ARO 10.4

  • 1987
  • MODRÁ-SVĚTLÁ
  • BA 96
  • 1397 cm³

VIN27379

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 12:37 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/311629

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ARO
Model
10.4
Typ
ARO 10.4 DR UU3AR07C4 /
Rok výroby
1987
Datum 1. registrace
1. 1. 1987
Datum 1. registrace v ČR
24. 3. 1988
Barva
MODRÁ-SVĚTLÁ
Palivo
BA 96
Zdvihový objem
1397 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
M1 – Osobní automobil-terénní
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
2 386 km
při prohlídce 27. 3. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Lesy Český Rudolec, a.s.
od 24. 3. 1988

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1987 První registrace Registr silničních vozidel
24. 3. 1988 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
24. 3. 1988 Nový vlastník a provozovatel Lesy Český Rudolec, a.s. (IČO 47239280) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 000 201020132016201920222025 31. 7. 2009: 4 002 km17. 7. 2013: 32 064 km3. 7. 2017: 1 986 km26. 3. 2025: 2 386 km27. 3. 2025: 2 386 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 6401) – způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.3.5.1 Kapotu / víko zavazadlového prostoru nelze spolehlivě zajistit v otevřené poloze. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
2. 6. 2030
27. 3. 2025 Pravidelná STK Hlučín (č. 6815) 2 386 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.11.2.1 Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
26. 3. 2029
26. 3. 2025 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 2 386 km – bez závad 26. 3. 2029
9. 4. 2024 Pravidelná STK Mariánské Lázně (č. 3417) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
9. 4. 2028
12. 12. 2022 Evidenční kontrola Náchod (č. 3623) – způsobilé bez závad
12. 12. 2022 Evidenční kontrola Náchod (č. 3623) – způsobilé bez závad
12. 12. 2022 Evidenční kontrola Náchod (č. 3623) – způsobilé bez závad
18. 11. 2022 Evidenční kontrola Opava (č. 3827) – způsobilé bez závad
16. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 6401) – způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.5.1 Kapotu / víko zavazadlového prostoru nelze spolehlivě zajistit v otevřené poloze. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
16. 5. 2026
10. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Lipník nad Bečvou (č. 6802) – způsobilé
1 lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
10. 7. 2025
12. 5. 2020 Pravidelná STK Mariánské Lázně (č. 3417) – způsobilé
8 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 6.2.90.2.1 Upevnění čela nebo sloupků valníkové karoserie nákladního prostoru je uvolněné. lehká
12. 5. 2024
18. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 6401) – způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 4.8.1.2.2 Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.5.1 Kapotu / víko zavazadlového prostoru nelze spolehlivě zajistit v otevřené poloze. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
18. 4. 2022
3. 7. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3810) 1 986 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
3. 7. 2021
26. 5. 2016 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3417) – způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
26. 5. 2020
19. 3. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3403) – způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
19. 3. 2018
5. 2. 2014 Evidenční kontrola Karlovarský kraj (č. 3417) – způsobilé bez závad
30. 1. 2014 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3720) – způsobilé bez závad
16. 1. 2014 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3720) – způsobilé bez závad
17. 7. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 32 064 km způsobilé
7 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
17. 7. 2017
30. 8. 2011 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3720) – způsobilé
3 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7161 Hydraulické sklápěcí zařízení, popř. olejová nádrž nebo spojovací potrubí, není dostatečně těsné, takže je patrné unikání oleje, olej však zatím neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
30. 8. 2015
14. 12. 2009 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 6401) – způsobilé
5 lehkých
  • 2241 Provozní tlak vzduchu: je mimo předepsané meze, odchylka však nepřekračuje 15 % jmenovitého tlaku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5111 Schůdky nebo jiné zařízení pro nastupování a vystupování jsou mírně poškozené (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 12. 2013
31. 7. 2009 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3810) 4 002 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
30. 7. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Lesy Český Rudolec, a.s. (IČO 47239280)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (ARO 10.4 1987 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 30,2 %

Srovnáváme s 477 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ARO 10.4

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
ARO
Obchodní označení
10.4
Typ
ARO 10.4 DR UU3AR07C4 /
VIN
27379
PČV
311629
Druh vozidla
Osobní automobil-terénní
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1987
Datum 1. registrace
1. 1. 1987
Datum 1. registrace v ČR
24. 3. 1988
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
102.02
Číslo motoru
14018
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
BA 96
Zdvihový objem [cm³]
1397
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Provozní hmotnost
1180
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1630/ 1630
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
27379
Barva
MODRÁ-SVĚTLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
1643
Číslo TP
AI136503
Druh RZ
OSOBNÍ
RM zániku
MD (vozidlo bez RM)
Doplňkový text na TP
VYřAZ. POD č.J. 428/94

Další ověření (externí odkazy)