BSS NV
- 1981
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1661
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:49 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3155753
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1981. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- NV
- Typ
- BSS NV 31.23.22 /
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 4. 6. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 6. 1981
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Agrochemický podnik, společný podnik Lanškroun (IČO 00485977) od 4. 6. 1981
- Provozovatel: Agrochemický podnik, společný podnik Lanškroun (IČO 00485977) od 4. 6. 1981
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 6. 1981 | První registrace | Agrochemický podnik, společný podnik Lanškroun (IČO 00485977) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 9. 2026 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2030 |
| 15. 5. 2026 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | 4 634 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 15. 5. 2030 |
| 1. 4. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3131) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2030 |
| 25. 8. 2025 | Opakovaná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 7. 2029 |
| 31. 7. 2025 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 30. 8. 2025 |
| 23. 7. 2025 | Pravidelná STK | Nová Paka (č. 3648) | – | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2029 |
| 26. 3. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3131) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2027 |
| 19. 3. 2025 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 19. 3. 2029 |
| 11. 11. 2024 | Pravidelná STK | Krásná Lípa (č. 3501) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 11. 2028 |
| 19. 7. 2024 | Pravidelná STK | Krásný Dvůr (č. 6515) | 95 000 km | způsobilé | 4 lehké | 19. 7. 2028 |
| 12. 7. 2024 | Pravidelná STK | Český Dub (č. 3530) | – | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2028 |
| 26. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Hrejkovice (č. 3319) | 6 651 km | způsobilé | 5 lehké | 26. 3. 2028 |
| 15. 3. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 6 lehké | 15. 3. 2028 |
| 30. 10. 2023 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2027 |
| 18. 8. 2023 | Pravidelná STK | Březolupy (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2027 |
| 24. 7. 2023 | Pravidelná STK | Blansko (č. 3736) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné | 23. 8. 2023 |
| 15. 11. 2022 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2026 |
| 7. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2024 |
| 15. 8. 2022 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2026 |
| 3. 3. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2026 |
| 6. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 10. 2025 |
| 3. 6. 2021 | Pravidelná STK | Přeštice (č. 3427) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 6. 2025 |
| 29. 3. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3109) | – | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2023 |
| 9. 10. 2020 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2024 |
| 7. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2022 |
| 20. 4. 2020 | Opakovaná STK | Hrejkovice (č. 3319) | 6 651 km | způsobilé | 5 lehké | 19. 3. 2024 |
| 17. 4. 2020 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 6 651 km | – | 1 lehká | 17. 4. 2024 |
| 20. 3. 2020 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | 6 651 km | dočasně způsobilé | 5 lehké, 2 vážné | 18. 4. 2020 |
| 13. 3. 2020 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 6 651 km | – | 1 lehká, 1 vážná | |
| 8. 11. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 11. 2023 |
| 26. 8. 2019 | Pravidelná STK | Březolupy (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2023 |
| 26. 7. 2019 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2023 |
| 10. 7. 2019 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 7. 2023 |
| 4. 4. 2019 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 5 lehké | 4. 4. 2023 |
| 3. 4. 2019 | Měření emisí | Soběslav (č. 430831) | 4 633 km nižší než dříve | – | 1 lehká | 3. 4. 2023 |
| 7. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Březolupy (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 9. 2020 |
| 15. 8. 2018 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2022 |
| 21. 6. 2018 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2022 |
| 20. 6. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 20. 7. 2018 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 7. 2021 |
| 24. 5. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 5. 2021 |
| 6. 4. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3241) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 6. 5. 2017 |
| 18. 3. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 3. 2021 |
| 23. 9. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2020 |
| 2. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | dočasně způsobilé | 7 vážné | 2. 10. 2016 |
| 1. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 5 lehké | 31. 3. 2020 |
| 13. 11. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 3 lehké | 13. 11. 2019 |
| 27. 8. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3761) | – | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2019 |
| 24. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2019 |
| 8. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | 7 lehké | 8. 4. 2019 |
| 19. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2018 |
| 7. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 7. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 7. 2017 |
| 14. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 7. 2017 |
| 8. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2017 |
| 8. 10. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2016 |
| 5. 9. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | 2 lehké | 28. 6. 2016 |
| 1. 8. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2016 |
| 29. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 29. 7. 2012 |
| 10. 4. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 4. 2016 |
| 23. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 5 lehké | 21. 3. 2016 |
| 8. 3. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 45 000 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 7. 3. 2016 |
| 8. 2. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | nezpůsobilé | 2 nebezpečné | |
| 31. 10. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 10. 2015 |
| 4. 10. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2015 |
| 7. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká | 6. 9. 2015 |
| 15. 7. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 7 lehké | 15. 7. 2015 |
| 1. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2015 |
| 17. 1. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 5 vážné | 16. 2. 2011 |
| 19. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2014 |
| 2. 8. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 85 000 km | způsobilé | 3 lehké | 2. 8. 2014 |
| 25. 5. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | 53 000 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 25. 5. 2012 |
| 29. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 7. 2013 |
| 4. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké | 2. 7. 2013 |
| 30. 4. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 548 000 km | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2010 |
| 29. 1. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2009 |
| 28. 11. 2008 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Agrochemický podnik, společný podnik Lanškroun (IČO 00485977)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS NV 1981 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77,3 %
Srovnáváme s 445 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS NV
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- NV
- Typ
- BSS NV 31.23.22 /
- VIN
- 1661
- PČV
- 3155753
- Druh vozidla
- Návěs nákladní valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 4. 6. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 6. 1981
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 31000/ 31000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 1661
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AG240888
- Číslo ORV
- AAD893199
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1661
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.