ZETOR
- 1997
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 57 kW ≈ 77 k
VIN4299
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 12:58 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3305574
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1997. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Typ
- 7340 / 7340
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 31. 12. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 12. 1997
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 57 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Lesní družstvo ve Štokách (IČO 64829561) od 31. 12. 1997
- Provozovatel: Lesní družstvo ve Štokách (IČO 64829561) od 31. 12. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 12. 1997 | První registrace | Lesní družstvo ve Štokách (IČO 64829561) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 7. 2026 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 4 lehké
| 1. 7. 2030 |
| 1. 7. 2026 | Měření emisí | Slatiňany (č. 160301) | – | – | bez závad | 1. 7. 2030 |
| 17. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 3. 2029 |
| 20. 2. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 2 834 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 2. 2029 |
| 11. 12. 2024 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 11. 12. 2028 |
| 13. 11. 2024 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 13. 12. 2024 |
| 30. 6. 2023 | Evidenční kontrola | Svitavy (č. 3612) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 5. 2023 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2027 |
| 22. 2. 2023 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 2. 2027 |
| 11. 9. 2022 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 9. 2026 |
| 10. 9. 2022 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 10. 9. 2026 |
| 15. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 2 059 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 12. 2025 |
| 19. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 10. 2020 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2024 |
| 9. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 10. 2024 |
| 30. 10. 2019 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3644) | – | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2023 |
| 23. 9. 2019 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 9. 2023 |
| 10. 1. 2019 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 1. 2023 |
| 16. 2. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 2. 2022 |
| 15. 2. 2018 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 15. 2. 2022 |
| 11. 12. 2017 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 221 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 12. 2021 |
| 1. 12. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 219 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 31. 12. 2017 |
| 1. 12. 2017 | Měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 460114) | – | – | bez závad | 1. 12. 2021 |
| 4. 11. 2016 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 10. 2020 |
| 27. 10. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 26. 11. 2016 |
| 15. 4. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2020 |
| 7. 4. 2016 | Před registrací | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 4 vážné, 1 nebezpečná
| 7. 4. 2016 |
| 16. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 15. 10. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 10. 2019 |
| 16. 4. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 4. 2019 |
| 10. 12. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 12. 2018 |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2018 |
| 24. 2. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 2. 2018 |
| 4. 12. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 12. 2017 |
| 20. 5. 2013 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 1. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 1. 2017 |
| 11. 10. 2012 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 10. 2016 |
| 4. 10. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 7 vážných
| 3. 11. 2012 |
| 6. 9. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6305) | 8 257 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 19. 4. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3711) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2012 |
| 1. 4. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2015 |
| 30. 11. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 30. 11. 2010 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 11. 2014 |
| 6. 9. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3104) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 9. 2014 |
| 16. 3. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 3. 2014 |
| 3. 12. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 12. 2013 |
| 16. 2. 2009 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 1. 2013 |
| 30. 1. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| 30. 1. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Lesní družstvo ve Štokách (IČO 64829561)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2013 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 12. 2017 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-17-12-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2021 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-17-12-0219
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2025 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-21-12-0429
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2029 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-25-02-0444
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Typ
- 7340 / 7340
- Typ kód
- 7340
- VIN
- 4299
- PČV
- 3305574
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- ZETOR, A.S., BRNO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 31. 12. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 12. 1997
- Druh (typ)
- KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZETOR, A.S., BRNO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- Z 7301
- Číslo motoru
- 006003
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 57 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 25 / /
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4035/ 1980/ 2782
- Rozvor [mm]
- 2 222
- Provozní hmotnost
- 4005
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5600/ 5600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2 000/ 2 000
3 600/ 3 600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 9700/ 9700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 15300/ 15300
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.2 – 24/ W 9 X 24
13.6 - 36/ W 12 X 36
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ROSTROJ, A.S., ROUSÍNOV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3066-004-01
- Číslo TP
- AP126111
- Číslo ORV
- AAJ906914
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 4299
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.