TATRA 613
- 1977
- ČERNÁ
- BA 96
- 3495 cm³
VIN3418
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:30 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/3987622
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 14× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1977. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- 613
- Typ
- TATRA 613 /
- Rok výroby
- 1977
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1977
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 1. 1982
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- BA 96
- Zdvihový objem
- 3495 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Ingstav Brno, státní podnik (IČO 00153931) od 11. 1. 1982
- Provozovatel: Ingstav Brno, státní podnik (IČO 00153931) od 11. 1. 1982
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1977 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 1. 1982 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 11. 1. 1982 | Nový vlastník a provozovatel | Ingstav Brno, státní podnik (IČO 00153931) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 11. 2024 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2028 |
| 2. 8. 2024 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 8. 2028 |
| 23. 7. 2024 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2028 |
| 2. 5. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 5. 2028 |
| 30. 4. 2024 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 30. 4. 2028 |
| 7. 11. 2023 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | 1 091 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 7. 11. 2027 |
| 7. 11. 2023 | Měření emisí | Hranice (č. 580803) | 91 km nižší než dříve | – | bez závad | 7. 11. 2027 |
| 30. 9. 2023 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2027 |
| 6. 6. 2023 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3816) | 3 167 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 6. 6. 2027 |
| 6. 6. 2023 | Měření emisí | Kopřivnice (č. 580402) | 1 144 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2027 |
| 31. 3. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 4 lehké
| 31. 3. 2027 |
| 25. 10. 2022 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2026 |
| 16. 9. 2022 | Před registrací | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 9. 2024 |
| 29. 4. 2022 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | 5 280 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 4. 2026 |
| 27. 4. 2022 | Měření emisí | Babice (č. 171102) | 5 280 km nižší než dříve | – | bez závad | 27. 4. 2026 |
| 17. 3. 2022 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2026 |
| 5. 8. 2021 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2025 |
| 25. 5. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 5. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 5. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Měření emisí | Jabloňov (č. 571413) | 8 237 km | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2024 |
| 13. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Hranice (č. 6814) | 1 091 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 13. 11. 2023 |
| 30. 9. 2019 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2023 |
| 22. 5. 2019 | Opakovaná STK | Kopřivnice (č. 3816) | 10 947 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 5. 2023 |
| 21. 5. 2019 | Opakovaná STK | Klatovy (č. 3430) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 5. 2023 |
| 20. 5. 2019 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3430) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 19. 6. 2019 |
| 7. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3816) | 1 093 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 6. 6. 2019 |
| 7. 5. 2019 | Měření emisí | Kopřivnice (č. 580402) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2023 |
| 12. 4. 2019 | Měření emisí | Kopřivnice (č. 580402) | 1 087 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 11. 4. 2019 | Evidenční kontrola | Vlčnov (č. 3727) | 5 280 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 7. 2018 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2022 |
| 16. 3. 2018 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2022 |
| 15. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 3. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2021 |
| 7. 11. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 5 vážných
| 7. 12. 2016 |
| 20. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 3 167 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| |
| 30. 6. 2016 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3813) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 5. 2020 |
| 27. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 4. 2020 |
| 17. 3. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 5 280 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 17. 3. 2020 |
| 1. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 3. 2020 |
| 16. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 1. 10. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2019 |
| 29. 5. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 5. 2019 |
| 21. 5. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 9 870 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 5. 2019 |
| 23. 4. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 31 679 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 4. 2019 |
| 18. 11. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2017 |
| 13. 11. 2013 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3508) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 13. 11. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2017 |
| 10. 9. 2013 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 6. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 6. 2017 |
| 9. 4. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2017 |
| 29. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 5. 2016 |
| 28. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2012 |
| 24. 5. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2016 |
| 7. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2016 |
| 26. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 23. 3. 2016 |
| 30. 1. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | 6 900 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 27. 1. 2016 |
| 1. 11. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2015 |
| 7. 8. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 5. 2015 |
| 18. 7. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 7. 2015 |
| 19. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 6. 2011 |
| 7. 6. 2011 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 31 679 km | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 5. 2015 |
| 3. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 1 vážná
| 26. 6. 2011 |
| 2. 6. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 6. 2015 |
| 25. 5. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 563 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 6 lehkých, 6 vážných, 1 nebezpečná
| 25. 5. 2011 |
| 3. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2010 |
| 9. 12. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 12 000 km | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2013 |
| 17. 6. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Ingstav Brno, státní podnik (IČO 00153931)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (TATRA 613 1977 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 19 %
Srovnáváme s 736 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TATRA 613
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- 613
- Typ
- TATRA 613 /
- VIN
- 3418
- PČV
- 3987622
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1977
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1977
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 1. 1982
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- T 613
- Číslo motoru
- 02243
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- BA 96
- Zdvihový objem [cm³]
- 3495
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1670
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2140/ 2140
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 3418
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 896
- Číslo TP
- AE628548
- Druh RZ
- OSOBNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3418
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.