NP
- 1971
- ŠEDÁ
VIN5974
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:06 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3582129
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1971. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- NP
- Typ
- NP 25 / NP 25
- Rok výroby
- 1971
- Datum 1. registrace
- 23. 12. 1971
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 12. 1971
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- OT3 – PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: OSEVA Praha, státní podnik, výzkumný ústav technických plodin a luskovin Šumperk, odštěpný závod. (IČO 00027243) od 23. 12. 1971
- Provozovatel: OSEVA Praha, státní podnik, výzkumný ústav technických plodin a luskovin Šumperk, odštěpný závod. (IČO 00027243) od 23. 12. 1971
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 12. 1971 | První registrace | OSEVA Praha, státní podnik, výzkumný ústav technických plodin a luskovin Šumperk, odštěpný závod. (IČO 00027243) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 4 440 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 7. 2030 |
| 21. 10. 2025 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | 3 741 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 21. 10. 2029 |
| 20. 11. 2023 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3217) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 11. 2027 |
| 20. 11. 2023 | Měření emisí | Hořovice (č. 520203) | 32 650 km | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2025 |
| 29. 8. 2023 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 8. 2027 |
| 8. 6. 2023 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 6. 2027 |
| 3. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | 3 741 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 12. 7. 2022 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | 4 419 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 7. 2026 |
| 11. 7. 2022 | Měření emisí | Babice (č. 171102) | 4 419 km | – | bez závad | 11. 7. 2026 |
| 10. 6. 2022 | Opakovaná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 2 769 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 5. 2026 |
| 12. 5. 2022 | Před registrací | Pelhřimov (č. 3311) | 2 768 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 11. 6. 2022 |
| 11. 5. 2022 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 2 768 km | – | bez závad | 11. 5. 2024 |
| 18. 11. 2021 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 11. 2025 |
| 15. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 11. 2025 |
| 20. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Hořovice (č. 3217) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 11. 2023 |
| 10. 9. 2019 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 9. 2023 |
| 29. 3. 2019 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 3. 2023 |
| 4. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Vlachovo Březí (č. 3317) | 84 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 4. 3. 2023 |
| 9. 7. 2018 | Opakovaná STK | Fryšták (č. 6739) | 4 408 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 6. 2022 |
| 27. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlínský kraj (č. 6739) | 4 408 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 27. 6. 2022 |
| 19. 9. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 9. 2021 |
| 8. 7. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3317) | 79 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 17. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 12. 2019 |
| 19. 11. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2019 |
| 23. 9. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2019 |
| 2. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 3. 2019 |
| 22. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 10. 2018 |
| 26. 6. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 4 730 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 26. 6. 2018 |
| 18. 4. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 4. 2018 |
| 21. 3. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 3. 2018 |
| 10. 10. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2017 |
| 14. 6. 2013 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3636) | 31 361 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 9. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | 33 004 km | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2015 |
| 24. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 3. 2016 |
| 20. 12. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2015 |
| 7. 9. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2015 |
| 8. 3. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla - opakovaná | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2013 |
| 7. 3. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2011 |
| 4. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2014 |
| 21. 7. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 4 340 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 7. 2014 |
| 26. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2014 |
| 19. 3. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 3 741 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 3. 2014 |
| 16. 11. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | 31 600 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 11. 2011 |
| 7. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2013 |
| 12. 5. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel OSEVA Praha, státní podnik, výzkumný ústav technických plodin a luskovin Šumperk, odštěpný závod. (IČO 00027243)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (40)
Identifikace
- Tovární značka
- NP
- Typ
- NP 25 / NP 25
- Typ kód
- NP 25
- VIN
- 5974
- PČV
- 3582129
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Kategorie vozidla
- OT3
- Výrobce vozidla
- AGROMA O.P.M.P., NOVÝ JIČÍN, ČSSR
- Rok výroby
- 1971
- Datum 1. registrace
- 23. 12. 1971
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 12. 1971
- Druh (typ)
- PŘíVĚS JEDNONÁPRAVOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ - 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 20
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7335/ 2490/ 988
- Provozní hmotnost
- 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3900/ 3900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- Z 165/
3735/ 3735
/
/ - Ložná délka
- 6000
- Ložná šířka
- 1850
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10.50 X 16 ZS 12 PLY/ 7.00 X 401.5
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROMA O.P.M.P., NOVÝ JIČÍN, ČSSR
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo TP
- AC688372
- Číslo ORV
- AC688372
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- OTP založeno ve spisu vozidla VOZIDLO ODCIZENO: ORSU/SU-156/TČ-2000
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5974
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.