BSS 10.08 AGRO
- 1984
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- .
VIN2422
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:39 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3835909
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 27. 11. 2019 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 27 dnů (1. 12. 2015 až 28. 12. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS 10.08 AGRO / PS 2
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 21. 2. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 2. 1985
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- .
- Kategorie
- OT4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jaroslava Klemensová - MASOMA (IČO 45199981) od 28. 12. 2015
- Provozovatel: Jaroslava Klemensová - MASOMA (IČO 45199981) od 28. 12. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 2. 1985 | První registrace | JZD | Registr silničních vozidel |
| 5. 12. 1996 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Pustá Polom (IČO 47673435) | Registr silničních vozidel |
| 24. 2. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | ZEMSPOL STUDÉNKA a.s. (IČO 61974986) | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 12. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Jaroslava Klemensová - MASOMA (IČO 45199981) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 4. 2026 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | – | způsobilé | 4 lehké | 8. 4. 2030 |
| 12. 8. 2025 | Historického vozidla | Trutnov (č. 3601) | 33 043 km | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2030 |
| 12. 6. 2025 | Evidenční kontrola | Lysá nad Labem (č. 3240) | 4 441 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 5. 2025 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2027 |
| 20. 3. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | 68 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 20. 3. 2029 |
| 20. 3. 2025 | Měření emisí | Homole (č. 430127) | – | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2029 |
| 26. 11. 2024 | Opakovaná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2028 |
| 29. 10. 2024 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné | 28. 11. 2024 |
| 30. 7. 2024 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2028 |
| 19. 12. 2023 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | 4 976 km | způsobilé | 6 lehké | 19. 12. 2027 |
| 18. 12. 2023 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | 4 976 km | – | bez závad | 18. 12. 2027 |
| 22. 5. 2023 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2027 |
| 16. 1. 2023 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 1. 2025 |
| 1. 7. 2022 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2026 |
| 26. 3. 2022 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | – | způsobilé | 7 lehké | 26. 3. 2026 |
| 18. 10. 2021 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 10. 2025 |
| 21. 4. 2021 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 3 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 21. 4. 2025 |
| 3. 8. 2020 | Opakovaná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2024 |
| 1. 7. 2020 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné | 31. 7. 2020 |
| 19. 6. 2020 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2022 |
| 30. 1. 2020 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 1. 2024 |
| 14. 1. 2020 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | 4 976 km | způsobilé | 5 lehké | 13. 1. 2024 |
| 13. 1. 2020 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | 4 976 km nižší než dříve | – | bez závad | 13. 1. 2024 |
| 19. 12. 2019 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | – | způsobilé | 4 lehké | 19. 12. 2023 |
| 11. 4. 2019 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2023 |
| 12. 9. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 4. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2021 |
| 17. 2. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké | 17. 2. 2021 |
| 20. 1. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2019 |
| 17. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 8 lehké | 17. 6. 2020 |
| 14. 1. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké | 14. 1. 2020 |
| 23. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 12. 2015 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 4 lehké | 19. 12. 2019 |
| 20. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné | 20. 12. 2015 |
| 16. 12. 2015 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3712) | – | způsobilé | 4 lehké | 23. 11. 2019 |
| 27. 11. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 11 lehké | 27. 11. 2019 |
| 23. 11. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3712) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 2 vážné | 23. 12. 2015 |
| 22. 5. 2015 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 5. 2019 |
| 20. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 19. 6. 2015 |
| 18. 5. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2019 |
| 9. 12. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2016 |
| 12. 6. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 4 lehké | 12. 6. 2018 |
| 22. 4. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2018 |
| 19. 2. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 3 lehké | 19. 2. 2017 |
| 21. 9. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2016 |
| 11. 6. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 6 lehké | 11. 6. 2016 |
| 16. 5. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2014 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 5. 2016 |
| 19. 4. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 5 lehké | 17. 4. 2016 |
| 29. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 5 lehké | 29. 2. 2016 |
| 13. 1. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2016 |
| 22. 6. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2015 |
| 17. 5. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2015 |
| 15. 10. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2014 |
| 13. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2014 |
| 12. 4. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 20 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 12. 4. 2014 |
| 18. 5. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2009 |
| 14. 5. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2009 |
| 3. 4. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3523) | 50 000 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel JZD
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo Pustá Polom (IČO 47673435)
-
Nový vlastník a provozovatel ZEMSPOL STUDÉNKA a.s. (IČO 61974986)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVAEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Nový vlastník a provozovatel Jaroslava Klemensová - MASOMA (IČO 45199981)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS 10.08 AGRO / PS 2
- Typ kód
- PS 2
- VIN
- 2422
- PČV
- 3835909
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS N.P., ZÁVOD 02 SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 21. 2. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 2. 1985
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Palivo
- .
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6400/ 2500/ 2300
- Rozvor [mm]
- 2950
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2370
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4400
- Ložná šířka
- 2335
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14.5/80 - 18/ 11-18
14.5/80 - 18/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, N.P., ZÁVOD 02, SENICE NA HANÉ
- Výrobní číslo karoserie
- 2422
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA102156
- Číslo ORV
- ZAA495034
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Další záznamy
- *44,45: MOŽNO POUŽÍT PNEU 12,5-18
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2422
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.