T 5
- 1951
- NEZJIŠTĚNO
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1671
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:00 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3558704
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 9× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1951. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- T
- Model
- 5
- Typ
- T 5 P /
- Rok výroby
- 1951
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1951
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 6. 1963
- Barva
- NEZJIŠTĚNO
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: VELAMOS, a.s. (IČO 47672463) od 16. 3. 2000
- Provozovatel: VELAMOS, a.s. (IČO 47672463) od 16. 3. 2000
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1951 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 6. 1963 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 17. 6. 1963 | Nový provozovatel | V E L A M O S (IČO 00009245) | Registr silničních vozidel |
| 16. 3. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | VELAMOS, a.s. (IČO 47672463) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 8. 2026 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2030 |
| 15. 5. 2026 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3253) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2030 |
| 14. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 8 991 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 5. 2030 |
| 16. 3. 2026 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2030 |
| 5. 12. 2025 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2029 |
| 17. 7. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2027 |
| 8. 11. 2024 | Evidenční kontrola | Hranice (č. 6814) | 8 991 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 5. 2024 | Pravidelná STK | Uherský Brod (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2028 |
| 9. 2. 2024 | Evidenční kontrola | Hořovice (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 10. 2023 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2027 |
| 5. 10. 2023 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2027 |
| 3. 8. 2023 | Pravidelná STK | Toužim (č. 3421) | 1 379 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 8. 2027 |
| 2. 8. 2023 | Měření emisí | Toužim (č. 440320) | 1 379 km | – | bez závad | 2. 8. 2025 |
| 25. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2027 |
| 21. 12. 2022 | Evidenční kontrola | Mýto (č. 3418) | 669 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 19. 12. 2022 | Evidenční kontrola | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 11. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2026 |
| 2. 11. 2022 | Pravidelná STK | Karlovy Vary (č. 3420) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 11. 2026 |
| 2. 9. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 9. 2024 |
| 30. 6. 2022 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 6. 2026 |
| 16. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Hranice (č. 6814) | 8 991 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 6. 2026 |
| 17. 5. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3121) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2026 |
| 27. 8. 2020 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 26. 9. 2020 |
| 13. 8. 2020 | Evidenční kontrola | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 3. 2024 |
| 17. 2. 2020 | Pravidelná STK | Vlčnov (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2024 |
| 31. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 3 186 km | způsobilé | 6 lehkých
| 31. 10. 2023 |
| 30. 10. 2019 | Evidenční kontrola | Kunštát (č. 3707) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 10. 2019 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2023 |
| 3. 10. 2019 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2023 |
| 12. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 7. 2019 | Pravidelná STK | Toužim (č. 3421) | 1 343 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 7. 2023 |
| 16. 7. 2019 | Měření emisí | Toužim (č. 440320) | 1 343 km nižší než dříve | – | 1 lehká
| 16. 7. 2023 |
| 3. 6. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 6. 2021 |
| 8. 11. 2018 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2022 |
| 31. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Hranice (č. 6814) | 8 803 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 31. 7. 2022 |
| 26. 7. 2018 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 7. 2022 |
| 12. 6. 2018 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3217) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 6. 2022 |
| 7. 6. 2018 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 7. 6. 2022 |
| 19. 4. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 4. 2022 |
| 25. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 5. 2019 |
| 23. 10. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 10. 2019 |
| 8. 10. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2019 |
| 25. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2019 |
| 23. 7. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 95 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 7. 2019 |
| 6. 5. 2015 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 5. 2019 |
| 14. 1. 2015 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3434) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 1. 2019 |
| 16. 12. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 12. 2018 |
| 9. 12. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 5 845 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 9. 12. 2018 |
| 5. 11. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2018 |
| 25. 6. 2014 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3108) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2018 |
| 23. 6. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 35 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 6. 2018 |
| 23. 6. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3108) | – | nezpůsobilé | 2 nebezpečné
| |
| 3. 6. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 1 942 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 6. 2018 |
| 20. 12. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2017 |
| 25. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 6. 2017 |
| 20. 5. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2017 |
| 19. 7. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 7. 2016 |
| 29. 11. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 85 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 11. 2015 |
| 5. 11. 2011 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3521) | 20 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2011 |
| 13. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | 30 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 10. 2013 |
| 12. 10. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2015 |
| 26. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2015 |
| 26. 9. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 9. 2015 |
| 16. 9. 2011 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3727) | 11 000 km | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2011 |
| 15. 9. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3517) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 9. 2015 |
| 29. 6. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 6. 2015 |
| 25. 5. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 5 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 5. 2015 |
| 14. 1. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3434) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 1. 2015 |
| 7. 1. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 5 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 1. 2015 |
| 5. 11. 2010 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2014 |
| 3. 11. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2014 |
| 22. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 3 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 26. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2014 |
| 22. 12. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 12. 2013 |
| 25. 7. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 6505) | 85 000 km | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2009 |
| 9. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 7. 2011 |
| 24. 6. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 20 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 6. 2013 |
| 19. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 18. 6. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel V E L A M O S (IČO 00009245)
-
Nový vlastník a provozovatel VELAMOS, a.s. (IČO 47672463)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (T 5 1951 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 42,7 %
Srovnáváme s 328 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu T 5
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- T
- Obchodní označení
- 5
- Typ
- T 5 P /
- VIN
- 1671
- PČV
- 3558704
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový
- Kategorie vozidla
- O3
- Rok výroby
- 1951
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1951
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 6. 1963
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 1790
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6790/ 6790
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 1671
- Barva
- NEZJIŠTĚNO
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- GA012287
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- RM zániku
- ŠUMPERK
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1671
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.