BSS NV
- 1982
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN580
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:03 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3423958
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- NV
- Typ
- BSS NV 30.23.20 /
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 12. 1996
- Barva
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: REKONT spol.s r.o. (IČO 00673056) od 4. 12. 1996
- Provozovatel: REKONT spol.s r.o. (IČO 00673056) od 4. 12. 1996
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1982 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 21. 10. 1982 | Nový provozovatel | Státní statek Staré Město, státní podnik (IČO 00018112) | Registr silničních vozidel |
| 4. 2. 1993 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 12. 1995 | Nový provozovatel | Květoslav Frais (IČO 47990317) | Registr silničních vozidel |
| 4. 12. 1996 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 12. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | REKONT spol.s r.o. (IČO 00673056) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 8. 2026 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2030 |
| 13. 7. 2026 | Pravidelná STK | Vsetín (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2030 |
| 11. 9. 2025 | Pravidelná STK | Lipník (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2029 |
| 9. 9. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3855) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2029 |
| 16. 5. 2025 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2029 |
| 20. 9. 2024 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 9. 2028 |
| 31. 5. 2024 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké | 31. 5. 2026 |
| 6. 3. 2024 | Pravidelná STK | Jablunkov (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2028 |
| 12. 12. 2023 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 12. 2027 |
| 15. 6. 2023 | Pravidelná STK | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2027 |
| 7. 4. 2023 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 5 lehké | 7. 4. 2027 |
| 21. 3. 2023 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | 4 lehké | 21. 3. 2027 |
| 31. 3. 2022 | Pravidelná STK | Vsetín (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2026 |
| 30. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Uhlířské Janovice (č. 3204) | 617 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 30. 9. 2025 |
| 14. 9. 2021 | Pravidelná STK | Lipník (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2025 |
| 28. 5. 2021 | Pravidelná STK | Aš (č. 3429) | – | způsobilé | 3 lehké | 28. 5. 2025 |
| 25. 5. 2021 | Opakovaná STK | Milevsko (č. 3321) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 5. 2025 |
| 7. 5. 2021 | Pravidelná STK | Milevsko (č. 3321) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné | 6. 6. 2021 |
| 19. 4. 2021 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 4. 2025 |
| 25. 3. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3842) | – | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2025 |
| 17. 8. 2020 | Pravidelná STK | Petřvald (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2024 |
| 15. 7. 2020 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 7. 2024 |
| 25. 11. 2019 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2023 |
| 29. 8. 2019 | Evidenční kontrola | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 13. 6. 2019 | Pravidelná STK | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 6. 2023 |
| 6. 5. 2019 | Na žádost zákazníka | Dačice (č. 6309) | 12 245 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 11. 4. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2023 |
| 26. 3. 2019 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | 5 lehké | 26. 3. 2023 |
| 21. 2. 2019 | Pravidelná STK | Jablunkov (č. 3841) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 2. 2023 |
| 13. 11. 2018 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké | 13. 11. 2022 |
| 26. 4. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | 8 lehké | 26. 4. 2022 |
| 5. 4. 2018 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2022 |
| 15. 9. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 9. 2021 |
| 27. 3. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 3. 2021 |
| 27. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 12. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 1. 1. 1900 |
| 18. 7. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 7. 2020 |
| 11. 7. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2020 |
| 2. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 4. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 9 lehké | 16. 4. 2019 |
| 12. 3. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2019 |
| 23. 2. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2019 |
| 19. 2. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 4 lehké | 19. 2. 2019 |
| 18. 2. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2019 |
| 12. 9. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 9. 2018 |
| 25. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 8. 2018 |
| 19. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 8. 2018 |
| 7. 7. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 7. 2018 |
| 2. 5. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2018 |
| 14. 3. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 3. 2018 |
| 10. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 11. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 11. 2017 |
| 28. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | – | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2017 |
| 8. 10. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 3 lehké | 8. 10. 2016 |
| 10. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 7. 2016 |
| 21. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2012 |
| 18. 4. 2012 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2012 |
| 3. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2015 |
| 30. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 5. 2015 |
| 16. 3. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 3. 2015 |
| 28. 2. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 3 lehké | 28. 2. 2015 |
| 15. 2. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2015 |
| 1. 11. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 11. 2014 |
| 4. 5. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2014 |
| 26. 3. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | 1 000 km | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2014 |
| 1. 10. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2013 |
| 10. 9. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 9. 2013 |
| 21. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2013 |
| 11. 3. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké | 11. 3. 2013 |
| 20. 11. 2008 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 4 lehké | 20. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel Státní statek Staré Město, státní podnik (IČO 00018112)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel Květoslav Frais (IČO 47990317)
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel REKONT spol.s r.o. (IČO 00673056)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – LUHY 156, HORNÍ BENEŠOV
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS NV 1982 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,2 %
Srovnáváme s 692 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS NV
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- NV
- Typ
- BSS NV 30.23.20 /
- VIN
- 580
- PČV
- 3423958
- Druh vozidla
- Návěs nákladní valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 12. 1996
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 30000/ 30000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 580
- Barva
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1370
- Číslo TP
- AG817144
- Číslo ORV
- AAF779366
- Druh RZ
- NÁVĚS
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 580
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.