ZETOR
- 1985
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3595 cm³
- 46 kW ≈ 63 k
VIN9988
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 20:57 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3628271
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Typ
- ZETOR 7245 / 7245
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 5. 8. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 8. 1985
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3595 cm³
- Výkon
- 46 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělská společnost Prosetín, a.s.; zkratka: ZS Prosetín, a.s. (IČO 60723688) od 22. 12. 1994
- Provozovatel: Zemědělská společnost Prosetín, a.s.; zkratka: ZS Prosetín, a.s. (IČO 60723688) od 22. 12. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 8. 1985 | První registrace | ZD PROSETÍN | Registr silničních vozidel |
| 11. 11. 1987 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo "Povodí" (IČO 00145076) | Registr silničních vozidel |
| 22. 12. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělská společnost Prosetín, a.s.; zkratka: ZS Prosetín, a.s. (IČO 60723688) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 1. 2026 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 1. 2030 |
| 27. 5. 2025 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3217) | 2 622 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 27. 5. 2029 |
| 26. 5. 2025 | Měření emisí | Hořovice (č. 520203) | 2 637 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2029 |
| 21. 2. 2025 | Pravidelná STK | Rokycany (č. 3423) | 90 824 km | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2029 |
| 18. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 077 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2028 |
| 14. 5. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 5. 2028 |
| 12. 5. 2024 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 12. 5. 2028 |
| 27. 5. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 5. 2026 |
| 3. 11. 2021 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 11. 2025 |
| 24. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 4. 2021 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2025 |
| 18. 3. 2021 | Pravidelná STK | Roztoky (č. 3231) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 3. 2025 |
| 21. 10. 2020 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 2 637 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 10. 2024 |
| 9. 9. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 9. 2024 |
| 27. 8. 2020 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 8 200 km | – | bez závad | 27. 8. 2024 |
| 2. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 1 075 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 4. 2024 |
| 15. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 769 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 15. 11. 2022 |
| 19. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 3. 2022 |
| 31. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3211) | 1 041 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3211) | 1 041 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 23. 8. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 8. 2021 |
| 9. 5. 2017 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2021 |
| 11. 4. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 11. 5. 2017 |
| 30. 12. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | 2 637 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 10. 2020 |
| 29. 8. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 29. 8. 2020 |
| 28. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2020 |
| 23. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 3. 2020 |
| 3. 11. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 2 163 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 11. 2019 |
| 29. 4. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2019 |
| 14. 8. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 8. 2018 |
| 24. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 3. 2018 |
| 12. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2017 |
| 14. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 10. 2016 |
| 9. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2016 |
| 29. 6. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 29. 7. 2012 |
| 19. 6. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3414) | 37 650 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 6. 2014 |
| 16. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 4. 2016 |
| 14. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 2. 2016 |
| 13. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 7 891 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 10. 2014 |
| 30. 9. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 9. 2014 |
| 25. 6. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3423) | 82 400 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 6. 2012 |
| 13. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 3. 2014 |
| 16. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2013 |
| 3. 9. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 3. 9. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ZD PROSETÍN
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo "Povodí" (IČO 00145076)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Prosetín, a.s.; zkratka: ZS Prosetín, a.s. (IČO 60723688)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2016 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 680 01, BOSKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2020 · stanice: Horní Radslavice 51, 594 01, Velké Meziříčí
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2024 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 588 45, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-20-59-9041
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2028 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 588 45, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-24-55-9234
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Typ
- ZETOR 7245 / 7245
- Typ kód
- 7245
- VIN
- 9988
- PČV
- 3628271
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- ZEMĚDĚLSKÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, k. p. Brno
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 5. 8. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 8. 1985
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK 6011
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- Zbrojovka, k. p. Brno
- Typ motoru
- 7701
- Číslo motoru
- 15755
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 46 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3595
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 25
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4010/ 1980/ 2737
- Rozvor [mm]
- 2222
- Provozní hmotnost
- 4155
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5600/ 5600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2000/ 2000
3600/ 3600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 10200/ 10200
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,2-24; 12,4-24 / W 9x24
16,9-28; 16,9-30; 12,4-36; 13,6-36; 16,9-34/ W 12x28; DW 14x30; W 11x36; W 15 Lx34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- Agrozet Letovice, Agrozet Brno, Praga Rousínov
- Výrobní číslo karoserie
- 9988
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMAT. HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AH536706
- Číslo ORV
- ZAB104316
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- Celková hmontnost jízdní soupravy: - výrobce připouští max. 2,5 násobek pohotovostní hmotnosti
traktoru (4 080 kg), tzn. se všemi závažími pro přívěs i návěs.
Čelní střední světlomety mohou být používány při provozu na pozemních komunikacích jen v těch
případech, kdy je na traktoru navěšen čelně nesený stroj nebo zařízení překrývající hlavní světlomety.
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/1984 Sb.:
§13 odst. 8, §19 odst. 1, §42 odst. 1, §43 odst. 2, §44 odst 2,
§44 odst. 4, § 59 odst. 2, §60 odst. 2, §67 odst. 7.
Není splněna podmínka umístění SPZ - §92 odst. 2 vyhl. MV č. 145/56 ÚI.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 9988
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.