BSS PS2 10.08 AGRO
- 1988
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
VIN7654
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:03 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3949016
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 23. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 3. 1988
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- OT4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Agropodnik, a.s. (IČO 47903490) od 9. 5. 2025
- Provozovatel: Agropodnik, a.s. (IČO 47903490) od 9. 5. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 3. 1988 | První registrace | Společný podnik pro živočišnou výrobu Olomouc (IČO 00396401) | Registr silničních vozidel |
| 19. 9. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | VEPASPOL Olomouc, a.s. (IČO 47672846) | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Agropodnik, a.s. (IČO 47903490) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 3. 2026 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2030 |
| 18. 2. 2026 | Evidenční kontrola | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 10. 2025 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2029 |
| 23. 9. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | 59 465 km | způsobilé | 2 lehké | 23. 9. 2027 |
| 23. 9. 2025 | Měření emisí | Olomouc (č. 480558) | 59 464 km | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2027 |
| 30. 4. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 4 lehké | 30. 4. 2029 |
| 28. 1. 2025 | Před registrací | Raspenava (č. 3526) | 2 876 km | způsobilé | 7 lehké | 28. 1. 2029 |
| 27. 1. 2025 | Měření emisí | Raspenava (č. 450543) | 2 875 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2029 |
| 9. 12. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Hrejkovice (č. 3319) | 3 083 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 9. 12. 2028 |
| 5. 9. 2024 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 6 042 km | způsobilé | 3 lehké | 5. 9. 2028 |
| 4. 8. 2023 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | 1 292 km | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2027 |
| 21. 7. 2023 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 1 292 km nižší než dříve | – | bez závad | 21. 7. 2025 |
| 24. 3. 2023 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 3. 2027 |
| 15. 3. 2023 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 5 lehké | 14. 3. 2027 |
| 7. 3. 2023 | Měření emisí | Vodňany (č. 530713) | 2 437 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2027 |
| 24. 8. 2022 | Evidenční kontrola | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 11. 2021 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 11. 2025 |
| 1. 6. 2021 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | – | způsobilé | 4 lehké | 28. 5. 2025 |
| 24. 8. 2020 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 5 927 km | způsobilé | 3 lehké | 23. 8. 2024 |
| 23. 8. 2020 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 5 927 km | – | bez závad | 23. 8. 2024 |
| 5. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 24. 6. 2019 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2023 |
| 25. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Vodňany (č. 3309) | 2 437 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 25. 3. 2023 |
| 28. 2. 2019 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | 3 073 km | způsobilé | 4 lehké | 27. 2. 2023 |
| 27. 2. 2019 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 3 073 km | – | 1 lehká | 27. 2. 2023 |
| 19. 12. 2018 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | 1 292 km | způsobilé | 1 lehká | 19. 12. 2022 |
| 20. 11. 2018 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 1 292 km nižší než dříve | – | bez závad | 20. 11. 2022 |
| 22. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomoucký kraj (č. 3851) | 59 449 km | způsobilé | 2 lehké | 22. 5. 2020 |
| 16. 11. 2017 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2021 |
| 26. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 25. 11. 2017 |
| 10. 7. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 6. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 6 lehké | 2. 6. 2021 |
| 30. 8. 2016 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3607) | – | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2020 |
| 22. 8. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3607) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné | 21. 9. 2016 |
| 5. 8. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 8. 2019 |
| 23. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 7 lehké | 23. 3. 2019 |
| 26. 2. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 2. 2019 |
| 9. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 2. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2019 |
| 21. 8. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 6 311 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 21. 8. 2018 |
| 1. 7. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2018 |
| 29. 4. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3508) | 22 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 1. 2014 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 5 728 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 31. 10. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 10. 2017 |
| 29. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 10. 2017 |
| 11. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 15 850 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 11. 4. 2016 |
| 5. 4. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2016 |
| 23. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 7 lehké | 23. 3. 2015 |
| 11. 3. 2011 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3736) | 5 866 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2011 |
| 25. 2. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 4 lehké | 25. 2. 2015 |
| 5. 11. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | 5 798 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 5. 11. 2014 |
| 30. 8. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 7 103 km | způsobilé | 3 lehké | 13. 8. 2014 |
| 29. 11. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké | 29. 10. 2013 |
| 26. 11. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | 6 lehké | 26. 11. 2013 |
| 21. 10. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 10. 2013 |
| 19. 10. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 18. 11. 2009 |
| 15. 6. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Společný podnik pro živočišnou výrobu Olomouc (IČO 00396401)
-
Nový vlastník a provozovatel VEPASPOL Olomouc, a.s. (IČO 47672846)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2008 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2021 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov · protokol CZ-6810-17-56-8014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2025 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 5, 78972, DUBICKO · protokol CZ-6801-21-55-9062
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2029 · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 77900, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-6813-25-04-0084
-
Nový vlastník a provozovatel Agropodnik, a.s. (IČO 47903490)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (BSS PS2 10.08 AGRO 1988 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89 %
Srovnáváme s 127 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS2 10.08 AGRO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (44)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2
- Typ kód
- PS2
- VIN
- 7654
- PČV
- 3949016
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS, N.P., ZÁVOD 02 SENICE, ČSSR
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 23. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 3. 1988
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6460/ 2500/ 2310
- Rozvor [mm]
- 2950
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Ložná délka
- 4440
- Ložná šířka
- 2335
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14,5/80-18 12 PR/ 11 X 18
14,5/80-18 12 PR/ 11 X 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, N.P., ZÁVOD 02 SENICE, ČSSR
- Výrobní číslo karoserie
- 7654
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBJ997995
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7654
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.