TATRA

  • 1985
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 19000.4 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VIN29801-127

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 18:47 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4065254

STK končí 8. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Typ
TATRA 815 PR26 22235 6X6 CAS 32 TNU85 / CAS 32 T 815
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
1. 1. 1985
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1985
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
19000.4 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
N3 – Speciální automobil cisternový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 31 dnů
platnost do 8. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
2 778 km
při prohlídce 18. 12. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
Dřevozpracující družstvo
od 11. 1. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1985 První registrace Registr silničních vozidel
5. 11. 1985 Nový provozovatel Škrobárny Horažďovice, a.s. (IČO 46882171) Registr silničních vozidel
24. 9. 1991 Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Klatovy (IČO 00669130) Registr silničních vozidel
18. 1. 2001 Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje (IČO 70883378) Registr silničních vozidel
22. 4. 2010 Nový provozovatel Městys Chudenice (IČO 00255599) Registr silničních vozidel
11. 5. 2011 Nový vlastník Městys Chudenice (IČO 00255599) Registr silničních vozidel
11. 12. 2019 Nový vlastník a provozovatel Mgr. Lumír Zezulka (IČO 18556850) Registr silničních vozidel
11. 1. 2022 Nový vlastník a provozovatel Dřevozpracující družstvo (IČO 00028631) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 2013201520172019202120232025 9. 5. 2012: 19 258 km9. 5. 2013: 19 601 km28. 5. 2014: 20 020 km27. 5. 2015: 20 346 km26. 5. 2016: 20 761 km29. 5. 2017: 21 149 km25. 5. 2018: 21 721 km28. 5. 2019: 22 105 km3. 12. 2019: 22 311 km14. 12. 2021: 18 km14. 12. 2022: 1 181 km11. 12. 2023: 1 906 km9. 12. 2024: 2 400 km8. 12. 2025: 2 720 km8. 12. 2025: 2 720 km18. 12. 2025: 2 778 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 12. 2025 Opakovaná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 2 778 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
18. 12. 2026
8. 12. 2025 Měření emisí Pelhřimov (č. 430427) 2 720 km způsobilé bez závad 8. 12. 2026
8. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 2 720 km dočasně způsobilé
2 lehké, 5 vážných
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.2.1.5 Kolísání brzdné síly v průběhu každého úplného otočení kola na válcové zkušebně brzd přesahuje o více jak ± 10 % střední hodnoty brzdné síly odečtené z brzdové charakteristiky brzdy. vážná
  • 4.4.1.1.4 Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 1.1.21.2.2 Slyšitelný únik vzduchu z jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.). vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
7. 1. 2026
9. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 2 400 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
9. 12. 2025
11. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 1 906 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 12. 2024
14. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 1 181 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 12. 2024
14. 12. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 18 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
14. 12. 2022
3. 12. 2019 Evidenční kontrola Valašské Klobouky (č. 3738) 22 311 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
28. 5. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 22 105 km způsobilé
11 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
28. 5. 2020
25. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Plzeňský kraj (č. 3412) 21 721 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
25. 5. 2019
29. 5. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 21 149 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
29. 5. 2018
26. 5. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 20 761 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
26. 5. 2017
27. 5. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 20 346 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
27. 5. 2016
28. 5. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 20 020 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
28. 5. 2015
9. 5. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 19 601 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.5.1.2.3 U zadní mlhové svítilny vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
9. 5. 2014
9. 5. 2012 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 19 258 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
9. 5. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel Škrobárny Horažďovice, a.s. (IČO 46882171)
  3. Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Klatovy (IČO 00669130)
  4. Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje (IČO 70883378)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2010 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-09-04-0319
  6. Nový provozovatel Městys Chudenice (IČO 00255599)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2011 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-10-05-0254
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2015 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-11-54-5027
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2012 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-11-05-0116
  10. Nový vlastník Městys Chudenice (IČO 00255599)
    Konec: provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Klatovy (IČO 00669130)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-12-05-0074
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-13-05-0093
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-14-05-0282
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2019 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-15-54-5059
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-15-05-0293
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-16-05-0305
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  17. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní ulice 1302, 34201, Sušice · protokol CZ-3432-16-08-0466
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-05-0297
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-05-0325
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-05-0354
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2023 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-19-60-9011
  22. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-19-12-0007
  23. Nový vlastník a provozovatel Mgr. Lumír Zezulka (IČO 18556850)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-21-12-0054
  25. Nový vlastník a provozovatel Dřevozpracující družstvo (IČO 00028631)
    Konec vyřazení z provozu LUHAČOVICE
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2023 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-22-12-0637
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2024 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-23-12-0355
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2025 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-12-0368
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2026 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-25-12-0286
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2026 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-25-12-0799
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Typ
TATRA 815 PR26 22235 6X6 CAS 32 TNU85 / CAS 32 T 815
Typ kód
CAS 32 T 815
VIN
29801-127
PČV
4065254
Druh vozidla
Speciální automobil cisternový
Druh vozidla 2. ř.
POŽÁRNÍ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA N.P. KOPŘIVNICE
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
1. 1. 1985
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1985
Druh (typ)
CISTERNA POŽÁRNÍ STŘÍKAČKA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA N.P. KOPŘIVNICE
Typ motoru
T3-930.30
Číslo motoru
01857
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
19000.4
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
95

Emise a spotřeba

Spotřeba předpis
ČSN
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
27 / 60
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8510/ 2500/ 3350
Rozvor [mm]
3700+1320
Provozní hmotnost
12950
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
22390/ 22390
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6940/ 6940
7725/ 7725
7725/ 7725
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
18-22.5 NT 10 18 PR/ 14-22.5-165/335/10
18-22.5 NT 10 18 PR/ 14-22.5-165/335/10
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA N.P. VYSOKÉ MÝTO
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1625-086-86
Číslo TP
UD886433
Číslo ORV
UBC265665
Druh RZ
NÁKLADNÍ
Doplňkový text na TP
11.1.2022 VÝJIMKA (Z POJIŠTĚNÍ) § 5 ZÁKONA Č. 168/1999 SB.
Další záznamy
Účelová nástavba na podvozku TATRA 815 t.j. CAS 32 T 815 byla schválena MV ČSR - Správou
pro dopravu č.j. SD/12/4879 dne 4.12.1984 jako příloha k osvědčení o technické
způsobilosti typu vozidla č. 1625.
Vozidlo je opatřeno dvěma zvláštními výstražnými světly modré barvy.
Povolené vyjímky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/84Sb.:
§ 33 odst. 3, § 39 odst. 2, § 54 odst. 1, 2.
16.12.1999 vozidlo zařazeno do IZS.
R - Barva: ČERVENÁ ZÁKLADNÍ + BÍLÁ
11.05.2011 č. motoru neevidováno.

Další ověření (externí odkazy)