008 |
| 21. 11. 2008 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 11. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČR
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Alois Kovářčík (IČO 10653104)
-
Nový vlastník a provozovatel JAKVA TRANS spol. s r.o. - v likvidaci (IČO 63493187)
-
Konec: vlastník fyzická osoba
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – fyzická osoba
Zprávy z registru
- VÝMĚNA KORBY
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (BSS NV 1981 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77,3 %
Srovnáváme s 445 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS NV
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- NV
- Typ
- BSS NV 29.22.20 /
- VIN
- 1124
- PČV
- 3096884
- Druh vozidla
- Návěs nákladní valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 1. 1988
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 29000/ 29000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 1124
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AM186724
- Číslo ORV
- AAE969543
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- ZLÍN
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1124
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.