ZETOR 10540
- 1996
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 4156 cm³
- 75,5 kW ≈ 103 k
VIN1844
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:35 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3933944
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 10540
- Typ
- ZETOR 10540 /
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 1996
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4156 cm³
- Výkon
- 75,5 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGROBOS spol. s r.o. (IČO 45149038) od 27. 11. 1996
- Provozovatel: AGROBOS spol. s r.o. (IČO 45149038) od 27. 11. 1996
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 11. 1996 | První registrace | AGROBOS spol. s r.o. (IČO 45149038) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 5 lehké | 1. 9. 2030 |
| 26. 5. 2026 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 5. 2030 |
| 10. 12. 2025 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 12. 2029 |
| 10. 12. 2025 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 12. 2026 |
| 3. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Březová-Oleško (č. 3222) | 21 305 km | způsobilé | 2 lehké | 3. 9. 2027 |
| 18. 8. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3643) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 8. 2029 |
| 8. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Toužim (č. 3421) | 80 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2029 |
| 3. 6. 2025 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 6. 2029 |
| 7. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Čechtice (č. 3233) | 4 042 km | způsobilé | 5 lehké | 7. 4. 2029 |
| 9. 12. 2024 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 12. 2025 |
| 19. 8. 2024 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2028 |
| 22. 5. 2024 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2028 |
| 7. 3. 2024 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 6 lehké | 7. 3. 2028 |
| 4. 3. 2024 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2028 |
| 29. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 940 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2027 |
| 9. 11. 2023 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 5 lehké | 9. 11. 2024 |
| 15. 9. 2023 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2027 |
| 31. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Březová-Oleško (č. 3222) | 20 533 km | způsobilé | 3 lehké | 31. 8. 2025 |
| 29. 5. 2023 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2027 |
| 13. 4. 2023 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2027 |
| 25. 11. 2022 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2026 |
| 7. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Toužim (č. 3421) | 80 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 3. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 9. 2022 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3855) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2026 |
| 7. 9. 2022 | Evidenční kontrola | Jihlava (č. 3709) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 8. 2022 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 5 lehké | 22. 8. 2026 |
| 3. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 5 356 km | způsobilé | 4 lehké | 3. 8. 2026 |
| 27. 5. 2022 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 5. 2026 |
| 25. 5. 2022 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 5. 2023 |
| 11. 5. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | 5 lehké | 11. 5. 2026 |
| 11. 5. 2022 | Měření emisí | Dolní Třebonín (č. 430216) | 2 338 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2024 |
| 18. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Čechtice (č. 3233) | 3 574 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 15. 10. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3119) | 20 467 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 9. 2021 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2025 |
| 25. 8. 2021 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2022 |
| 9. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 2 140 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehké | 9. 6. 2025 |
| 23. 4. 2021 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 3 560 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 4. 2021 | Pravidelná STK | Vysoké nad Jizerou (č. 3621) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2025 |
| 9. 4. 2021 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 6 lehké | 9. 4. 2022 |
| 11. 3. 2021 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | 3 543 km | způsobilé | 3 lehké | 11. 3. 2025 |
| 11. 3. 2021 | Měření emisí | Loket (č. 520106) | 3 548 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2025 |
| 14. 10. 2020 | Evidenční kontrola | Šenov u Nového Jičína (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 5. 2020 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 5. 2024 |
| 9. 3. 2020 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 3. 2024 |
| 4. 3. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 7 lehké | 4. 3. 2024 |
| 4. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 544 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 4. 12. 2023 |
| 22. 11. 2019 | Pravidelná STK | Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 22. 11. 2023 |
| 3. 10. 2019 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2023 |
| 10. 9. 2019 | Pravidelná STK | Dlouhá Brtnice (č. 3755) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 9. 2023 |
| 26. 3. 2019 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 4 lehké | 26. 3. 2020 |
| 14. 11. 2018 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2022 |
| 3. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 8 lehké | 3. 8. 2022 |
| 30. 5. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 5. 2022 |
| 21. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2022 |
| 18. 12. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | – | způsobilé | 8 lehké | 18. 12. 2018 |
| 6. 10. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 5 lehké | 6. 10. 2021 |
| 13. 9. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 9. 2021 |
