TATRA
- 1990
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 15825 cm³
- 210 kW ≈ 286 k
VIN7125
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:15 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3955076
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Typ
- / T 815-2 VS1
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1990
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 15825 cm³
- Výkon
- 210 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: SKALDO a.s. (IČO 26358395) od 13. 2. 2006
- Provozovatel: SKALDO a.s. (IČO 26358395) od 13. 2. 2006
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 3. 1991 | Nový provozovatel | CENTROKOV, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 44017766) | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 1999 | Nový provozovatel | SD KOVOŠROT s.r.o. (IČO 47901284) | Registr silničních vozidel |
| 14. 11. 2005 | Nový provozovatel | SKALENSKÁ AUTODOPRAVA, S.R.O., CHEBSKÁ 152, SKALNÁ, R.M. CHEB | Registr silničních vozidel |
| 13. 2. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | SKALDO a.s. (IČO 26358395) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3416) | 83 421 km | způsobilé | 5 lehké | 5. 2. 2028 |
| 6. 2. 2025 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | 83 398 km | způsobilé | 5 lehké | 6. 2. 2026 |
| 6. 2. 2025 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 83 384 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2027 |
| 11. 10. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 5 816 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehké | 11. 10. 2028 |
| 9. 2. 2024 | Opakovaná STK | Sokolov (č. 3416) | 83 309 km | způsobilé | 5 lehké | 8. 2. 2025 |
| 8. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3416) | 83 262 km | dočasně způsobilé | 5 lehké, 1 vážná | 8. 2. 2026 |
| 28. 6. 2023 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2027 |
| 12. 5. 2023 | Pravidelná STK | Dobrná (č. 6511) | 501 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 12. 5. 2027 |
| 28. 4. 2023 | Pravidelná STK | Blovice (č. 6409) | 2 997 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 28. 4. 2027 |
| 28. 4. 2023 | Měření emisí | Blovice (č. 440612) | – | – | bez závad | 28. 4. 2027 |
| 17. 3. 2023 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 3. 2027 |
| 23. 2. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3416) | 83 217 km | způsobilé | 9 lehké | 23. 2. 2025 |
| 1. 11. 2022 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2026 |
| 17. 2. 2022 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | 83 144 km | způsobilé | 7 lehké | 17. 2. 2023 |
| 17. 2. 2022 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 83 143 km | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2024 |
| 25. 11. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3108) | – | způsobilé | 4 lehké | 25. 11. 2025 |
| 18. 2. 2021 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | 83 097 km | způsobilé | 7 lehké | 18. 2. 2022 |
| 18. 2. 2021 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 83 066 km | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2022 |
| 30. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | 1 697 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 18. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3416) | 83 015 km | způsobilé | 10 lehké | 18. 2. 2021 |
| 7. 4. 2019 | Pravidelná STK | Dobrná (č. 6511) | 501 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 4. 4. 2023 |
| 15. 3. 2019 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 3. 2023 |
| 15. 3. 2019 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | 4 lehké | 15. 3. 2023 |
| 1. 3. 2019 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké | 1. 3. 2023 |
| 1. 3. 2019 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 2 859 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2023 |
| 21. 2. 2019 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | 82 966 km | způsobilé | 9 lehké | 21. 2. 2020 |
| 21. 2. 2019 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 82 947 km | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2020 |
| 31. 7. 2018 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2022 |
| 5. 4. 2018 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 4. 2022 |
| 4. 4. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 vážná, 1 nebezpečná | 4. 4. 2018 |
| 7. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Karlovarský kraj (č. 3416) | 82 826 km | způsobilé | 9 lehké | 7. 2. 2019 |
| 8. 2. 2017 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 82 037 km | způsobilé | 10 lehké | 8. 2. 2018 |
| 3. 2. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 80 467 km | způsobilé | 8 lehké | 3. 2. 2017 |
| 13. 1. 2016 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 3. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6409) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 3. 2019 |
| 6. 1. 2015 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 75 333 km | způsobilé | 7 lehké | 6. 1. 2016 |
| 17. 9. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3852) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2018 |
| 8. 3. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6409) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 3. 2015 |
| 6. 1. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 69 677 km | způsobilé | 5 lehké | 6. 1. 2015 |
| 29. 11. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 7 500 km | způsobilé | 1 lehká | 29. 11. 2017 |
| 1. 7. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2017 |
| 29. 4. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2017 |
| 23. 4. 2013 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 5 674 km | způsobilé | 5 lehké | 19. 3. 2017 |
| 19. 3. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6305) | 5 674 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 19. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 5 674 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 7 lehké, 3 vážné | 18. 4. 2013 |
| 15. 3. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6409) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 3. 2014 |
| 23. 1. 2013 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 62 387 km | způsobilé | 4 lehké | 23. 1. 2014 |
| 17. 1. 2012 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 55 950 km | způsobilé | 5 lehké | 17. 1. 2013 |
| 27. 1. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 47 712 km | způsobilé | 4 lehké | 27. 1. 2012 |
| 11. 6. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3420) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2014 |
| 18. 5. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 5. 2014 |
