IFA W
- 1981
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 6560 cm³
VIN13142
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:23 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4052544
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 11× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1981. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IFA
- Model
- W
- Typ
- IFA W 50 L/SP /
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 7. 1982
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6560 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- N2 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: DROGERIE OLOMOUC "v likvidaci" (IČO 00021466) od 15. 7. 1982
- Provozovatel: DROGERIE OLOMOUC "v likvidaci" (IČO 00021466) od 15. 7. 1982
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1981 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 7. 1982 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 15. 7. 1982 | Nový vlastník a provozovatel | DROGERIE OLOMOUC "v likvidaci" (IČO 00021466) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 3. 2026 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2030 |
| 21. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 3 545 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 7. 2029 |
| 26. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 3 022 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 26. 6. 2029 |
| 17. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 14 493 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 3. 2027 |
| 12. 8. 2024 | Historického vozidla | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | 78 697 km | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2029 |
| 9. 2. 2022 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | 24 353 km | způsobilé | 8 lehkých
| 9. 2. 2024 |
| 8. 2. 2022 | Měření emisí | Bavoryně (č. 420221) | 14 519 km | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2024 |
| 3. 2. 2022 | Měření emisí | Bavoryně (č. 420221) | 14 512 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 7. 8. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | 8 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 8. 2025 |
| 4. 8. 2021 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | 8 km nižší než dříve | – | bez závad | 4. 8. 2025 |
| 21. 5. 2021 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | 3 022 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 5. 2025 |
| 20. 5. 2021 | Měření emisí | Jičín (č. 560401) | 4 939 km nižší než dříve | – | bez závad | 20. 5. 2025 |
| 20. 5. 2019 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | 13 862 km | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 5. 2021 |
| 17. 5. 2019 | Měření emisí | Bavoryně (č. 420221) | 13 828 km | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2021 |
| 18. 5. 2018 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6725) | 3 370 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 4. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | 8 364 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 7. 2021 |
| 12. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | 12 131 km | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 5. 2019 |
| 9. 11. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | 3 022 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 9. 11. 2020 |
| 13. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3210) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 7. 2020 |
| 13. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | 36 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 5. 2016 |
| 1. 7. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 7. 2018 |
| 31. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 5. 2017 |
| 17. 5. 2013 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 5. 2014 |
| 16. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| 16. 5. 2013 |
| 21. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3210) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 6. 2016 |
| 17. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | 42 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 17. 4. 2013 |
| 17. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 4. 2014 |
| 29. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | 220 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 29. 4. 2011 |
| 7. 8. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 7. 8. 2013 |
| 11. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 100 676 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 5. 2011 |
| 19. 12. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel DROGERIE OLOMOUC "v likvidaci" (IČO 00021466)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (IFA W 1981 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,6 %
Srovnáváme s 1 513 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IFA W
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- IFA
- Obchodní označení
- W
- Typ
- IFA W 50 L/SP /
- VIN
- 13142
- PČV
- 4052544
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Kategorie vozidla
- N2
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 7. 1982
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- 4 VD 14.5/12 1 SRW
- Číslo motoru
- 37251
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6560
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 5100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9800/ 9800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 13142
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 895-002-79
- Číslo TP
- AG365938
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- Odhlášeno,Indrák Milan,9.1.1947,Štětovice-Vrbát-ky 120,okr.Prostějov.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 13142
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.