BSS PS2 10.08 AGRO
- 1987
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
VIN6788
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 17:25 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3208937
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 09.07 AGRO /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 5. 2. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 2. 1988
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: UNIAGRA spol. s r.o. (IČO 48203785) od 24. 6. 1993
- Provozovatel: UNIAGRA spol. s r.o. (IČO 48203785) od 24. 6. 1993
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 2. 1988 | První registrace | Školní zemědělský podnik VŠZ Hluboká n/Vlt. (IČO 00022896) | Registr silničních vozidel |
| 24. 6. 1993 | Nový vlastník a provozovatel | UNIAGRA spol. s r.o. (IČO 48203785) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 8. 2025 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 8. 2029 |
| 18. 8. 2025 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 8. 2029 |
| 28. 6. 2024 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2028 |
| 19. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 2 220 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 6. 2028 |
| 11. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3104) | 22 236 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 9. 2025 |
| 16. 6. 2023 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | 683 km | způsobilé | 4 lehké
| 14. 6. 2027 |
| 14. 6. 2023 | Měření emisí | Dubicko (č. 480925) | 683 km nižší než dříve | – | bez závad | 14. 6. 2027 |
| 15. 5. 2023 | Opakovaná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 4. 2027 |
| 19. 4. 2023 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 19. 5. 2023 |
| 8. 11. 2022 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 11. 2026 |
| 12. 8. 2022 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2026 |
| 24. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Toužim (č. 3421) | 3 366 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 16. 3. 2022 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 15. 4. 2022 |
| 2. 8. 2021 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 7. 2025 |
| 19. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3104) | 22 191 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 8. 2022 |
| 14. 6. 2020 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 6. 2024 |
| 2. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 2 158 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 6. 2024 |
| 27. 2. 2019 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2023 |
| 26. 7. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3104) | 21 848 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 7. 2020 |
| 26. 7. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410527) | 251 847 km | – | bez závad | 26. 7. 2020 |
| 21. 5. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 18. 5. 2022 |
| 18. 5. 2018 | Měření emisí | Loštice (č. 480909) | 538 km nižší než dříve | – | bez závad | 18. 5. 2022 |
| 4. 8. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 8. 2021 |
| 2. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 7. 2020 |
| 17. 6. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 2 086 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 6. 2020 |
| 19. 10. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3104) | 21 780 km | způsobilé | 7 lehkých
| 19. 10. 2017 |
| 1. 12. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 12. 2018 |
| 6. 5. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 5. 2018 |
| 11. 12. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | 8 727 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 12. 2017 |
| 8. 10. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 10. 2017 |
| 23. 7. 2013 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 7. 2017 |
| 22. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | nezpůsobilé | 5 lehkých, 4 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 17. 7. 2013 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3628) | 1 981 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3104) | 21 588 km | způsobilé | 9 lehkých
| 16. 7. 2014 |
| 22. 6. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 1 974 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 6. 2016 |
| 20. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 5. 2016 |
| 24. 8. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2014 |
| 22. 7. 2010 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2014 |
| 22. 7. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3104) | 31 880 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 7. 2012 |
| 12. 7. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | nezpůsobilé | 1 vážná, 1 nebezpečná
| 12. 7. 2010 |
| 4. 5. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 5. 2014 |
| 8. 12. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 12. 2013 |
| 5. 10. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2013 |
| 9. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 7. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Školní zemědělský podnik VŠZ Hluboká n/Vlt. (IČO 00022896)
-
Nový vlastník a provozovatel UNIAGRA spol. s r.o. (IČO 48203785)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2016 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2020 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2024 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR · protokol CZ-6302-20-56-9050
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2028 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR · protokol CZ-6302-24-06-0118
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PS2 10.08 AGRO 1987 v ČR obvykle 1,7, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 79,4 %
Srovnáváme s 141 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS2 10.08 AGRO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 09.07 AGRO /
- VIN
- 6788
- PČV
- 3208937
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový speciální
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- BSS N. P. ZÁV. O2 SENICE
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 5. 2. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 2. 1988
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6460/ 2500/ 2310
- Rozvor [mm]
- 2950
- Provozní hmotnost
- 2510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4440
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14,5/80-18 12 PR, 12,5-18 10 PR/ 11 X 18
14,5/80-18 12 PR, 12,5-18 10 PR/ 11 X 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N. P. ZÁV. O2 SENICE
- Výrobní číslo karoserie
- 6788
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBJ826923
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- typ-BSS PS 2 10.08 AGRO tp ZNEPLATNĚN A PŘEDÁN MAJITELI
- Další záznamy
- ÚDAJE UVEDENÉ V ZÁVORCE PLATÍ PRO PROVEDENÍ S PNEUMATIKAMI O ROZMĚRU 12,5 -18/ POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 41/84 SB. §45 ODST. 8/ NA PŘÍVĚS MŮŽE BÝT POUŽITO PNEU 12,5 -18/VÝŠKA : 2250, LOŽNÁ DÉLKA: 2335, POHOTOVOSTNÍ HMOTNOST: 2450,
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 6788
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.