BSS P 93 S
- 1983
- MODRÁ-TMAVÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN27233
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:52 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3454629
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 11. 12. 2011 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- P 93 S
- Typ
- BSS P 93 S /
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 25. 3. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 3. 1983
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 5. 8. 2002
- Provozovatel: fyzická osoba od 5. 8. 2002
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 3. 1983 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 16. 12. 1996 | Nový provozovatel | HOLBA a spol., akciová společnost "v likvidaci" (IČO 14612330) | Registr silničních vozidel |
| 5. 8. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 5. 8. 2002 | Nový provozovatel | ZV - LESTER Vsetín, a.s., "v likvidaci" (IČO 47675616) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 8. 2026 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2027 |
| 21. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Blovice (č. 6409) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 4. 2030 |
| 10. 12. 2025 | Evidenční kontrola | Blovice (č. 6409) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 8. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2026 |
| 14. 6. 2025 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 321 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 6. 2029 |
| 10. 6. 2025 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 321 km | – | bez závad | 10. 6. 2029 |
| 19. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 1 km | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2029 |
| 8. 8. 2024 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2025 |
| 21. 11. 2023 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 18. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Sušice (č. 3432) | 2 334 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 9. 2027 |
| 10. 8. 2023 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2024 |
| 1. 9. 2022 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | 105 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2026 |
| 1. 9. 2022 | Měření emisí | Sovětice (č. 460223) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2026 |
| 11. 8. 2022 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2023 |
| 24. 5. 2022 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 3 177 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 5. 2026 |
| 23. 5. 2022 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 3 177 km nižší než dříve | – | bez závad | 23. 5. 2026 |
| 12. 8. 2021 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2022 |
| 27. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2025 |
| 3. 9. 2020 | Opakovaná STK | Krásná Lípa (č. 3501) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2021 |
| 14. 8. 2020 | Pravidelná STK | Krásná Lípa (č. 3501) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 13. 9. 2020 |
| 17. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 17. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 3 320 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 6. 2024 |
| 11. 6. 2020 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 3 320 km | – | 1 vážná
| |
| 12. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Sušice (č. 3432) | 2 334 km | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 9. 2023 |
| 15. 8. 2019 | Pravidelná STK | Krásná Lípa (č. 3501) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2020 |
| 1. 8. 2018 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2019 |
| 30. 4. 2018 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | 838 km | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2022 |
| 30. 4. 2018 | Měření emisí | Sovětice (č. 460223) | 83 km | – | bez závad | 30. 4. 2022 |
| 4. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2018 |
| 24. 7. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2021 |
| 2. 11. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3124) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 11. 2020 |
| 21. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 3 012 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 10. 2020 |
| 4. 8. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2017 |
| 9. 11. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2019 |
| 5. 8. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2016 |
| 21. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 3 320 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 5. 2019 |
| 5. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2015 |
| 15. 4. 2014 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 1. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2018 |
| 6. 8. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2014 |
| 17. 5. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 2 287 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 17. 5. 2017 |
| 2. 5. 2013 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3839) | 33 200 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 8. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2013 |
| 23. 7. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 2 371 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 19. 7. 2016 |
| 30. 4. 2012 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 3 600 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2012 |
| 27. 3. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 3. 2016 |
| 10. 8. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 8. 2012 |
| 11. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2011 |
| 19. 7. 2010 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 286 740 km | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 7. 2011 |
| 9. 7. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 286 046 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 8. 8. 2010 |
| 11. 3. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 3. 2014 |
| 8. 9. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2009 |
| 26. 8. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 8. 2009 |
| 12. 8. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2010 |
| 11. 8. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná
| |
| 13. 7. 2009 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 239 821 km | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 7. 2010 |
| 9. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 239 778 km | nezpůsobilé | 5 lehkých, 6 vážných, 1 nebezpečná
| 9. 7. 2009 |
| 23. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 3 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel HOLBA a spol., akciová společnost "v likvidaci" (IČO 14612330)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaNový provozovatel ZV - LESTER Vsetín, a.s., "v likvidaci" (IČO 47675616)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: 766 01 VALAŠSKÉ KLOBOUKY, BRUMOVSKÁ 456
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2011 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – Farma Nedašov, spol. s r.o. v likvidaci
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS P 93 S 1983 v ČR obvykle 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,1 %
Srovnáváme s 805 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS P 93 S
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- P 93 S
- Typ
- BSS P 93 S /
- VIN
- 27233
- PČV
- 3454629
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 25. 3. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 3. 1983
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 27233
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AG701485
- Číslo ORV
- AAJ914927
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- reg.nál.nal.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 27233
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.