MV 2-028/2
- 1988
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN14443
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 8:32 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3962384
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MV
- Model
- 2-028/2
- Typ
- MV 2-028/2 STS /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 20. 2. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 2. 1988
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: František Turek (IČO 44399774) od 21. 10. 2004
- Provozovatel: František Turek (IČO 44399774) od 21. 10. 2004
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 2. 1988 | Nový provozovatel | Agrodružstvo LIPOLTICE v likvidaci (IČO 00127451) | Registr silničních vozidel |
| 20. 2. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 12. 4. 2000 | Nový provozovatel | František Jelínek (IČO 44397640) | Registr silničních vozidel |
| 25. 8. 2003 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 10. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | František Turek (IČO 44399774) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 12. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Krásná Lípa (č. 3501) | 234 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 10. 12. 2027 |
| 19. 11. 2024 | Evidenční kontrola | Divišov (č. 3205) | 4 095 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 25. 6. 2024 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2028 |
| 21. 6. 2024 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2028 |
| 31. 8. 2023 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 4 443 km | způsobilé | 5 lehké | 30. 8. 2027 |
| 30. 8. 2023 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 4 443 km nižší než dříve | – | bez závad | 30. 8. 2027 |
| 23. 6. 2023 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 7 lehké | 23. 6. 2027 |
| 22. 6. 2020 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 6. 2024 |
| 26. 5. 2020 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2024 |
| 23. 10. 2019 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 8 lehké | 23. 10. 2023 |
| 19. 9. 2019 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 4 283 144 km | způsobilé | 5 lehké | 19. 9. 2023 |
| 18. 9. 2019 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 4 283 km | – | bez závad | 18. 9. 2023 |
| 12. 12. 2018 | Evidenční kontrola | Kuřim (č. 6732) | 4 259 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | |
| 14. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 6. 2020 |
| 25. 10. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké | 23. 10. 2019 |
| 7. 10. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 10. 2019 |
| 24. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 6. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | 4 lehké | 24. 6. 2019 |
| 4. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 5. 2019 |
| 27. 10. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | 99 938 km | způsobilé | 14 lehké | 27. 10. 2016 |
| 20. 8. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3527) | 32 000 km | způsobilé | 5 lehké | 20. 8. 2014 |
| 2. 3. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 6 lehké | 1. 3. 2016 |
| 20. 10. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | 5 lehké | 20. 10. 2015 |
| 27. 9. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 7 lehké | 27. 9. 2015 |
| 28. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 1 lehká | 28. 6. 2015 |
| 18. 11. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 18. 11. 2014 |
| 19. 5. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3501) | 32 425 km | způsobilé | 6 lehké | 25. 3. 2012 |
| 4. 2. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3501) | 16 458 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 4. 2. 2010 |
| 20. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 89 636 km | způsobilé | 8 lehké | 20. 3. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
Nový provozovatel Agrodružstvo LIPOLTICE v likvidaci (IČO 00127451)
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel František Jelínek (IČO 44397640)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel František Turek (IČO 44399774)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2016 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2019 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 53901, HLINSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2023 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 53901, HLINSKO · protokol CZ-3632-19-60-9117
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2027 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 53901, HLINSKO · protokol CZ-3632-23-56-9191
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MV 2-028/2 1988 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55,2 %
Srovnáváme s 357 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MV 2-028/2
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- MV
- Obchodní označení
- 2-028/2
- Typ
- MV 2-028/2 STS /
- VIN
- 14443
- PČV
- 3962384
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 20. 2. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 2. 1988
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1725
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6725/ 6725
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 14443
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA104114
- Číslo ORV
- ZAA084323
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- -Z DI PARDUBICE-
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 14443
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.