BSS P 93 S .
- 1980
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
VIN22019
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:14 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3713345
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1980. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS P 93 S
- Model
- .
- Typ
- BSS P 93 S /
- Rok výroby
- 1980
- Datum 1. registrace
- 5. 2. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 2. 1981
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- OT4 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Tršická zemědělská, a.s. (IČO 47674814) od 21. 4. 1994
- Provozovatel: Tršická zemědělská, a.s. (IČO 47674814) od 21. 4. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 2. 1981 | První registrace | Zemědělské družstvo Tršicko (IČO 00147915) | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 1993 | Nový provozovatel | "Zemědělské družstvo Tršicko", družstvo v likvidaci (IČO 47672358) | Registr silničních vozidel |
| 21. 4. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | Tršická zemědělská, a.s. (IČO 47674814) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 5. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 5. 2029 |
| 5. 5. 2025 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 5. 5. 2029 |
| 9. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 727 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 5. 2028 |
| 19. 2. 2024 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 2. 2028 |
| 24. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Nechanice (č. 3630) | 54 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 8. 2025 |
| 11. 5. 2021 | Před registrací + měření emisí | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 5. 2025 |
| 12. 5. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 727 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 5. 2024 |
| 11. 5. 2020 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 727 km | – | bez závad | 11. 5. 2024 |
| 19. 2. 2020 | Pravidelná STK | Štěpánov (č. 6810) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 18. 2. 2024 |
| 21. 8. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | 54 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 21. 8. 2021 |
| 13. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 5. 2020 |
| 25. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6814) | 890 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 25. 4. 2020 |
| 11. 3. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 6 012 km | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 3. 2020 |
| 8. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 6 012 km | nezpůsobilé | 5 lehkých, 2 vážné, 1 nebezpečná
| 8. 3. 2016 |
| 16. 2. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6811) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 2. 2020 |
| 12. 8. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 8. 2017 |
| 16. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 5. 2016 |
| 16. 3. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 3. 2016 |
| 14. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 4 000 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné
| 14. 3. 2012 |
| 14. 2. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6811) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 2. 2016 |
| 24. 3. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | 7 200 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 3. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Tršicko (IČO 00147915)
-
Nový provozovatel "Zemědělské družstvo Tršicko", družstvo v likvidaci (IČO 47672358)
-
Nový vlastník a provozovatel Tršická zemědělská, a.s. (IČO 47674814)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2016 · stanice: 9.května-areál STS, 750 00, Přerov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2020 · stanice: 9.května-areál STS, 750 00, Přerov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2024 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov · protokol CZ-6810-20-52-8046
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2028 · stanice: Tovární 605, 75301, Hranice · protokol CZ-6814-24-02-0082
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS P 93 S . 1980 v ČR obvykle 1,7, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 85 %
Srovnáváme s 20 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS P 93 S
- Obchodní označení
- .
- Typ
- BSS P 93 S /
- VIN
- 22019
- PČV
- 3713345
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS, N.P.ZÁVOD 02 SENICE HANÉ
- Rok výroby
- 1980
- Datum 1. registrace
- 5. 2. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 2. 1981
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7110/ 2490/ 2190
- Rozvor [mm]
- 3300
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5860/ 5860
5960/ 5960
/
/ - Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,5-18 ZS/ 11-18
12,5-18 ZS/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, N.P.ZÁVOD 02 SENICE HANÉ
- Výrobní číslo karoserie
- 22019
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AG236054
- Číslo ORV
- ZAA500819
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Další záznamy
- POVOLENA VÝJIMKA Z USTANOVENÍ FMDČ.90/75:§31 ODST.21-KOVÁNÍ KAROSÉRIE VYČNÍVÁ Z VNĚJŠÍCH OBRYSŮ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 22019
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.