BSS PV 20.15 - L
- 1989
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
VIN00522
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:56 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3226768
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PV 20.15 - L
- Typ
- BSS PV 20.15 L /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 16. 8. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 8. 1990
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: JHF Heřmanovice spol. s r. o. (IČO 47972912) od 3. 6. 2009
- Provozovatel: JHF Heřmanovice spol. s r. o. (IČO 47972912) od 3. 6. 2009
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 5. 1990 | Nový provozovatel | MORAVOLEN, akciová společnost (IČO 00013030) | Registr silničních vozidel |
| 16. 8. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 20. 2. 1997 | Nový provozovatel | Moravolen a.s. (IČO 25364367) | Registr silničních vozidel |
| 22. 5. 2009 | Nový provozovatel | JHF HERMANOVICE SPOL S.R.O. HERMANOVICE 523 | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | JHF Heřmanovice spol. s r. o. (IČO 47972912) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 4. 2026 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 4. 2027 |
| 9. 6. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2029 |
| 17. 4. 2025 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 4. 2026 |
| 25. 4. 2024 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 4. 2025 |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 27. 4. 2024 |
| 26. 4. 2022 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2026 |
| 13. 4. 2022 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 4. 2023 |
| 4. 5. 2021 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 4. 5. 2022 |
| 8. 4. 2020 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 8. 4. 2021 |
| 13. 7. 2019 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 7. 2023 |
| 11. 4. 2019 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 4. 2020 |
| 12. 4. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 4. 2019 |
| 6. 11. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2021 |
| 13. 4. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 13. 4. 2018 |
| 6. 3. 2017 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2021 |
| 6. 3. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 5. 4. 2017 |
| 25. 5. 2016 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 4. 2017 |
| 25. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 25. 5. 2016 |
| 12. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 6. 2019 |
| 29. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 29. 4. 2016 |
| 28. 4. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 4. 2015 |
| 7. 11. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2017 |
| 19. 4. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 4. 2014 |
| 6. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2017 |
| 22. 5. 2012 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 4. 2013 |
| 28. 4. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 4 vážné
| 28. 5. 2012 |
| 19. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 6. 2015 |
| 14. 5. 2011 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 5. 2012 |
| 14. 5. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | nezpůsobilé | 6 lehkých, 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 26. 5. 2010 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 5. 2011 |
| 25. 5. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | nezpůsobilé | 5 lehkých, 2 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 23. 6. 2009 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 22. 5. 2010 |
| 22. 5. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 5. 2009 |
| 22. 5. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 1 vážná
| 21. 6. 2009 |
| 16. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2013 |
| 13. 2. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 2. 2010 |
| 6. 1. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 5. 2. 2009 |
| 18. 11. 2008 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Nový provozovatel MORAVOLEN, akciová společnost (IČO 00013030)
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Moravolen a.s. (IČO 25364367)
-
Nový provozovatel JHF HERMANOVICE SPOL S.R.O. HERMANOVICE 523Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Nový vlastník a provozovatel JHF Heřmanovice spol. s r. o. (IČO 47972912)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2013 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Vyřazení z provozu KRNOV
-
Konec vyřazení z provozu KRNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2014 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Vyřazení z provozu KRNOV
-
Konec vyřazení z provozu KRNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2015 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Vyřazení z provozu KRNOV
-
Konec vyřazení z provozu KRNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2016 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KRNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2016 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2017 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KRNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2018 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-17-04-0045
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KRNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2019 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-18-04-0046
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JESENÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2020 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-19-04-0046
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JESENÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2021 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-20-04-0025
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JESENÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2022 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-21-05-0006
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JESENÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2023 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-22-04-0044
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JESENÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-23-04-0068
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JESENÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2025 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-24-04-0091
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JESENÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2026 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-25-04-0060
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2027 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-26-04-0041
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (47)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PV 20.15 - L
- Typ
- BSS PV 20.15 L /
- VIN
- 00522
- PČV
- 3226768
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- BSS K.P., SENICE NA HANÉ.
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 16. 8. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 8. 1990
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9690/ 2500/ 2250
- Rozvor [mm]
- 5450
- Provozní hmotnost
- 5000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20000/ 20000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10000/ 10000
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 7900
- Ložná šířka
- 7900
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.00 R 20 16 PR/ 8.00 - 20
11.00 R 20 16 PR/ 8.00 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS K.P., SENICE NA HANÉ..
- Výrobní číslo karoserie
- 00
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO PRŮMĚR 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBI287881
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- PŘÍVĚS SE DÁLE VYRÁBÍ V TĚCHTO VARIANTÁCH:
PV 20.15 L - PLA PV 20.15 L - CT
ZMĚNA POLOŽEK: Č.5 CELK.VÝŠKA: PV 20.15 L - PLA 3 800 MM
PV 20.15 L - CT 3 800 MM
Č.6 POHOTOV.HM.: PV 20.15 L - PLA 5 500 KG
PV 20.15 L - CT 5 500 KG
UŽITEČ.HM.: PV 20.15 L - PLA 14 500 KG
PV 20.15 L - CT 14 500 KG
Č.10: SPOJ.ZAŘÍZENÍ PV 20.15 L - CT - ZÁV.OKO PRŮM. 50
PNEU PRO JEDNOMONTÁŽ 18.00 R 22.5 18 PR, RÁFEK 14.00-22.5
POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOV. VYHL.FMD Č.41/84 SB.:
§14 ODST.1 - NENÍ PROTOKOL O HOMOLOGAČNÍ ZKOUŠCE
§42 ODST.3 - NENÍ PROTOKOL O HOMOLOGAČNÍ ZKOUŠCE
§43 ODST.2 - NENÍ PROTOKOL O HOMOLOGAČNÍ ZKOUŠCE
§61 ODST.7 - NENÍ PROTOKOL O HOMOLOGAČNÍ ZKOUŠCE
§45 ODST.8 - NEJSOU DOPLŇKOVÉ OBRYSOVÉ SVÍTILNY.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 00522
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.