SPORT JACHT PR
- 1988
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1699
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:52 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3514073
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 11. 4. 2017 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SPORT JACHT
- Model
- PR
- Typ
- SPORT JACHT PR 401.1 /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 1988
- Barva
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O1 – Přívěs za os.automobil
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Stavoizolace Plzeň, státní podnik v likvidaci (IČO 00170640) od 18. 4. 1990
- Provozovatel: Stavoizolace Plzeň, státní podnik v likvidaci (IČO 00170640) od 18. 4. 1990
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 12. 1988 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 18. 4. 1990 | Nový vlastník a provozovatel | Stavoizolace Plzeň, státní podnik v likvidaci (IČO 00170640) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 7. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 5 lehké | 16. 7. 2030 |
| 1. 7. 2026 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 1. 7. 2030 |
| 11. 3. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 3. 2027 |
| 31. 10. 2025 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2029 |
| 17. 10. 2025 | Opakovaná STK | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2029 |
| 26. 9. 2025 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné | 26. 10. 2025 |
| 17. 9. 2025 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 6. 2025 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | – | způsobilé | 4 lehké | 3. 6. 2029 |
| 31. 3. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké | 31. 3. 2029 |
| 24. 3. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2026 |
| 15. 11. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2028 |
| 1. 11. 2024 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2026 |
| 2. 7. 2024 | Historického vozidla | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2029 |
| 21. 5. 2024 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 5 049 km | způsobilé | 4 lehké | 21. 5. 2028 |
| 21. 5. 2024 | Měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 460114) | 5 048 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2028 |
| 23. 4. 2024 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 4. 2028 |
| 27. 3. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2025 |
| 22. 3. 2024 | Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 4 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 22. 3. 2028 |
| 27. 11. 2023 | Evidenční kontrola | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 4. 10. 2023 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 9 lehké | 4. 10. 2027 |
| 19. 9. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | 20 484 km | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2027 |
| 29. 6. 2023 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 4 lehké | 10. 5. 2027 |
| 5. 5. 2023 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 5. 2027 |
| 15. 4. 2023 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | 300 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 15. 4. 2027 |
| 15. 4. 2023 | Měření emisí | Rakovník (č. 421202) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2027 |
| 12. 4. 2023 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 4. 2027 |
| 28. 3. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 2 lehké | 28. 3. 2024 |
| 15. 3. 2023 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 3. 2027 |
| 13. 3. 2023 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 6 lehké | 13. 3. 2027 |
| 16. 2. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2027 |
| 25. 10. 2022 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2026 |
| 26. 7. 2022 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2024 |
| 3. 7. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2026 |
| 22. 6. 2022 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 1 553 km nižší než dříve | – | bez závad | 22. 6. 2026 |
| 19. 5. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 7 lehké | 19. 5. 2026 |
| 1. 4. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2023 |
| 27. 7. 2021 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 6 vážné | 26. 8. 2021 |
| 15. 6. 2021 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2025 |
| 2. 6. 2021 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 4 lehké | 1. 6. 2025 |
| 12. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 4. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2022 |
| 8. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 10. 8. 2020 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2024 |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 4 816 km | způsobilé | 4 lehké | 20. 5. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 460114) | 4 816 km nižší než dříve | – | bez závad | 20. 5. 2024 |
| 3. 4. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2021 |
| 24. 2. 2020 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 2. 2024 |
| 13. 11. 2019 | Evidenční kontrola | Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 9. 2019 | Před registrací | Hranice (č. 3813) | 20 483 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 8. 2019 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2023 |
| 16. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2023 |
| 15. 4. 2019 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 4. 2023 |
| 12. 4. 2019 | Evidenční kontrola | Vrchlabí (č. 3635) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 10. 4. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3124) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2023 |
| 10. 4. 2019 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 4. 2023 |
| 4. 4. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2020 |
| 11. 3. 2019 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 3 lehké | 11. 3. 2023 |
| 6. 3. 2019 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 4 lehké | 6. 3. 2023 |
| 5. 3. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2023 |
| 26. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Úlibice (č. 6614) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 12. 2018 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 12. 2022 |
| 28. 11. 2018 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3207) | – | způsobilé | 1 lehká | 28. 11. 2022 |
| 3. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihlava (č. 3714) | 1 553 km | způsobilé | 1 lehká | 3. 10. 2022 |
| 17. 7. 2018 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2022 |
| 9. 5. 2018 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 5. 2022 |
| 14. 4. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | 171 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 23. 11. 2021 |
| 5. 4. 2018 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 4. 2019 |
