AVIA A 30

  • 1979
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 3329 cm³
  • 58,8 kW ≈ 80 k

VIN17-79-06794

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:29 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3391128

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1979. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
AVIA A 30
Typ
AVIA 30 K DVS 12 / DSV 12
Rok výroby
1979
Datum 1. registrace
1. 1. 1979
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1979
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3329 cm³
Výkon
58,8 kW
Kategorie
N2 – Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
35 845 km
při prohlídce 30. 1. 2019
1
Vlastník v registru
Město Valašské Klobouky
od 7. 10. 1996

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1979 První registrace Registr silničních vozidel
23. 11. 1994 Nový provozovatel PAL-Magneton (IČO 00009253) Registr silničních vozidel
23. 11. 1994 Nový provozovatel MG - KM a.s. (IČO 49969862) Registr silničních vozidel
7. 10. 1996 Nový vlastník a provozovatel Město Valašské Klobouky (IČO 00284611) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

34 00035 00036 000 20102012201420162018 27. 5. 2009: 34 274 km7. 5. 2010: 34 902 km31. 5. 2011: 35 077 km5. 6. 2012: 35 230 km12. 9. 2013: 35 392 km10. 10. 2013: 35 422 km23. 9. 2014: 35 533 km21. 10. 2015: 35 624 km21. 11. 2016: 35 666 km15. 12. 2016: 35 689 km3. 1. 2018: 35 777 km4. 1. 2018: 35 777 km30. 1. 2019: 35 845 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 35 845 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.10.5.1 Vadná kvalita brzdové kapaliny (kapalina je tmavá až černá). lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 1. 2020
4. 1. 2018 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 35 777 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 1. 2019
3. 1. 2018 Měření emisí Valašské Klobouky (č. 570509) 35 777 km – bez závad 3. 1. 2019
15. 12. 2016 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3738) 35 689 km způsobilé bez závad
21. 11. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 35 666 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 11. 2017
21. 10. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 35 624 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.3.1 Některý prvek ze systému dveřních závěsů nebo dveřních zámků je nadměrně opotřebovaný, poškozený, nefunguje správně nebo chybí lehká
21. 10. 2016
23. 9. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 35 533 km způsobilé
4 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 9. 2015
10. 10. 2013 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3738) 35 422 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
12. 9. 2014
12. 9. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 35 392 km dočasně způsobilé
1 lehká, 4 vážné
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.10.2.2 Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola / blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. vážná
12. 10. 2013
5. 6. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 35 230 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.17.6 Údaje na štítku pro seřízení AZR nečitelné nebo nejsou v souladu s požadavky. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
5. 6. 2013
31. 5. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 35 077 km způsobilé
6 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5172 Ostřikovač není správně seřízen (stříkající kapalina nemá správný směr) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
31. 5. 2012
7. 5. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 34 902 km způsobilé
6 lehkých
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6162 Některá svítilna směrového světla je poškozena, avšak směrové světlo svítí předepsanou barvou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9052 Vozidlo je vybaveno zakládacími klíny nevhodného provedení, popřípadě nevhodně uloženými (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
7. 5. 2011
27. 5. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 34 274 km dočasně způsobilé
4 lehké, 6 vážných
  • 3062 Některé spojení pák nebo tyčí řízení není dostatečně zajištěné (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 3072 V kloubech, pákách a tyčích jsou nadměrné vůle (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4082 Prořezávání dezénu bylo provedeno na pneumatice, která k tomu není určená (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6081 Některá přední obrysová svítilna chybí nebo nesvítí nebo její zapojení popřípadě umístění neodpovídá předpisu (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8024 Výfukové potrubí (tlumič výfuku) není řádně upevněno nebo dostatečně tepelně izolováno od blízkých hořlavých částí vozidla (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 9021 Minimální výbava zčásti chybí, nebo některá část předepsané výbavy není v dobrém technickém stavu (vyžaduje opravu nebo výměnu) (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
26. 6. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel PAL-Magneton (IČO 00009253)
    Nový provozovatel MG - KM a.s. (IČO 49969862)
  3. Nový vlastník a provozovatel Město Valašské Klobouky (IČO 00284611)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2013 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2013 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2015 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2016 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2017 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-16-11-0088
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-16-12-0063
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2019 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-18-01-0008
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2020 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-19-01-0106
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový provozovatel – KROMERÍŽ
  • Nový provozovatel – PAL MAGNETON

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
AVIA A 30
Typ
AVIA 30 K DVS 12 / DSV 12
Typ kód
DSV 12
VIN
17-79-06794
PČV
3391128
Druh vozidla
Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
Kategorie vozidla
N2
Rok výroby
1979
Datum 1. registrace
1. 1. 1979
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1979
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
712.11
Číslo motoru
06775
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
58.8 / 3200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3329
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
77
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5610/ 2230/ 2675
Rozvor [mm]
2680
Provozní hmotnost
4425
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5150/ 5150
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1860/ 1860
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
6.50-20/ 5.50-20 DC
6.50-20/ 5.50-20 DC
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
17-79-06794
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
9 / 9 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZÁVĚS NESAMOČINNÝ
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
Číslo TP
UI088163
Číslo ORV
UAC259568
Druh RZ
SPECIÁLNÍ
RM zániku
VALAŠSKÉ KLOBOUKY
Doplňkový text na TP
IZS
Další záznamy
BARVA VOZIDLA - BÍLÁ + ČERVENÁ;
ZVLÁŠTNÍ VÝBAVA - POŽÁRNÍ VÝSTROJ SE STŘÍKAČ. PS1;
ZVLÁŠTNÍ ZVUKOVÉ VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ A ZVLÁŠTNÍ VÝSTRAŽNÉ SVĚTLO MODRÉ BARVY.

Další ověření (externí odkazy)