T 3.5
- 1951
- ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN2826
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:00 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3219079
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1951. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- T
- Model
- 3.5
- Typ
- T 3.5 RM
- Rok výroby
- 1951
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1951
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 9. 1975
- Barva
- ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Pozemní stavby HKH spol. s r.o. (IČO 41326946) od 3. 9. 1975
- Provozovatel: Pozemní stavby HKH spol. s r.o. (IČO 41326946) od 3. 9. 1975
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1951 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 3. 9. 1975 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 3. 9. 1975 | Nový vlastník a provozovatel | Pozemní stavby HKH spol. s r.o. (IČO 41326946) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 8. 2026 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3839) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 8. 2030 |
| 11. 7. 2025 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2029 |
| 20. 5. 2025 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3647) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2029 |
| 18. 12. 2024 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 18. 12. 2028 |
| 27. 11. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3123) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 11. 2027 |
| 16. 1. 2023 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 1. 2027 |
| 20. 12. 2022 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2026 |
| 18. 8. 2022 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3839) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2026 |
| 27. 5. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2025 |
| 3. 2. 2020 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 3. 2. 2024 |
| 3. 9. 2019 | Opakovaná STK | Tábor (č. 3305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 8. 2023 |
| 20. 8. 2019 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3305) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 19. 9. 2019 |
| 1. 8. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 8. 2023 |
| 26. 6. 2019 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 6. 2023 |
| 6. 5. 2019 | Pravidelná STK | Vlachovo Březí (č. 3317) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 5. 2023 |
| 16. 1. 2019 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2023 |
| 12. 10. 2018 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2022 |
| 9. 5. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 5. 2022 |
| 15. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6250) | 316 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 6. 2020 |
| 12. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2020 |
| 24. 9. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2019 |
| 24. 4. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2019 |
| 11. 2. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 2. 2019 |
| 10. 10. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2018 |
| 7. 4. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 4. 2018 |
| 20. 3. 2014 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 3. 2018 |
| 18. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | nezpůsobilé | 5 lehkých, 2 vážné, 3 nebezpečné
| |
| 17. 7. 2013 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 2 013 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 6. 2017 |
| 13. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 2 013 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 3 vážné
| 13. 7. 2013 |
| 24. 9. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 9. 2016 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2016 |
| 23. 4. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 120 000 km | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 4. 2016 |
| 20. 9. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 9. 2015 |
| 13. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2015 |
| 20. 8. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2014 |
| 29. 4. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 4. 2014 |
| 9. 10. 2009 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 3 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 10. 2013 |
| 8. 10. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 3 000 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 3 lehké, 9 vážných, 2 nebezpečné
| |
| 25. 6. 2009 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 350 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 5. 2010 |
| 26. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 350 000 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 25. 6. 2009 |
| 26. 5. 2009 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3709) | 350 000 km | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Pozemní stavby HKH spol. s r.o. (IČO 41326946)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – POZEMNÍ STAVBY
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (T 3.5 1951 v ČR v průměru 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 65,4 %
Srovnáváme s 26 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu T 3.5
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- T
- Obchodní označení
- 3.5
- Typ
- T 3.5 RM
- VIN
- 2826
- PČV
- 3219079
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový speciální
- Kategorie vozidla
- O3
- Rok výroby
- 1951
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1951
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 9. 1975
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 1450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4935/ 4935
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 2826
- Barva
- ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- TL015201
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- TYP: T 5 P DRUH: SKLáPěč
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2826
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.