| 23. 6. 2017 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 6. 2021 |
| 13. 5. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | – | způsobilé | 3 lehké | 13. 5. 2021 |
| 11. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 5. 2021 |
| 5. 4. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 4. 2018 |
| 30. 3. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 3. 2019 |
| 29. 3. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | dočasně způsobilé | 5 vážné | 28. 4. 2017 |
| 30. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 5 lehké | 30. 8. 2020 |
| 10. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 8. 2020 |
| 25. 7. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké | 25. 7. 2020 |
| 22. 4. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 4. 2020 |
| 6. 4. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 1 lehká | 6. 4. 2017 |
| 15. 4. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2019 |
| 7. 4. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 4. 2016 |
| 11. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 3. 2019 |
| 23. 2. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3124) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2019 |
| 3. 10. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2018 |
| 23. 9. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 9. 2018 |
| 31. 8. 2014 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 8. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3852) | – | způsobilé | 5 lehké | 12. 8. 2018 |
| 11. 8. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 5 lehké | 11. 8. 2015 |
| 17. 6. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2016 |
| 21. 5. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 90 000 km | způsobilé | 3 lehké | 21. 5. 2018 |
| 14. 5. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 5. 2018 |
| 18. 4. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2018 |
| 9. 4. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2015 |
| 17. 2. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2018 |
| 23. 11. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 7 lehké | 23. 11. 2017 |
| 13. 11. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 11. 2017 |
| 22. 10. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2017 |
| 8. 8. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 6 lehké | 8. 8. 2014 |
| 17. 6. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 2 lehké | 17. 6. 2017 |
| 16. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 7 lehké | 16. 5. 2017 |
| 18. 4. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 18. 4. 2017 |
| 11. 4. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2017 |
| 9. 4. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké | 9. 4. 2014 |
| 24. 8. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké | 24. 8. 2013 |
| 14. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2016 |
| 13. 7. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké | 13. 7. 2016 |
| 17. 5. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 5 lehké | 17. 5. 2013 |
| 24. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 5 lehké | 24. 3. 2016 |
| 16. 11. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2015 |
| 15. 11. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 11. 2013 |
| 9. 9. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké | 9. 9. 2012 |
| 26. 5. 2011 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké | 17. 5. 2012 |
| 17. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 nebezpečná | |
| 1. 3. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 3. 2015 |
| 22. 10. 2010 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2010 |
| 7. 9. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké | 7. 9. 2011 |
| 26. 7. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | 6 lehké | 26. 7. 2014 |
| 12. 7. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 6505) | 60 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2010 |
| 4. 6. 2010 | Před registrací | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 5. 2011 |
| 14. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2014 |
| 9. 2. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 3 lehké | 9. 2. 2010 |
| 15. 12. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2013 |
| 14. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2009 |
| 12. 11. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 11. 2013 |
| 15. 10. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 10. 2011 |
| 24. 9. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2013 |
| 10. 9. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 650 000 km | způsobilé | 4 lehké | 10. 9. 2010 |
| 21. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 6 lehké | 21. 7. 2013 |
| 2. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 4 lehké | 30. 6. 2013 |
| 20. 5. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 5. 2010 |
| 27. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 4. 2013 |
| 20. 4. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | 3 lehké | 20. 4. 2013 |
| 4. 3. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla - opakovaná | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 2 lehké | 2. 3. 2010 |
| 2. 3. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Zlínský kraj (č. 3713) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 5 vážné | 1. 4. 2009 |
| 12. 11. 2008 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2008 |
| 6. 11. 2008 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | 1 lehká | 6. 11. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČR
-
Nový vlastník a provozovatel Stavoizolace Plzeň, státní podnik v likvidaci (IČO 00170640)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2013 · stanice: K LETIŠTI 670, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2017 · stanice: K LETIŠTI 670, 33901, KLATOVY
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – *PRAHA, KAMÝCKÁ 53
Zprávy z registru
- IDV
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (SPORT JACHT PR 1988 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 3,1 %
Srovnáváme s 939 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SPORT JACHT PR
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- SPORT JACHT
- Obchodní označení
- PR
- Typ
- SPORT JACHT PR 401.1 /
- VIN
- 1699
- PČV
- 3514073
- Druh vozidla
- Přívěs za os.automobil
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O1
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 1988
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ .
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 80
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 400/ 400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 1699
- Barva
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AI519454
- Číslo ORV
- AI519454
- Druh RZ
- PŘÍVĚS DO 750kg
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1699
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.