SLPV DA
- 1978
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN2671
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 21:34 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3400331
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SLPV
- Model
- DA
- Typ
- SLPV DA 5 R /
- Rok výroby
- 1978
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1978
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 9. 1985
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs za nákl.automobil-speciální
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Agrodružstvo Práče - v likvidaci (IČO 00142999) od 16. 3. 1987
- Provozovatel: Agrodružstvo Práče - v likvidaci (IČO 00142999) od 16. 3. 1987
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1978 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 9. 9. 1985 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 9. 9. 1985 | Nový provozovatel | JZD DOBŠICE | Registr silničních vozidel |
| 16. 3. 1987 | Nový vlastník a provozovatel | Agrodružstvo Práče - v likvidaci (IČO 00142999) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 12. 2025 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 12. 2029 |
| 30. 6. 2025 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2029 |
| 6. 8. 2024 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2028 |
| 17. 7. 2024 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2028 |
| 29. 5. 2024 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 5. 2028 |
| 11. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 2 259 km | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 5. 2028 |
| 27. 11. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 11. 2027 |
| 21. 9. 2023 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2027 |
| 31. 7. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2027 |
| 15. 6. 2023 | Pravidelná STK | Letohrad (č. 6616) | 168 km | způsobilé | 4 lehké
| 14. 6. 2027 |
| 14. 6. 2023 | Měření emisí | Letohrad (č. 561108) | 168 km nižší než dříve | – | bez závad | 14. 6. 2027 |
| 1. 12. 2021 | Pravidelná STK | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 12. 2025 |
| 23. 9. 2021 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 9. 2025 |
| 25. 2. 2021 | Pravidelná STK | Lipník (č. 3746) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 2. 2025 |
| 2. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 2 259 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 11. 2024 |
| 10. 8. 2020 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 8. 2024 |
| 22. 7. 2020 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2024 |
| 18. 6. 2020 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2024 |
| 16. 6. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | dočasně způsobilé | 5 vážných
| 16. 7. 2020 |
| 4. 10. 2019 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 10. 2023 |
| 4. 7. 2019 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 7. 2023 |
| 4. 7. 2019 | Opakovaná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 6. 2023 |
| 10. 6. 2019 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 6 vážných, 1 nebezpečná
| |
| 18. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 7. 2021 |
| 28. 2. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2021 |
| 11. 8. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2020 |
| 9. 8. 2016 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 8. 2020 |
| 9. 8. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 8. 9. 2016 |
| 7. 10. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 10. 2019 |
| 31. 7. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 7. 2019 |
| 8. 7. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 7. 2019 |
| 8. 6. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2019 |
| 13. 11. 2013 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3518) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 8. 2013 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 8. 2017 |
| 22. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 5 vážných
| 21. 9. 2013 |
| 13. 8. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2017 |
| 12. 3. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2017 |
| 31. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3713) | 810 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 30. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3713) | 800 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 vážné
| |
| 29. 1. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2017 |
| 13. 11. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 49 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 11. 2016 |
| 25. 9. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 9. 2016 |
| 1. 8. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2016 |
| 12. 10. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 5 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 10. 2015 |
| 5. 8. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2015 |
| 11. 7. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 7. 2015 |
| 24. 6. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 6. 2015 |
| 13. 4. 2011 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3412) | 590 000 km | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2011 |
| 13. 4. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Plzeňský kraj (č. 3412) | 590 000 km | způsobilé | 8 lehkých
| |
| 4. 8. 2010 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3644) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2010 |
| 5. 11. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2013 |
| 28. 5. 2009 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 8 115 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 5. 2013 |
| 26. 5. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 8 114 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 25. 6. 2009 |
| 26. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3759) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2009 |
| 19. 1. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | 8 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2013 |
| 12. 1. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | 18 700 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 1. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel JZD DOBŠICE
-
Nový vlastník a provozovatel Agrodružstvo Práče - v likvidaci (IČO 00142999)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Zprávy z registru
- Hromadná přestavba HP-0518
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- SLPV
- Obchodní označení
- DA
- Typ
- SLPV DA 5 R /
- VIN
- 2671
- PČV
- 3400331
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-speciální
- Kategorie vozidla
- O3
- Rok výroby
- 1978
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1978
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 9. 1985
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 2390
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7390/ 7390
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 2671
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 900-0II-73
- Číslo TP
- AD693668
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2671
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.