HTS 100.27
- 1976
- ŠEDÁ-TMAVÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN4681
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:00 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/365702
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1976. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HTS
- Model
- 100.27
- Typ
- HTS 100.27 /
- Rok výroby
- 1976
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1976
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 3. 1993
- Barva
- ŠEDÁ-TMAVÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový speciální
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGROPODNIK NETVOŘICE, a. s., " v likvidaci " (IČO 49240978)
- Provozovatel: AGROPODNIK NETVOŘICE, a. s., " v likvidaci " (IČO 49240978)
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1976 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 9. 3. 1993 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 2 225 km | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2030 |
| 29. 5. 2025 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 6 lehké | 29. 5. 2029 |
| 21. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 1 011 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 21. 5. 2029 |
| 3. 1. 2025 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | 2 225 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 6. 2023 | Evidenční kontrola | Mariánské Lázně (č. 3417) | 2 216 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Mariánské Lázně (č. 3417) | 2 216 km | způsobilé | 1 lehká | 21. 9. 2025 |
| 4. 6. 2021 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 7 lehké | 4. 6. 2025 |
| 20. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 967 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 20. 5. 2025 |
| 8. 4. 2021 | Opakovaná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké | 6. 4. 2025 |
| 8. 4. 2021 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 2 818 km | – | bez závad | 8. 4. 2025 |
| 6. 4. 2021 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné | 6. 5. 2021 |
| 6. 4. 2021 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 2 816 km | – | 1 vážná | |
| 26. 6. 2020 | Pravidelná STK | Litvínov (č. 3520) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 5 vážné | 26. 7. 2020 |
| 27. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 1 600 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 27. 11. 2022 |
| 11. 9. 2017 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 2 216 km | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2021 |
| 6. 6. 2017 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 4 lehké | 23. 5. 2021 |
| 1. 6. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 6 lehké | 1. 6. 2021 |
| 23. 5. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné | 22. 6. 2017 |
| 11. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | 879 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 10. 5. 2021 |
| 3. 5. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 13 lehké | 3. 5. 2021 |
| 15. 12. 2016 | Před registrací | Jihomoravský kraj (č. 6732) | 2 177 km | způsobilé | 1 lehká | 15. 12. 2016 |
| 9. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3617) | 1 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 4. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 4. 2020 |
| 5. 4. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2020 |
| 9. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 10 550 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 1. 6. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2019 |
| 12. 11. 2014 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 48 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 8. 2018 |
| 25. 9. 2013 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 2 216 km | způsobilé | 1 lehká | 24. 9. 2017 |
| 27. 8. 2013 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 3 lehké | 5. 8. 2017 |
| 5. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 4. 9. 2013 |
| 14. 6. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 4 lehké | 14. 6. 2017 |
| 13. 5. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 5. 2017 |
| 17. 12. 2012 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2016 |
| 6. 12. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 5. 1. 2013 |
| 7. 5. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2016 |
| 11. 4. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | 3 lehké | 11. 4. 2015 |
| 29. 9. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 2 216 km | způsobilé | 1 lehká | 24. 9. 2013 |
| 18. 8. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 8. 2013 |
| 19. 6. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 3 lehké | 19. 6. 2013 |
| 27. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČR
-
Konec: provozovatel Státní statek Netvořice (IČO 00214809)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník a provozovatel – AGROPODNIK NETVOŘICE, a. s., " v likvidaci "
- Nový provozovatel – Státní statek Netvořice
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (HTS 100.27 1976 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 86,7 %
Srovnáváme s 30 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HTS 100.27
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- HTS
- Obchodní označení
- 100.27
- Typ
- HTS 100.27 /
- VIN
- 4681
- PČV
- 365702
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový speciální
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1976
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1976
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 3. 1993
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13500/ 13500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 4681
- Barva
- ŠEDÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 878
- Číslo TP
- AD941052
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 4681
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.