BSS P 93 S
- 1979
- ČERVENÁ
VIN18371
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 9:34 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3737241
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1979. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- P 93 S
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 17. 5. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 5. 1979
- Barva
- ČERVENÁ
- Kategorie
- OT4 – PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Těšetická zemědělská, a.s. (IČO 14615452) od 29. 5. 1991
- Provozovatel: Těšetická zemědělská, a.s. (IČO 14615452) od 29. 5. 1991
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 5. 1979 | První registrace | Zemědělské družstvo Senice na Hané (IČO 00147648) | Registr silničních vozidel |
| 29. 5. 1991 | Nový vlastník a provozovatel | Těšetická zemědělská, a.s. (IČO 14615452) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 6. 2024 | Evidenční kontrola | Slaný (č. 3203) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 6. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 6. 2028 |
| 20. 5. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 5. 2028 |
| 26. 2. 2024 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | 659 km | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 2. 2028 |
| 20. 12. 2022 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 12. 2026 |
| 11. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 6. 2020 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 6. 2024 |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 5. 2024 |
| 31. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bydžov (č. 3638) | 659 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 31. 7. 2023 |
| 28. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Lysá nad Labem (č. 3240) | 26 900 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3638) | 659 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 8. 2. 2018 | Před registrací + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3240) | 26 395 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 8. 2. 2020 |
| 20. 6. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | 75 198 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 3. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 6. 2020 |
| 22. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6813) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 5. 2020 |
| 14. 4. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3241) | 1 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 14. 5. 2016 |
| 14. 4. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3241) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2020 |
| 29. 7. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 7. 2019 |
| 31. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 8. 2013 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 8. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 8. 2017 |
| 3. 11. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3521) | 75 000 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2012 |
| 30. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2012 |
| 21. 6. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 5. 2016 |
| 4. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 6. 2016 |
| 11. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3510) | 73 661 km | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2012 |
| 31. 1. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3510) | 69 180 km | způsobilé | 6 lehkých
| 31. 1. 2013 |
| 17. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2014 |
| 26. 1. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3510) | 58 212 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 1. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Senice na Hané (IČO 00147648)
-
Nový vlastník a provozovatel Těšetická zemědělská, a.s. (IČO 14615452)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2024 · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 77900, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-6813-20-55-9058
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2028 · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 77900, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-6813-24-05-0055
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS P 93 S 1979 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 79,4 %
Srovnáváme s 160 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS P 93 S
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (42)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- P 93 S
- VIN
- 18371
- PČV
- 3737241
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚCÍ
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BRANDÝSKÉ STROJÍRNY A SLÉVÁRNY N.P., OZ SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 17. 5. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 5. 1979
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7110/ 2490/ 2190
- Rozvor [mm]
- 3300
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5860/ 5860
5960/ 5960
/
/ - Ložná délka
- 4940
- Ložná šířka
- 2340
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.5-18 ZS/ 11-18
12.5-18 ZS/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BRANDÝSKÉ STROJÍRNY A SLÉVÁRNY N.P., OZ SENICE NA HANÉ
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBK507151
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- 4.2.2025 PÁTRÁNÍ VYLOUČENO MAGISTRÁT OLOMOUC VIZ EL. SPIS
- Další záznamy
- POVOLENA VÝJIMKA Z USTANOVENÍ VYHL. 90/75 SB.:
§31 ODST. 21 - KOVÁNÍ KAROSERIE VYČNÍVÁ Z VNĚJŠÍCH OBRYSŮ
ALTERNATIVNÍ VÝŠKA VOZIDLA DLE POUŽITÉ KORBY MAX. 3 500 MM
HYDRAULICKÉ SPLÁPĚNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 18371
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.