BSS PS 2 16.12 BSS PS2 16.12
- 1984
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN4032
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:58 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3690627
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 84 dnů (2. 5. 2013 až 25. 7. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS 2 16.12
- Model
- BSS PS2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 / PS 2
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 23. 7. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 7. 1984
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- OT4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893) od 25. 7. 2013
- Provozovatel: AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893) od 25. 7. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 7. 1984 | První registrace | Státní statek Město Albrechtice, státní podnik (IČO 00018082) | Registr silničních vozidel |
| 9. 9. 1994 | Nový provozovatel | Zemědělský podnik Město Albrechtice a.s. (IČO 47674717) | Registr silničních vozidel |
| 6. 1. 2004 | Nový provozovatel | Rendis Kiculis (IČO 43996647) | Registr silničních vozidel |
| 4. 10. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | JHF Heřmanovice spol. s r. o. (IČO 47972912) | Registr silničních vozidel |
| 2. 5. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893) | Registr silničních vozidel |
| 25. 7. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 10. 2026 | Pravidelná STK | Dřevohostice (č. 6816) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2030 |
| 15. 4. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3131) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2030 |
| 19. 2. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 2. 2030 |
| 15. 2. 2026 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 15. 2. 2030 |
| 30. 9. 2025 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2029 |
| 26. 2. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2028 |
| 9. 8. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 8. 2027 |
| 25. 10. 2022 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 10. 2026 |
| 21. 4. 2022 | Pravidelná STK | Březová-Oleško (č. 3222) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 4. 2026 |
| 28. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 14. 12. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 12. 2025 |
| 13. 12. 2021 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 7 708 km | – | bez závad | 13. 12. 2025 |
| 8. 11. 2021 | Před registrací | Kyjov (č. 3737) | 3 760 km | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2025 |
| 3. 11. 2021 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 3 760 km nižší než dříve | – | bez závad | 3. 11. 2025 |
| 5. 10. 2021 | Opakovaná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 10. 2025 |
| 4. 10. 2021 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná
| |
| 29. 7. 2021 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2025 |
| 6. 12. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 12. 2023 |
| 2. 10. 2018 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 10. 2022 |
| 16. 5. 2018 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 5. 2022 |
| 20. 10. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2021 |
| 4. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | 7 686 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 10. 2021 |
| 18. 7. 2017 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2021 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 19. 7. 2017 |
| 15. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 6. 2021 |
| 22. 12. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | 5 873 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 12. 2020 |
| 12. 12. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 12. 2019 |
| 14. 7. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3107) | 73 861 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 1. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 5. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km | způsobilé | 8 lehkých
| 15. 5. 2018 |
| 13. 5. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2018 |
| 23. 10. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3411) | – | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2017 |
| 20. 9. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | 7 173 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 9. 2017 |
| 6. 8. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 3 lehké
| |
| 22. 7. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 7 vážných
| 21. 8. 2013 |
| 30. 4. 2013 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 4. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 10 vážných
| 29. 5. 2013 |
| 23. 4. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 65 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 4. 2017 |
| 13. 12. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 12. 2016 |
| 19. 7. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2016 |
| 10. 5. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2016 |
| 16. 6. 2010 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 4. 2014 |
| 25. 5. 2010 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 4. 2011 |
| 25. 5. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 5. 2014 |
| 26. 4. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 26. 5. 2010 |
| 6. 4. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 6. 5. 2010 |
| 1. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2014 |
| 8. 12. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2013 |
| 4. 11. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3411) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2013 |
| 22. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 7. 2013 |
| 16. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2009 |
| 25. 2. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 2. 2013 |
| 11. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3219) | 185 000 km | způsobilé | bez závad | 11. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Státní statek Město Albrechtice, státní podnik (IČO 00018082)
-
Nový provozovatel Zemědělský podnik Město Albrechtice a.s. (IČO 47674717)
-
Nový provozovatel Rendis Kiculis (IČO 43996647)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV
-
Nový vlastník a provozovatel JHF Heřmanovice spol. s r. o. (IČO 47972912)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2011 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2013 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2023 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-19-62-8079
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2028 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-24-02-0264
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS 2 16.12
- Obchodní označení
- BSS PS2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 / PS 2
- Varianta
- 16.12
- Typ kód
- PS 2
- VIN
- 4032
- PČV
- 3690627
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- OT4
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 23. 7. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 7. 1984
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2-0
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 4280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2380
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,00-20 16 PR/ 7,5 - 20
10,00-20 16 PR/ 7,5 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 4032
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1369
- Číslo TP
- ZA098489
- Číslo ORV
- ZAA080176
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- IND.PŘESTAVBA
- Další záznamy
- TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST SCHVÁLENA V ROCE 1984 V BSS, SENICE NA HANÉ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 4032
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.