ZETOR 6340
- 1994
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN3372
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:11 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/326542
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1994. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 6340
- Typ
- ZETOR 6340 /
- Rok výroby
- 1994
- Datum 1. registrace
- 30. 11. 1994
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 11. 1994
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1a – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SYGNUM, s.r.o. (IČO 26889641) od 27. 8. 2014
- Provozovatel: SYGNUM, s.r.o. (IČO 26889641) od 27. 8. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 11. 1994 | První registrace | Hřebčín Napajedla a.s. (IČO 46347933) | Registr silničních vozidel |
| 27. 8. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | SYGNUM, s.r.o. (IČO 26889641) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 5. 2026 | Pravidelná STK | Bystřice nad Pernštejnem (č. 3774) | 50 959 km | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 5. 2028 |
| 20. 4. 2026 | Měření emisí | Nové Město na Moravě (č. 471415) | 50 910 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2028 |
| 17. 7. 2024 | Opakovaná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2028 |
| 28. 6. 2024 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 28. 7. 2024 |
| 11. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 540 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2028 |
| 4. 5. 2024 | Opakovaná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 49 979 km | způsobilé | 4 lehké
| 30. 4. 2026 |
| 30. 4. 2024 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 49 978 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné
| 30. 5. 2024 |
| 29. 4. 2024 | Měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 471037) | 49 978 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2026 |
| 24. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Kunštát (č. 3707) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 5. 2022 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 48 671 km nižší než dříve | způsobilé | 13 lehkých
| 28. 5. 2024 |
| 27. 5. 2022 | Měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 471037) | 49 681 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2024 |
| 3. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Kunštát (č. 3707) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 6. 2020 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2024 |
| 16. 6. 2020 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2024 |
| 1. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 49 369 km | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 6. 2022 |
| 18. 12. 2019 | Pravidelná STK | Kunštát (č. 3707) | – | způsobilé | bez závad | 18. 12. 2023 |
| 22. 5. 2019 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | 238 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 5. 2023 |
| 20. 5. 2019 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 238 km nižší než dříve | – | bez závad | 20. 5. 2023 |
| 9. 10. 2018 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 8. 11. 2018 |
| 9. 10. 2018 | Opakovaná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 10. 2022 |
| 14. 5. 2018 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 48 596 km | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 5. 2020 |
| 14. 5. 2018 | Měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 471037) | 1 898 km nižší než dříve | – | bez závad | 14. 5. 2020 |
| 13. 6. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2020 |
| 26. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2020 |
| 24. 11. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 11. 2019 |
| 17. 9. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | 48 245 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 9. 2017 |
| 6. 5. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 1 528 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 6. 5. 2019 |
| 20. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2018 |
| 25. 8. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 7. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2018 |
| 18. 9. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | 51 345 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 9. 2015 |
| 28. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2016 |
| 29. 3. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 25 000 km | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2016 |
| 22. 4. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 8 735 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 4. 2015 |
| 10. 11. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 11. 2014 |
| 15. 6. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2010 |
| 6. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 18 000 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 6. 5. 2010 |
| 5. 2. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2014 |
| 2. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3715) | 15 000 km | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Hřebčín Napajedla a.s. (IČO 46347933)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2015 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Nový vlastník a provozovatel SYGNUM, s.r.o. (IČO 26889641)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2023 · stanice: Holešovská 454, 76316, Fryšták · protokol CZ-6739-19-55-9087
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2028 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-06-0916
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ZETOR 6340 1994 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 25 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 72,2 %
Srovnáváme s 36 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 6340
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 6340
- Typ
- ZETOR 6340 /
- VIN
- 3372
- PČV
- 326542
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1a
- Výrobce vozidla
- ZETOR A.S., BRNO
- Rok výroby
- 1994
- Datum 1. registrace
- 30. 11. 1994
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 11. 1994
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK 6245
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZETOR A.S., BRNO
- Typ motoru
- Z 7701
- Číslo motoru
- 43047
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4035/ 1980/ 2737
- Rozvor [mm]
- 2222
- Provozní hmotnost
- 3955
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6230/ 6230
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2231/ 2231
4001/ 4001
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 9600/ 9600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,2-24; 12,4-24/ W9 X 24
16,9-30; 16,9-28; 12,4-36/ W15L X 30; W12 X 28; W11X36; W15LX34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ROSTROJ ROUSÍNOV,ELPLAST BRNO
- Výrobní číslo karoserie
- 3372
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2626-004-93
- Číslo ORV
- UBI624172
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- DALŠÍ ROZMĚR ZADNÍCH PNEUMATIK: 13,6-36; 16,9-34.
VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ MAX. 2,5 NÁSOBEK POHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU TZN., SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS. VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ PŘIPOJENÍ POUZE JEDNOHO PŘÍVĚSU NEBO NÁVĚSU. ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY. POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 41/1984 SB.: 19/1 - MOTOR NENÍ SCHVÁLEN
21/3 - NENÍ SPLNĚNA VIDITELNOST KONTORLKY SMĚROVÝCH SVĚTEL A SYMBOLY NEJSOU DOSTATEČNĚ ZŘETELNÉ
48/6 - ŘIDIČI NENÍ SIGNALIZOVÁNA ZÁVADA SMĚROVÝCH SVĚTEL PŘÍVĚSU
48/7 - TRAKTOR NENÍ VYBAVEN ZAŘÍZENÍM UMOŽŇUJÍCÍM VÝSTRAŽNOU FUNKCI VŠECH SMĚROVÝCH SVĚTEL MOTOROVÉHO I PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA
50/1 - TRAKTOR NENÍ VYBAVEN ZAŘÍZENÍM UMOŽŇUJÍCÍM ZAPOJENÍ ZADNÍ SVÍTILNY ČERVENÉ BARVY DO MLHY NA PŘÍVĚSECH A NÁVĚSECH
59/2 - VYTÁPĚCÍ A VĚTRACÍ SYSTÉM NESPLŇUJE NĚKTERÉ POŽADAVKY PŘÍSLUŠNÝCH TECHNICKÝCH NOREM
67/1 - NEJVYŠŠÍ KONSTRUKČNÍ RYCHLOST TRAKTORU PŘEKRAČUJE STANOVENOU HODNOTU O 5 KM/H
67/7 - BEZPEČNOSTNÍ KABINA NESPLŇUJE NĚKTERÉ PODMÍNKY STANOVENÉ TECHNICKÝMI A HYGIENICKÝMI PŘEDPISY
67/8 - NENÍ DODRŽEN ÚHEL GEOMETRICKÉ VIDITELNOSTI SMĚREM VEN U POTKÁVACÍCH SVĚTEL
NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ SPZ - §92/2 VYHLÁŠKY MV Č. 145/56 Ú.I.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3372
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.