ARO 243
- 1980
- MODROZEL-TMAVÁ
- BA 90
- 2495 cm³
VIN641
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:08 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3909582
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1980. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ARO
- Model
- 243
- Typ
- ARO 243 UU3AP08D3 /
- Rok výroby
- 1980
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1980
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 1994
- Barva
- MODROZEL-TMAVÁ
- Palivo
- BA 90
- Zdvihový objem
- 2495 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- M1 – Osobní automobil-terénní
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: FOMA,státní podnik (IČO 00011797) od 1. 3. 1994
- Provozovatel: FOMA,státní podnik (IČO 00011797) od 1. 3. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1980 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 12. 6. 1980 | Nový provozovatel | Vodovody a kanalizace Pardubice, státní podnik (IČO 00085049) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 1994 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 1994 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 1. 3. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | FOMA,státní podnik (IČO 00011797) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 8. 2030 |
| 26. 4. 2026 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 26. 4. 2030 |
| 16. 10. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2029 |
| 10. 10. 2025 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2029 |
| 18. 7. 2025 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3411) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2029 |
| 25. 9. 2024 | Evidenční kontrola | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 8. 2024 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2028 |
| 12. 4. 2024 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 4. 2028 |
| 26. 3. 2024 | Opakovaná STK | Vsetín (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2028 |
| 12. 3. 2024 | Pravidelná STK | Vsetín (č. 3819) | – | nezpůsobilé | 6 vážných, 1 nebezpečná
| |
| 13. 11. 2023 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 11. 2027 |
| 20. 10. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 10. 2027 |
| 8. 9. 2023 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2027 |
| 11. 7. 2023 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2027 |
| 9. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 8. 2026 |
| 19. 10. 2021 | Pravidelná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 10. 2025 |
| 19. 10. 2021 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2025 |
| 12. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 7. 2021 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 7. 2025 |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2024 |
| 27. 4. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 4. 2024 |
| 5. 11. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 11. 2023 |
| 22. 10. 2019 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 10. 2023 |
| 15. 10. 2019 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 10. 2023 |
| 18. 7. 2019 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 7. 2023 |
| 23. 4. 2019 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 23. 5. 2019 |
| 19. 3. 2019 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 3. 2023 |
| 5. 11. 2018 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 11. 2022 |
| 2. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 8. 2022 |
| 18. 12. 2017 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3767) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 12. 2021 |
| 7. 12. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3767) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 6. 1. 2018 |
| 31. 10. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 10. 2021 |
| 26. 2. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6813) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 2. 2021 |
| 12. 12. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 12. 2020 |
| 25. 10. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3414) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 10. 2020 |
| 19. 10. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3414) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 18. 11. 2016 |
| 8. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3715) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2020 |
| 2. 12. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 12. 2019 |
| 9. 10. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 10. 2019 |
| 27. 7. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3832) | – | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2019 |
| 15. 7. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 3. 2019 |
| 19. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 11. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3517) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 11. 2018 |
| 23. 5. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6404) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 5. 2018 |
| 27. 3. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2018 |
| 6. 3. 2014 | Na žádost zákazníka | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2014 |
| 5. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 11. 2017 |
| 30. 9. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3607) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2017 |
| 22. 7. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3767) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 7. 2017 |
| 23. 10. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 10. 2016 |
| 18. 10. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2016 |
| 4. 6. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 4. 7. 2012 |
| 19. 4. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 4. 2016 |
| 18. 4. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 4. 2016 |
| 19. 9. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 9. 2015 |
| 19. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 10 100 km | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2011 |
| 5. 5. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 5. 2015 |
| 14. 4. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 4. 2015 |
| 3. 3. 2011 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2011 |
| 21. 10. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 10. 2014 |
| 29. 9. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 9. 2014 |
| 21. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 9. 2014 |
| 11. 5. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6404) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 5. 2014 |
| 11. 11. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 11. 2013 |
| 27. 10. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2013 |
| 7. 10. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2009 |
| 1. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2013 |
| 24. 8. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 3 000 km | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2013 |
| 27. 11. 2008 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel Vodovody a kanalizace Pardubice, státní podnik (IČO 00085049)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel FOMA,státní podnik (IČO 00011797)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – OPATOVICE NAD LABEM 85,OKR.PARDUBICE
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ARO 243 1980 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 43,2 %
Srovnáváme s 315 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ARO 243
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- ARO
- Obchodní označení
- 243
- Typ
- ARO 243 UU3AP08D3 /
- VIN
- 641
- PČV
- 3909582
- Druh vozidla
- Osobní automobil-terénní
- Kategorie vozidla
- M1
- Rok výroby
- 1980
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1980
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 1994
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- L 25
- Číslo motoru
- 963200
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- BA 90
- Zdvihový objem [cm³]
- 2495
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 1650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2350/ 2350
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 641
- Barva
- MODROZEL-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8 / 8 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1259
- Číslo TP
- AG189147
- Druh RZ
- OSOBNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 641
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.