TATRA CAS 10
- 1982
- MODROZEL-PASTEL
- motorová nafta (NM)
- 12667 cm³
- 157 kW ≈ 213 k
VIN7311
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:03 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4014441
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 28 dnů (30. 7. 2013 až 27. 8. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- CAS 10
- Typ
- TATRA 148 CAS 10 / T2-148 PP
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1982
- Barva
- MODROZEL-PASTEL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12667 cm³
- Výkon
- 157 kW
- Kategorie
- N3 – Speciální automobil cisternový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Antonín Novák (IČO 11512873) od 27. 8. 2013
- Provozovatel: Antonín Novák (IČO 11512873) od 27. 8. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1982 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 23. 12. 1982 | Nový provozovatel | Rolnické výrobní a obchodní družstvo (IČO 00131661) | Registr silničních vozidel |
| 20. 12. 1995 | Nový provozovatel | UNITREND s.r.o. v likvidaci (IČO 61536954) | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 1997 | Nový provozovatel | PŠVP s. r. o. (IČO 47669284) | Registr silničních vozidel |
| 14. 12. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | SUGAL spol. s r.o. (IČO 26871548) | Registr silničních vozidel |
| 30. 7. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Antonín Novák (IČO 11512873) | Registr silničních vozidel |
| 27. 8. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Antonín Novák (IČO 11512873) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 4. 2026 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2030 |
| 22. 9. 2025 | Před registrací | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 9. 2029 |
| 19. 9. 2025 | Měření emisí | Slatiňany (č. 160301) | – | – | bez závad | 19. 9. 2029 |
| 10. 9. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 3715) | – | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2029 |
| 8. 4. 2025 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 4. 2029 |
| 18. 9. 2024 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2028 |
| 25. 4. 2024 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2028 |
| 27. 9. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Turnov (č. 3617) | 12 236 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2027 |
| 23. 3. 2023 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 3. 2027 |
| 22. 9. 2022 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | 30 307 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 22. 9. 2026 |
| 1. 9. 2022 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 8. 2021 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 8. 2025 |
| 26. 4. 2021 | Před registrací | Kolín (č. 3210) | 97 635 km | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2023 |
| 1. 10. 2020 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 10. 2024 |
| 23. 9. 2020 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 9. 2024 |
| 30. 7. 2019 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2023 |
| 11. 3. 2019 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 3. 2023 |
| 6. 12. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2021 |
| 3. 8. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 8. 2021 |
| 20. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 30 077 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2020 |
| 22. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2020 |
| 12. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 7. 2020 |
| 28. 5. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2019 |
| 13. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 4. 2015 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 4. 2019 |
| 12. 4. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 12. 5. 2015 |
| 29. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2017 |
| 12. 6. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2017 |
| 19. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2017 |
| 17. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2016 |
| 23. 8. 2012 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 8 893 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 31. 7. 2013 |
| 31. 7. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 9 000 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 6 vážných
| 30. 8. 2012 |
| 17. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2016 |
| 15. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 2. 2016 |
| 14. 7. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 44 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 7. 2012 |
| 20. 6. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 6. 2015 |
| 4. 5. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 5. 2015 |
| 23. 8. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 1 066 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 8. 2011 |
| 31. 8. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 89 047 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 8. 2010 |
| 31. 7. 2009 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 7. 2013 |
| 29. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 28. 8. 2009 |
| 24. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | 24 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 4. 2013 |
| 7. 4. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2013 |
| 17. 9. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Rolnické výrobní a obchodní družstvo (IČO 00131661)
-
Konec: provozovatel Rolnické výrobní a obchodní družstvo (IČO 00131661)
-
Nový provozovatel UNITREND s.r.o. v likvidaci (IČO 61536954)
-
Nový provozovatel PŠVP s. r. o. (IČO 47669284)
-
Nový vlastník a provozovatel SUGAL spol. s r.o. (IČO 26871548)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2012 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2012 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Nový vlastník a provozovatel Antonín Novák (IČO 11512873)
-
Nový vlastník a provozovatel Antonín Novák (IČO 11512873)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – ÚSTÍ N.ORLICÍ PROVOZ VYSOKÉ MÝTO
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- ČERPADLO
- NESTANDARD. PNEU
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- CAS 10
- Typ
- TATRA 148 CAS 10 / T2-148 PP
- Typ kód
- T2-148 PP
- VIN
- 7311
- PČV
- 4014441
- Druh vozidla
- Speciální automobil cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- CISTERNOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1982
- Druh (typ)
- CISTERNOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- T 2-928-15E
- Číslo motoru
- 101071
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 157 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12667
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 3-3
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 65
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7770/ 2480/ 3140
- Rozvor [mm]
- 4260
- Provozní hmotnost
- 11475
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 21740/ 21740
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6080/ 6080
7620/ 7620
7620/ 7620
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.00-20 EHD SUPER/ 8.00-20
11.00-20 EHD SUPER/ 8.00-20
11.00-20 EHD SUPER/ 8.00-20
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 7311
- Barva
- MODROZEL-PASTEL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AG827933
- Číslo ORV
- UAL593014
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- RM zániku
- BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
- Doplňkový text na TP
- variabilní pneu dle výrobce: přední - 12.00 - 20 zadní - 18.00 - 22.5 27.8.2013 vozidlo bylo na základě hlášení SIS lustrováno na PČR Bystřice p.Hostýnem, č.j:,MUBPH 15624/2013 s negativním výsledkem(viz.spis vozidla). 27.8.2013 TRVALE VYŘAZENO, Č.j.OD-5-172/RV-2013.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7311
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.