ZETOR 3011
- 1962
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2340 cm³
VIN27934
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:22 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/393112
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 10× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1962. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 3011
- Typ
- ZETOR 3011 /
- Rok výroby
- 1962
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1962
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 1. 1978
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2340 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Správa a údržba silnic Domažlice (IČO 00073679) od 4. 1. 1978
- Provozovatel: Správa a údržba silnic Domažlice (IČO 00073679) od 4. 1. 1978
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1962 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 1. 1978 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 1. 1978 | Nový vlastník a provozovatel | Správa a údržba silnic Domažlice (IČO 00073679) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 3. 2024 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | 500 km | způsobilé | 4 lehké
| 31. 3. 2028 |
| 28. 3. 2024 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 500 km nižší než dříve | – | bez závad | 28. 3. 2028 |
| 8. 3. 2024 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | 2 001 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 8. 3. 2028 |
| 26. 10. 2023 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 2 320 km | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 10. 2027 |
| 25. 10. 2023 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 2 320 km nižší než dříve | – | bez závad | 25. 10. 2027 |
| 9. 3. 2023 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 3. 2027 |
| 6. 9. 2022 | Evidenční kontrola | Znojmo (č. 3717) | 3 600 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Mariánské Lázně (č. 3417) | 3 600 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 5. 2024 |
| 13. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 433 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 13. 3. 2024 |
| 17. 10. 2019 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 2 137 km | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 10. 2023 |
| 14. 10. 2019 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 2 137 km | – | bez závad | 14. 10. 2023 |
| 11. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 9. 2023 |
| 20. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 1. 1900 |
| 27. 3. 2018 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 27. 3. 2022 |
| 31. 7. 2017 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3410) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3741) | 1 500 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | 1 500 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 2. 6. 2020 |
| 6. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 4. 5. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 3 600 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 5. 2020 |
| 11. 3. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 1 091 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 11. 3. 2020 |
| 19. 11. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 6 135 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 11. 2019 |
| 11. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 9. 2019 |
| 23. 10. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 5 310 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 23. 10. 2018 |
| 28. 3. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 150 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 3. 2018 |
| 4. 7. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 7. 2017 |
| 24. 5. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 3 689 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 5. 2017 |
| 18. 7. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 2 905 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 18. 7. 2016 |
| 11. 4. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 3 600 km | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 4. 2016 |
| 30. 3. 2012 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3729) | 1 091 km | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2012 |
| 26. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6719) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 9. 2015 |
| 20. 10. 2010 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3613) | 1 091 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2010 |
| 7. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 5 310 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 6. 4. 2014 |
| 16. 3. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 104 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 3. 2014 |
| 27. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 7. 2013 |
| 18. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 4. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Správa a údržba silnic Domažlice (IČO 00073679)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – ZÁVOD SOKOLOV
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 3011 1962 v ČR obvykle 1,2, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 18,7 %
Srovnáváme s 3 279 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 3011
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 3011
- Typ
- ZETOR 3011 /
- VIN
- 27934
- PČV
- 393112
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Rok výroby
- 1962
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1962
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 1. 1978
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- Z 3001
- Číslo motoru
- VYMENNY
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2340
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 2420
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2420/ 2420
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 27934
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 317-063-63
- Číslo TP
- AB358297
- Druh RZ
- TRAKTOR
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 27934
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.