BSS PV 16.12
- 1981
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1314
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:27 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3113175
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1981. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PV 16.12
- Typ
- BSS PV 16.12 /
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 2. 1999
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs nákladní valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Miloš Strnad TEMPO-CAR (IČO 40180573) od 17. 2. 1999
- Provozovatel: Miloš Strnad TEMPO-CAR (IČO 40180573) od 17. 2. 1999
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1981 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 9. 1996 | Nový provozovatel | Dušan Mikulec (IČO 47990813) | Registr silničních vozidel |
| 17. 2. 1999 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 17. 2. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | Miloš Strnad TEMPO-CAR (IČO 40180573) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 4. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 4. 2030 |
| 25. 2. 2026 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2030 |
| 21. 10. 2025 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2029 |
| 30. 9. 2025 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3529) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2029 |
| 19. 9. 2025 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2029 |
| 10. 5. 2025 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2029 |
| 26. 3. 2025 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 5 lehké | 26. 3. 2029 |
| 26. 7. 2024 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 7. 2028 |
| 8. 7. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 7. 2028 |
| 27. 5. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 5. 2028 |
| 2. 11. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | 6 812 km | způsobilé | 4 lehké | 31. 10. 2027 |
| 31. 10. 2023 | Měření emisí | Brno (č. 570229) | 6 812 km | – | bez závad | 31. 10. 2027 |
| 21. 9. 2023 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2027 |
| 12. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 6714) | 6 486 km | způsobilé | 5 lehké | 12. 6. 2027 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2027 |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2027 |
| 21. 4. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2027 |
| 27. 12. 2022 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | 1 037 km | způsobilé | 4 lehké | 27. 12. 2026 |
| 14. 12. 2022 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | 1 037 km nižší než dříve | – | bez závad | 14. 12. 2026 |
| 24. 5. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2026 |
| 4. 4. 2022 | Pravidelná STK | Podbořany (č. 3503) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2026 |
| 5. 2. 2022 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | způsobilé | 5 lehké | 5. 2. 2026 |
| 13. 10. 2021 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 10. 2025 |
| 12. 10. 2021 | Evidenční kontrola | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 8. 2021 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 8. 2025 |
| 25. 3. 2021 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 6 lehké | 25. 3. 2025 |
| 16. 3. 2021 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2025 |
| 16. 3. 2021 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 3. 2025 |
| 23. 9. 2020 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 9. 2024 |
| 20. 8. 2020 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 8. 2024 |
| 10. 7. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 7. 2024 |
| 8. 4. 2020 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | – | způsobilé | 3 lehké | 8. 4. 2024 |
| 11. 10. 2019 | Pravidelná STK | Žatčany (č. 6714) | 1 314 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 11. 10. 2023 |
| 11. 10. 2019 | Měření emisí | Brno (č. 570229) | 6 812 km | – | bez závad | 11. 10. 2023 |
| 9. 10. 2019 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké | 9. 10. 2023 |
| 29. 9. 2019 | Měření emisí | Prosíčka (č. 460116) | 3 900 km nižší než dříve | – | 1 lehká | 29. 9. 2023 |
| 7. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | – | způsobilé | 4 lehké | 7. 5. 2023 |
| 27. 4. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2023 |
| 18. 4. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2023 |
| 15. 3. 2019 | Opakovaná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 7. 2. 2023 |
| 7. 3. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 3. 2023 |
| 13. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Žatčany (č. 6714) | 6 485 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 2. 2019 | Před registrací | Louny (č. 3508) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné | 9. 3. 2019 |
| 28. 12. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 1 037 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 28. 12. 2022 |
| 29. 8. 2018 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3519) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2022 |
| 18. 6. 2018 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká | 28. 5. 2022 |
| 12. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 6 485 km | způsobilé | 4 lehké | 12. 6. 2022 |
| 28. 5. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 27. 6. 2018 |
| 7. 12. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 12. 2021 |
| 4. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 3 lehké | 4. 5. 2021 |
| 30. 3. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 4 lehké | 30. 3. 2021 |
| 1. 3. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | – | způsobilé | 3 lehké | 1. 3. 2021 |
| 3. 12. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2020 |
| 1. 7. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2020 |
| 18. 5. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2020 |
| 13. 5. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 12. 6. 2016 |
| 3. 5. 2016 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2020 |
| 2. 5. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 1. 6. 2016 |
