MV 2-028/2

  • 1984
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • - POLOŽKA NEBYLA NAP

VIN9533

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 2:21 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3867394

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MV
Model
2-028/2
Typ
MV 2-028/2 STS
Rok výroby
1984
Datum 1. registrace
1. 1. 1984
Datum 1. registrace v ČR
7. 3. 1989
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
- POLOŽKA NEBYLA NAP
Kategorie
O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
Stav v registru
zaniklé

Aktuálně v registru

Stav tachometru
9 701 km
při prohlídce 28. 6. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Masokombinát Haná, státní podnik.
od 7. 3. 1989

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1984 První registrace Registr silničních vozidel
7. 3. 1989 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
7. 3. 1989 Nový vlastník a provozovatel Masokombinát Haná, státní podnik. (IČO 00495409) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 000 20112013201520172019202120232025 14. 5. 2010: 10 000 km3. 7. 2014: 10 000 km30. 3. 2015: 10 000 km9. 10. 2019: 1 km20. 4. 2020: 8 356 km23. 11. 2020: 5 879 km4. 10. 2023: 1 km16. 4. 2024: 8 539 km27. 6. 2025: 9 701 km28. 6. 2025: 9 701 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 10. 2025 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 6725) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
21. 10. 2029
28. 6. 2025 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 6725) 9 701 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.3.5.1 Kapotu / víko zavazadlového prostoru nelze spolehlivě zajistit v otevřené poloze. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
28. 6. 2029
27. 6. 2025 Měření emisí Horní Radslavice (č. 571409) 9 701 km způsobilé bez závad 27. 6. 2029
16. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nový Bydžov (č. 3638) 8 539 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
16. 4. 2028
4. 10. 2023 Pravidelná STK Třeboň (č. 3322) 1 km nižší než dříve způsobilé bez závad 4. 10. 2027
20. 3. 2023 Pravidelná STK Smiřice (č. 3627) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 3. 2027
25. 1. 2023 Pravidelná STK Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé bez závad 25. 1. 2027
19. 1. 2023 Měření emisí Brno (č. 570230) – – bez závad 19. 1. 2027
8. 7. 2021 Pravidelná STK Třebíč (č. 3711) – způsobilé
4 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
7. 7. 2025
7. 7. 2021 Měření emisí Třebíč (č. 471038) – – bez závad 7. 7. 2025
23. 11. 2020 Před registrací + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 5 879 km nižší než dříve způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
23. 11. 2024
20. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Nový Bydžov (č. 3638) 8 356 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 4. 2024
9. 10. 2019 Pravidelná STK Třeboň (č. 3322) 1 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 10. 2023
12. 3. 2019 Pravidelná STK Smiřice (č. 3627) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 3. 2023
22. 5. 2018 Evidenční kontrola Smiřice (č. 3627) – způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
10. 7. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3711) – způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 7. 2021
13. 10. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3322) – způsobilé bez závad 13. 10. 2019
30. 3. 2015 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3638) 10 000 km způsobilé bez závad
3. 7. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3638) 10 000 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.1 U traktoru prasklé sklo zasklení o velikosti větší než 20 mm, které však není v poli výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
3. 7. 2018
25. 3. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3627) – způsobilé
7 lehkých
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 6.2.11.2.1 Upevnění čela nebo sloupků valníkové karoserie nákladního prostoru je uvolněné. lehká
25. 3. 2018
10. 7. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3711) – způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.5.1 Některé okno, je-li otevíratelné, nelze otevřít. lehká
  • 6.1.3.6.1 Upevnění palivového potrubí je uvolněné, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
10. 7. 2017
12. 11. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3322) – způsobilé bez závad 12. 11. 2014
14. 5. 2010 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3638) 10 000 km způsobilé
4 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 5. 2014
29. 3. 2010 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3627) – způsobilé
3 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 3. 2014
13. 7. 2009 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3711) – způsobilé
5 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5111 Schůdky nebo jiné zařízení pro nastupování a vystupování jsou mírně poškozené (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
13. 7. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Masokombinát Haná, státní podnik. (IČO 00495409)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (MV 2-028/2 1984 v ČR v průměru 1,0, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 59,7 %

Srovnáváme s 248 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MV 2-028/2

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
MV
Obchodní označení
2-028/2
Typ
MV 2-028/2 STS
VIN
9533
PČV
3867394
Druh vozidla
Přívěs traktorový sklápěcí
Kategorie vozidla
O3
Rok výroby
1984
Datum 1. registrace
1. 1. 1984
Datum 1. registrace v ČR
7. 3. 1989
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
- POLOŽKA NEBYLA NAP
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Provozní hmotnost
1725
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
6725/ 6725
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
9533
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
Číslo TP
AG823595
Druh RZ
PŘÍVĚS TRAKTORU
RM zániku
MD (vozidlo bez RM)
Doplňkový text na TP
Ztráta SPZ-vyhlášeno pátrání Ch.

Další ověření (externí odkazy)