FENDT FAVORIT

  • 1998
  • ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6870 cm³

VIN818/21/2312

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:48 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4087620

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: PRACHATICE.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1998. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FENDT
Model
FAVORIT
Typ
FENDT FAVORIT 818 /
Rok výroby
1998
Datum 1. registrace
1. 1. 1998
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1998
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6870 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
N3 – TRAKTOR
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
4 501 km
při prohlídce 1. 4. 2020
2
Vlastníci v registru
Zemědělské a obchodní družstvo Kluky
od 28. 5. 2003

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1998 První registrace Registr silničních vozidel
2. 4. 1998 Nový provozovatel KONSTANTA spol. s r.o. (IČO 49018779) Registr silničních vozidel
19. 5. 2003 Nový provozovatel ZOD KLUKY PÍSEK,KLUKY 398 19 Registr silničních vozidel
28. 5. 2003 Nový vlastník Oberbank Bohemia Leasing s.r.o. (IČO 14501210) Registr silničních vozidel
28. 5. 2003 Nový vlastník a provozovatel Zemědělské a obchodní družstvo Kluky (IČO 48208311) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

4 5005 000 3/20204/2020 30. 3. 2020: 4 501 km1. 4. 2020: 4 501 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 4. 2020 Pravidelná STK Hrejkovice (č. 3319) 4 501 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
31. 3. 2024
30. 3. 2020 Měření emisí Hrejkovice (č. 530508) 4 501 km – bez závad 30. 3. 2024
3. 6. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3319) – způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
2. 6. 2019
26. 5. 2011 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3319) – způsobilé
3 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 5. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel KONSTANTA spol. s r.o. (IČO 49018779)
  3. Nový provozovatel ZOD KLUKY PÍSEK,KLUKY 398 19
  4. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
  5. Nový vlastník Oberbank Bohemia Leasing s.r.o. (IČO 14501210)
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělské a obchodní družstvo Kluky (IČO 48208311)
  6. Konec: vlastník Oberbank Bohemia Leasing s.r.o. (IČO 14501210)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2015 · stanice: HREJKOVICE 110, 39859, HREJKOVICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2019 · stanice: HREJKOVICE 110, 39859, HREJKOVICE
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2024 · stanice: HREJKOVICE 110, 39859, HREJKOVICE · protokol CZ-3319-20-53-9122
  10. Vyřazení z provozu PRACHATICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
FENDT
Obchodní označení
FAVORIT
Typ
FENDT FAVORIT 818 /
VIN
818/21/2312
PČV
4087620
Druh vozidla
TRAKTOR
Kategorie vozidla
N3
Rok výroby
1998
Datum 1. registrace
1. 1. 1998
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1998
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
D 190 LDF.F
Číslo motoru
1628632593
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6870
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Provozní hmotnost
8060
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
14000/ 14000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
818/21/2312
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
Číslo TP
AN616354
Číslo ORV
ZAA071247
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ

Další ověření (externí odkazy)