| 27. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 4. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | 5 lehké | 11. 4. 2020 |
| 28. 10. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 4 lehké | 28. 10. 2019 |
| 16. 7. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 7. 2019 |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 5 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2019 |
| 7. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 11. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2019 |
| 20. 12. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 5 lehké | 20. 12. 2018 |
| 17. 10. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | 2 lehké | 17. 10. 2018 |
| 15. 8. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 17 000 km | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2018 |
| 3. 6. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 6. 2018 |
| 20. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 8 900 km | způsobilé | 4 lehké | 20. 5. 2018 |
| 16. 9. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | – | způsobilé | 4 lehké | 16. 9. 2017 |
| 27. 6. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 7 lehké | 26. 6. 2017 |
| 26. 6. 2013 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3612) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 5. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2017 |
| 10. 4. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2017 |
| 10. 4. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2017 |
| 14. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2017 |
| 11. 3. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2017 |
| 21. 12. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 21. 12. 2016 |
| 2. 10. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 5 lehké | 2. 10. 2013 |
| 15. 8. 2012 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 8. 2016 |
| 15. 8. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná | 15. 8. 2012 |
| 18. 6. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 6. 2016 |
| 14. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 4 lehké | 14. 6. 2016 |
| 8. 6. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 5. 2016 |
| 25. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 5. 2016 |
| 23. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3640) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2012 |
| 22. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2012 |
| 16. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3423) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2016 |
| 14. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | 5 000 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 13. 6. 2012 |
| 7. 5. 2012 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2016 |
| 20. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | – | způsobilé | 3 lehké | 20. 4. 2016 |
| 18. 4. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 18. 5. 2012 |
| 14. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2016 |
| 11. 7. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 5 lehké | 11. 7. 2012 |
| 21. 4. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 5 000 km | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2015 |
| 11. 3. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2015 |
| 2. 3. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 5 lehké | 2. 3. 2012 |
| 1. 3. 2011 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2011 |
| 23. 6. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 6 lehké | 23. 6. 2011 |
| 15. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2010 |
| 2. 6. 2010 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | 9 500 km | způsobilé | 3 lehké | 24. 5. 2014 |
| 24. 5. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | 9 500 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 23. 6. 2010 |
| 14. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 6 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2014 |
| 5. 10. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | 12 000 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 1 nebezpečná | 5. 10. 2009 |
| 30. 9. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2013 |
| 27. 8. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 8. 2013 |
| 19. 8. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2013 |
| 29. 7. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | 2 lehké | 29. 7. 2013 |
| 7. 7. 2009 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 6 lehké | 3. 7. 2010 |
| 3. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | nezpůsobilé | 6 lehké, 3 nebezpečné | 3. 7. 2009 |
| 11. 6. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 11. 6. 2013 |
| 25. 5. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 6 lehké | 25. 5. 2010 |
| 18. 5. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 5. 2013 |
| 2. 4. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 30 000 km | způsobilé | 3 lehké | 2. 4. 2013 |
| 3. 3. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2013 |
| 23. 1. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 20 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2013 |
| 9. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 31 218 km | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel Dušan Mikulec (IČO 47990813)
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Miloš Strnad TEMPO-CAR (IČO 40180573)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2003 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PV 16.12 1981 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 73,9 %
Srovnáváme s 444 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PV 16.12
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PV 16.12
- Typ
- BSS PV 16.12 /
- VIN
- 1314
- PČV
- 3113175
- Druh vozidla
- Přívěs nákladní valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 2. 1999
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 1314
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1280
- Číslo TP
- AG380873
- Číslo ORV
- AAF397363
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- JABLONEC NAD NISOU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1314
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.