| 22. 1. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 40 060 km | způsobilé | 5 lehké | 22. 1. 2011 |
| 23. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 6 000 km | způsobilé | 2 lehké | 23. 10. 2013 |
| 20. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2013 |
| 24. 3. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 2 205 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehké | 24. 3. 2013 |
| 21. 1. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 31 100 km | způsobilé | 3 lehké | 21. 1. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel CENTROKOV, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 44017766)
-
Nový provozovatel SD KOVOŠROT s.r.o. (IČO 47901284)
-
Nový provozovatel SKALENSKÁ AUTODOPRAVA, S.R.O., CHEBSKÁ 152, SKALNÁ, R.M. CHEB
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 7. 2. 2006 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
-
Nový vlastník a provozovatel SKALDO a.s. (IČO 26358395)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2010 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-09-01-0181
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2011 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-10-01-0179
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2012 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-11-01-0178
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2013 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-12-01-0114Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2013 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2014 · stanice: Chebská 2239, 35601, SokolovPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2014 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-13-01-0195
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2015 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-14-01-0027Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2015 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2016 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-15-01-0031
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2017 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-16-02-0042Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2017 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2018 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-17-02-0071
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu CHEB
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2019 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-18-02-0085
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu CHEB
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2020 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-19-02-0225
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu CHEB
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2021 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-20-02-0143
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu CHEB
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2022 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-21-02-0162
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu CHEB
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2023 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-22-02-0198
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu CHEB
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2024 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-23-02-0235
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu CHEB
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2024 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-24-02-0072
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2025 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-24-02-0080
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu CHEB
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2026 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-25-02-0039
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu CHEB
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2027 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-26-02-0052
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Typ
- / T 815-2 VS1
- Varianta
- 28210
- Verze
- 6X6.2
- Typ kód
- T 815-2 VS1
- VIN
- 7125
- PČV
- 3955076
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TERÉNNÍ SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE, ČSSR
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1990
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ VYSOKOZDVIŽNÝ JEDNOSTRANNÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE, ČSSR
- Typ motoru
- T 3A-929-16
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 210 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 15825
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ČSN 31
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/
- Za jízdy
- 84
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7060/ 2500/ 3300
- Rozvor [mm]
- 3550+1320
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22300/ 22300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6300/ 6300
8000/ 8000
/
/ - Ložná délka
- 4100
- Ložná šířka
- 2200
- Objem cisterny
- 10
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 71.00 R20 16 PR NR23/ 8.0-20-172/335-10/2
71.00 R20 16 PR NR23/ 8.0-20-172/335-10/2
71.00 R20 16 PR NR23/ 8.0-20-172/335-10/2
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VAB BÁNOVCE, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, ČSSR
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 90. 11. 2066
- Číslo ORV
- UBI174835
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Dne 12.02.2025, 14.02.2023, 28.02.2023 vozidlo (s VIN: 7125) bylo pozitivně lustrováno (v PATRMV) - náhodná shoda.
- Další záznamy
- TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST VOZIDLA K PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH SCHVÁLENA DNE 29.12.1990 V BÁNOVICIACH , TATRA KOMBINÁT, MINISTERSTVEM VNITRA.
VOZIDLO JE SHODNÉ S TYPEM T 815-2-S,ZE DNE 10.10.1989 POD Č.J.: SD/12-16137/89 POD Č.2066-11-90.
VOZÁIDLO JE ZPŮSOBILÉ PRO PROVOZ AŽ DO CELKOVÉ HMOTNOSTI 28 500 KG. V TAKOVÉM PŘÍPAD SE JEDNÁ O ZVLÁŠTNÍ POUŽÍVÁNÍ SILCICE VE SMYSLU VYHLÁŠKY Č. 35/1984 SB., § 11 ODST.1 PÍSM.B ) POVOLENÉ VÝJIMKY Z VYHL. FMD Č.41/84 SB.,:
§ 22 ODST.7 - ŠPATNÉ ZRCÁTKA BEZ HOMOLOGACÍ DLE EH Č.46 U BLÍZKO POHLEDOVÉHO ZRCÁTKA.
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ ”S” JE 32,5 L NA 100 KM.
V PROVOZU JE POVOLENÉ MONTOVAT PNEUMATIKY PODLE INSTRUKTÁŽE TATRA Č. 94.
TATRA KOMBINÁT, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, SR.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7125
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.