ZETOR 9540
- 1994
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 4156 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VIN2931
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 10:35 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3659448
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 7. 2. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 4 dny (18. 2. 2013 až 22. 2. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1994. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR 9540
- Typ
- ZETOR 9540 /
- Rok výroby
- 1994
- Datum 1. registrace
- 12. 10. 1995
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 10. 1995
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4156 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Heger Pavel (IČO 75124262) od 22. 2. 2013
- Provozovatel: Heger Pavel (IČO 75124262) od 22. 2. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 10. 1995 | První registrace | Zemědělské družstvo Výprachtice (IČO 00131687) | Registr silničních vozidel |
| 24. 2. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | AGROSPOL Výprachtice s.r.o. (IČO 25297091) | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Heger Pavel (IČO 75124262) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Heger Pavel (IČO 75124262) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 744 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 7. 2029 |
| 20. 5. 2025 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 5. 2029 |
| 7. 11. 2024 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 11. 2028 |
| 3. 7. 2024 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2028 |
| 14. 6. 2024 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 6. 2028 |
| 27. 2. 2024 | Pravidelná STK | Teplice (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2028 |
| 19. 2. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 19. 2. 2028 |
| 28. 6. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2027 |
| 3. 5. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 5. 2027 |
| 3. 3. 2021 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 3. 2025 |
| 8. 10. 2020 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 10. 2024 |
| 8. 7. 2020 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2024 |
| 9. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2024 |
| 30. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Valašské Klobouky (č. 3738) | 418 km | způsobilé | 4 lehké
| 30. 3. 2024 |
| 7. 2. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 2. 2024 |
| 7. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 2. 2024 |
| 29. 1. 2020 | Pravidelná STK | Dubí (č. 3511) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 1. 2024 |
| 26. 7. 2019 | Evidenční kontrola | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | 2 lehké
| |
| 2. 7. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2023 |
| 24. 4. 2019 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 4. 2023 |
| 4. 3. 2019 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 3. 2023 |
| 6. 11. 2018 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 11. 2022 |
| 29. 6. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 29. 6. 2022 |
| 21. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 10. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 10. 2020 |
| 5. 9. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2020 |
| 11. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 8. 2020 |
| 21. 7. 2016 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 6. 2020 |
| 6. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné
| 6. 7. 2016 |
| 28. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2020 |
| 20. 2. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2020 |
| 13. 1. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 1. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 1. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 12. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 12. 2019 |
| 5. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3738) | 29 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 7. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2019 |
| 1. 7. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 7. 2019 |
| 25. 6. 2015 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Zlínský kraj (č. 3738) | 5 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 25. 6. 2015 |
| 3. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 4. 2019 |
| 17. 4. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 4. 2019 |
| 10. 4. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2019 |
| 15. 5. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 4. 2015 |
| 25. 10. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2017 |
| 22. 2. 2013 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 12. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 11. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 11. 2016 |
| 5. 9. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2016 |
| 31. 7. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 7. 2016 |
| 30. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2016 |
| 30. 3. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 2 291 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 29. 3. 2016 |
| 15. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 3. 2016 |
| 27. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 2. 2016 |
| 8. 12. 2011 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 19 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 12. 2015 |
| 7. 12. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 19 000 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 6. 1. 2012 |
| 19. 7. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 4 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2015 |
| 22. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 4. 2015 |
| 12. 4. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 4. 2015 |
| 14. 6. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 6. 2014 |
| 12. 5. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3727) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 5. 2014 |
| 5. 5. 2010 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2014 |
| 5. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 4. 6. 2010 |
| 22. 4. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 4. 2014 |
| 24. 9. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 2 vážné
| 24. 10. 2009 |
| 16. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 16. 6. 2013 |
| 18. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | 99 246 km | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Výprachtice (IČO 00131687)
-
Nový vlastník a provozovatel AGROSPOL Výprachtice s.r.o. (IČO 25297091)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2016 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
-
Nový vlastník a provozovatel Heger Pavel (IČO 75124262)
-
Nový vlastník a provozovatel Heger Pavel (IČO 75124262)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké MeziříčíEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké MeziříčíVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2020 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2024 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 53901, HLINSKO · protokol CZ-3632-20-52-9052
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR 9540
- Typ
- ZETOR 9540 /
- VIN
- 2931
- PČV
- 3659448
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Rok výroby
- 1994
- Datum 1. registrace
- 12. 10. 1995
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 10. 1995
- Druh (typ)
- TRAKTOR
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- Z 1001
- Číslo motoru
- 1996
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4156
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2-2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 27 / 26
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4370/ 1908/ 2797
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 4540
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6200/ 6200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 22.6/ 22.6
38.3/ 38.3
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 11400/ 11400
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,4-24/ W 10 x 24
16,9-38, 16,9-34, 18,4-34/ W15Lx38, W15L x 34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 2931
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2290-001-01
- Číslo TP
- AL046342
- Číslo ORV
- ZAA348464
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2931
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.