| 21. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3808) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 3. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2021 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2021 |
| 7. 6. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 6. 2021 |
| 20. 4. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 2 140 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 20. 4. 2021 |
| 15. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | 3 043 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 15. 3. 2021 |
| 10. 3. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 4 lehké | 10. 3. 2021 |
| 28. 11. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | – | způsobilé | 4 lehké | 8. 11. 2017 |
| 8. 11. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 6 vážné, 1 nebezpečná | |
| 16. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 31. 5. 2020 |
| 18. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | 9 lehké | 10. 5. 2020 |
| 22. 3. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 5 lehké | 22. 3. 2020 |
| 19. 3. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 5 lehké | 16. 3. 2020 |
| 4. 11. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 11. 2019 |
| 8. 9. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2019 |
| 15. 5. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | 4 lehké | 15. 5. 2019 |
| 2. 3. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2019 |
| 2. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 11. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2018 |
| 20. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2018 |
| 25. 7. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | dočasně způsobilé | 8 lehké, 2 vážné | 24. 8. 2014 |
| 25. 7. 2014 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 8 lehké | 25. 7. 2018 |
| 26. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 5. 2018 |
| 14. 4. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2018 |
| 22. 11. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 3 400 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 22. 11. 2017 |
| 12. 9. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2017 |
| 10. 7. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2017 |
| 1. 7. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2017 |
| 23. 4. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 12 lehké | 23. 4. 2017 |
| 15. 3. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 3. 2017 |
| 14. 11. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | – | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2016 |
| 4. 10. 2012 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | 4 lehké | 4. 10. 2016 |
| 4. 10. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 nebezpečná | 4. 10. 2012 |
| 14. 8. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2016 |
| 29. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 5. 2016 |
| 17. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2016 |
| 25. 4. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 4. 2016 |
| 16. 4. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2016 |
| 26. 3. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 3. 2016 |
| 2. 12. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | 2 lehké | 2. 12. 2015 |
| 10. 11. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2015 |
| 13. 9. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 9. 2015 |
| 18. 11. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2014 |
| 27. 10. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 10. 2014 |
| 24. 8. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 8. 2014 |
| 16. 7. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 7 lehké | 16. 7. 2014 |
| 9. 7. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 7. 2014 |
| 25. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | 7 000 km | způsobilé | 2 lehké | 25. 5. 2014 |
| 22. 10. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 6 487 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 22. 10. 2013 |
| 25. 9. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 4 lehké | 25. 9. 2013 |
| 2. 9. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 9. 2013 |
| 10. 7. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2013 |
| 4. 6. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 40 150 km | způsobilé | 2 lehké | 4. 6. 2013 |
| 25. 5. 2009 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 10 000 km | způsobilé | 3 lehké | 25. 5. 2013 |
| 25. 5. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 10 000 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 24. 6. 2009 |
| 30. 3. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AGROBOS spol. s r.o. (IČO 45149038)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2015 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 10540 1996 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,9 %
Srovnáváme s 91 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 10540
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 10540
- Typ
- ZETOR 10540 /
- VIN
- 1844
- PČV
- 3933944
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 1996
- Druh (typ)
- TRAKTOR
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZETOR, A.S., BRNO
- Typ motoru
- Z 1301
- Číslo motoru
- 916
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 75.5 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4156
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 24-03
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4347/ 1923/ 2820
- Rozvor [mm]
- 2376
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4940
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5900/ 5900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2500/ 2500
3400/ 3400
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 12400/ 12400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .ROSTROJ ROUSÍNOV
- Výrobní číslo karoserie
- 1844
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 3067-001-02
- Číslo TP
- AN225554
- Číslo ORV
- UAM945581
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- RM zániku
- KLADNO
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1844
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.