ARO 10.4

  • 1986
  • ČERVENÁ-TMAVÁ
  • BA 96
  • 1397 cm³

VIN19662

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 3:22 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3299226

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ARO
Model
10.4
Typ
ARO 10.4 UU3AR0AC4 /
Rok výroby
1986
Datum 1. registrace
1. 1. 1986
Datum 1. registrace v ČR
11. 3. 1998
Barva
ČERVENÁ-TMAVÁ
Palivo
BA 96
Zdvihový objem
1397 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
M1 – Osobní automobil-terénní
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

  • Vlastník: fyzická osoba od 14. 8. 2000
  • Provozovatel: fyzická osoba od 14. 8. 2000
Stav tachometru
4 342 km
při prohlídce 29. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
fyzická osoba
od 14. 8. 2000

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1986 První registrace Registr silničních vozidel
30. 4. 1986 Nový provozovatel Agropodnik, společný podnik Skalice (IČO 00149578) Registr silničních vozidel
30. 4. 1986 Nový provozovatel RETUVKA 117. OKR. UO. NAR. 26.2.1971 Registr silničních vozidel
28. 4. 1993 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
21. 2. 1996 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
5. 11. 1996 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 3. 1998 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
11. 3. 1998 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
28. 2. 2000 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
14. 8. 2000 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 000 201020132016201920222025 16. 7. 2009: 53 000 km4. 12. 2014: 27 000 km18. 5. 2017: 2 880 km23. 11. 2018: 4 342 km24. 5. 2021: 2 880 km14. 5. 2022: 4 342 km17. 5. 2022: 4 342 km22. 5. 2025: 2 880 km29. 4. 2026: 4 342 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 5. 2026 Pravidelná STK Humpolec (č. 3316) – způsobilé bez závad 14. 5. 2030
29. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 4 342 km způsobilé
3 lehké
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
29. 4. 2030
22. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Velké Meziříčí (č. 6725) 2 880 km nižší než dříve způsobilé bez závad 22. 5. 2029
6. 6. 2023 Pravidelná STK Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 6. 2027
29. 3. 2023 Pravidelná STK Dolní Břežany (č. 3243) – způsobilé bez závad 29. 3. 2027
23. 5. 2022 Pravidelná STK Humpolec (č. 3316) – způsobilé bez závad 23. 5. 2026
17. 5. 2022 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 4 342 km způsobilé
5 lehkých
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 5. 2026
14. 5. 2022 Měření emisí Moravské Budějovice (č. 471025) 4 342 km – bez závad 14. 5. 2024
24. 5. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Velké Meziříčí (č. 6725) 2 880 km nižší než dříve způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.5.1 Kapotu / víko zavazadlového prostoru nelze spolehlivě zajistit v otevřené poloze. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
24. 5. 2025
23. 4. 2019 Pravidelná STK Dolní Břežany (č. 3243) – způsobilé
4 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 6.2.90.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
  • 6.2.90.4.1 Některá část systému zavírání / otevírání nebo zajištění bočnic je opotřebovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uzavření / otevření bočnic. lehká
23. 4. 2023
26. 3. 2019 Pravidelná STK Havlíčkův Brod (č. 3626) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 3. 2023
23. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 4 342 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 11. 2022
8. 3. 2018 Pravidelná STK Humpolec (č. 3316) – způsobilé
6 lehkých
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 4.11.2.1 Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 6.2.11.2.1 Upevnění čela nebo sloupků valníkové karoserie nákladního prostoru je uvolněné. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
8. 3. 2022
18. 5. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 6725) 2 880 km nižší než dříve způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.4.2.1.3 Spínač směrových světel nadměrně opotřebený nebo poškozený, ale plní svoji funkci. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 3.2.1.7 Poškození skla zasklení (např. poškrábání) mimo pole výhledu řidiče, které zjevně nemá vliv na celkovou pevnost zasklení. lehká
18. 5. 2021
13. 7. 2015 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3316) – způsobilé bez závad
24. 4. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.10.3.1 Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 4. 2019
31. 3. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3626) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
30. 3. 2019
4. 12. 2014 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3730) 27 000 km nižší než dříve způsobilé bez závad
27. 11. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3230) – způsobilé
3 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
27. 11. 2018
4. 3. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3316) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 3. 2018
2. 5. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 6725) – způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.1 U traktoru prasklé sklo zasklení o velikosti větší než 20 mm, které však není v poli výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
2. 5. 2017
12. 10. 2011 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3230) – způsobilé bez závad 12. 10. 2011
29. 4. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) – způsobilé
3 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 4. 2015
4. 3. 2010 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3316) – způsobilé
5 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7033 Některá vedení (kabely) nejsou dostatečně připevněna, popřípadě některé vodiče jsou uvolněny ve svorkách (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 3. 2014
8. 1. 2010 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3402) – způsobilé
3 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
8. 1. 2014
16. 7. 2009 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 53 000 km způsobilé
4 lehké
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5203 Některé zpětné zrcátko je uvolněné nebo mírně poškozené, avšak doposud použitelné (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7172 Hydraulické zařízení není dostatečně upevněné (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
16. 7. 2013
11. 3. 2009 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 6721) – způsobilé bez závad 11. 3. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Nový provozovatel Agropodnik, společný podnik Skalice (IČO 00149578)
    Nový provozovatel RETUVKA 117. OKR. UO. NAR. 26.2.1971
  3. Nový provozovatel fyzická osoba
  4. Nový provozovatel fyzická osoba
  5. Nový provozovatel fyzická osoba
  6. První registrace v ČR
    Nový provozovatel fyzická osoba
  7. Nový provozovatel fyzická osoba
  8. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový provozovatel – MYSLEJOVICE CP.117
  • Nový provozovatel – SKALICE NAD SVITAVOU

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (ARO 10.4 1986 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 31,4 %

Srovnáváme s 474 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ARO 10.4

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • POHON PLYNEM
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
ARO
Obchodní označení
10.4
Typ
ARO 10.4 UU3AR0AC4 /
VIN
19662
PČV
3299226
Druh vozidla
Osobní automobil-terénní
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1986
Datum 1. registrace
1. 1. 1986
Datum 1. registrace v ČR
11. 3. 1998
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
102.02
Číslo motoru
007387
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
BA 96
Zdvihový objem [cm³]
1397
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Provozní hmotnost
1180
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1630/ 1630
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
19662
Barva
ČERVENÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
Číslo TP
AN791179
Číslo ORV
AAH829456
Druh RZ
OSOBNÍ
RM zániku
SVITAVY
Doplňkový text na TP
povolen alternativní pohon na lpg-pb, pod č.j.:orpv-19-425/ds-95, ze dne 15.8.1995

Další ověření (externí odkazy)