TATRA 138 PL 1 CO2 .
- 1970
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 11762 cm³
- 132,4 kW ≈ 180 k
VIN40096-47
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:05 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3539340
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1970. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA 138 PL 1 CO2
- Model
- .
- Typ
- TATRA 138 PL 1 /
- Rok výroby
- 1970
- Datum 1. registrace
- 24. 2. 1971
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 2. 1971
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11762 cm³
- Výkon
- 132,4 kW
- Kategorie
- N3 – Speciální automobil cisternový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Obec Kovářov (IČO 00249777) od 4. 4. 1990
- Provozovatel: Obec Kovářov (IČO 00249777) od 4. 4. 1990
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 2. 1971 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 4. 1990 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Kovářov (IČO 00249777) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 10. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 18 734 km | způsobilé | 8 lehké
| 7. 10. 2028 |
| 7. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 18 254 km | způsobilé | 8 lehké
| 7. 10. 2027 |
| 27. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 17 757 km | způsobilé | 7 lehké
| 27. 8. 2026 |
| 23. 8. 2023 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 17 506 km | způsobilé | 9 lehké
| 23. 8. 2024 |
| 23. 8. 2023 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 17 505 km | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2025 |
| 20. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 17 177 km | způsobilé | 5 lehké
| 20. 4. 2023 |
| 29. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 16 871 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 1. 2022 |
| 15. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 16 544 km | způsobilé | 5 lehké
| 15. 10. 2020 |
| 17. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 16 179 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 10. 2019 |
| 17. 10. 2017 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 15 619 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 10. 2018 |
| 17. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 15 619 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| 17. 10. 2017 |
| 3. 11. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 15 185 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 11. 2017 |
| 1. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 13 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 10. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Kovářov (IČO 00249777)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2012 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2014 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2017 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-16-11-0033
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2017 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-17-10-0125Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2018 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-17-10-0127
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2019 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-18-10-0123
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2020 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-19-10-0117
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2022 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-21-01-0161
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2023 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-22-04-0101
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2024 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-23-08-0928
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2025 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-24-08-0980
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-25-10-0239
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – ŠTÁB CIVILNÍ OBRANY CES.BUDEJ.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA 138 PL 1 CO2
- Obchodní označení
- .
- Typ
- TATRA 138 PL 1 /
- VIN
- 40096-47
- PČV
- 3539340
- Druh vozidla
- Speciální automobil cisternový
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1970
- Datum 1. registrace
- 24. 2. 1971
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 2. 1971
- Druh (typ)
- CISTERNA POŽÁRNÍ STŘÍKAČKA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- T 928
- Číslo motoru
- 51674
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 132.4 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11762
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 3-3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 71
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 32 / 55
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8605/ 2500/ 2825
- Rozvor [mm]
- 4260+1320
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 10300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17600/ 17600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4500/ 4500
6550/ 6550
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,00-20 EHD; 11,00R20/ 8,00-20
11,00-20 EHD; 11,00R20/ 8,00-20
11,00-20 EHD; 11,00R20/ 8,00-20
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 40096-47
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 364
- Číslo TP
- AC609775
- Číslo ORV
- UAO254107
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 103
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 40096-47
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.