ORLIČAN n
- 1990
- BÍLÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN3637
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:55 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3438201
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 11× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ORLIČAN
- Model
- n
- Typ
- ORLIČAN N 13 CH /
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 10. 2000
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS SPECIÁLNÍ
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: NET PLASY, spol. s r.o. (IČO 45358133) od 11. 10. 2000
- Provozovatel: NET PLASY, spol. s r.o. (IČO 45358133) od 11. 10. 2000
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 10. 1994 | Nový provozovatel | HEXA PLUS, a.s. v likvidaci (IČO 45274827) | Registr silničních vozidel |
| 28. 8. 1996 | Nový provozovatel | Mlékárna Olešnice a.s. (IČO 48911020) | Registr silničních vozidel |
| 3. 4. 2000 | Nový provozovatel | BODOS a.s. (IČO 49435230) | Registr silničních vozidel |
| 11. 10. 2000 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 11. 10. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | NET PLASY, spol. s r.o. (IČO 45358133) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 6. 2025 | Opakovaná STK | Údlice (č. 3536) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2029 |
| 20. 6. 2025 | Pravidelná STK | Údlice (č. 3536) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 20. 7. 2025 |
| 15. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 15. 5. 2029 |
| 13. 5. 2025 | Opakovaná STK | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2029 |
| 6. 5. 2025 | Pravidelná STK | Okříšky (č. 3764) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 5. 6. 2025 |
| 30. 4. 2025 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2029 |
| 1. 2. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Krásný Dvůr (č. 6515) | 6 667 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 2. 2029 |
| 14. 1. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 14. 1. 2029 |
| 31. 7. 2024 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | – | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2028 |
| 27. 5. 2024 | Pravidelná STK | Podbořany (č. 3503) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2028 |
| 23. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3810) | 1 151 km | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2028 |
| 30. 5. 2023 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3229) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 5. 2027 |
| 6. 4. 2023 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 4. 2027 |
| 27. 5. 2021 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | 1 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 5. 2025 |
| 26. 5. 2021 | Měření emisí | Jičín (č. 560401) | 1 km nižší než dříve | – | bez závad | 26. 5. 2025 |
| 29. 4. 2021 | Pravidelná STK | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2025 |
| 5. 2. 2021 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | 6 437 km | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 2. 2025 |
| 3. 2. 2021 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 6 437 km | – | bez závad | 3. 2. 2025 |
| 27. 1. 2021 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 12. 1. 2025 |
| 12. 1. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 11. 2. 2021 |
| 16. 7. 2020 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2024 |
| 7. 5. 2020 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 5. 2024 |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | 610 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 4. 2024 |
| 28. 4. 2020 | Měření emisí | Opava (č. 480633) | 610 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2024 |
| 17. 1. 2020 | Pravidelná STK | Obrnice (č. 3515) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 1. 2024 |
| 23. 5. 2019 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 5. 2023 |
| 14. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Raspenava (č. 3526) | – | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 1 vážná
| 14. 11. 2022 |
| 18. 7. 2018 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3229) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 7. 2022 |
| 25. 1. 2018 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 1. 2022 |
| 20. 6. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 6. 2021 |
| 26. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2021 |
| 16. 2. 2017 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2020 |
| 15. 12. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 14. 1. 2017 |
| 25. 5. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 5. 2020 |
| 29. 4. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 113 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2020 |
| 22. 12. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 22. 12. 2019 |
| 7. 2. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 19 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 7. 2. 2018 |
| 25. 7. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 56 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 7. 2017 |
| 17. 6. 2013 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 4 818 km | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 6. 2017 |
| 11. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 4 818 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 5 lehkých, 3 vážné, 5 nebezpečných
| 11. 6. 2013 |
| 10. 5. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3506) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2017 |
| 28. 2. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 28. 2. 2017 |
| 9. 1. 2013 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | 5 360 km | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 12. 2016 |
| 18. 12. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | 5 320 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 1 vážná
| 17. 1. 2013 |
| 17. 12. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2016 |
| 20. 8. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2012 |
| 15. 8. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3616) | 120 000 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 15. 8. 2012 |
| 25. 5. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 5. 2016 |
| 20. 4. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 4. 2016 |
| 18. 4. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 2 654 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 18. 4. 2016 |
| 13. 3. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2016 |
| 7. 11. 2011 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2011 |
| 21. 6. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2015 |
| 1. 3. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 17 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 1. 3. 2014 |
| 17. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 32 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 7. 2013 |
| 5. 6. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 7 612 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 5. 6. 2013 |
| 15. 12. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 12. 2012 |
| 30. 9. 2008 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 38 500 km | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel HEXA PLUS, a.s. v likvidaci (IČO 45274827)
-
Nový provozovatel Mlékárna Olešnice a.s. (IČO 48911020)
-
Nový provozovatel BODOS a.s. (IČO 49435230)
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel NET PLASY, spol. s r.o. (IČO 45358133)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2004 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – PRAHA 5, NÁDRAŽNÍ 32
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ORLIČAN n 1990 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,7 %
Srovnáváme s 43 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ORLIČAN n
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- ORLIČAN
- Obchodní označení
- n
- Typ
- ORLIČAN N 13 CH /
- VIN
- 3637
- PČV
- 3438201
- Druh vozidla
- NÁVĚS SPECIÁLNÍ
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 10. 2000
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 6230
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19130/ 19130
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 3637
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AO631702
- Číslo ORV
- AAI040674
- Druh RZ
- NÁVĚS
- RM zániku
- BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
- Doplňkový text na TP
- 29.11.04 depozit,čj.OD-6-129/RV-2004.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3637
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.