BSS ps2 17.13
- 1989
- HNĚDÁ-TMAVÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN2208
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:22 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4103403
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 11. 2000
- Barva
- HNĚDÁ-TMAVÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGEKO,spol.s r.o. (IČO 42740339) od 22. 11. 2000
- Provozovatel: AGEKO,spol.s r.o. (IČO 42740339) od 22. 11. 2000
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 9. 1989 | Nový provozovatel | Československá automobilová doprava Jihlava státní podnik (IČO 00351547) | Registr silničních vozidel |
| 27. 6. 1994 | Nový provozovatel | ICOM transport a.s. (IČO 46346040) | Registr silničních vozidel |
| 9. 10. 2000 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 11. 2000 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 22. 11. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | AGEKO,spol.s r.o. (IČO 42740339) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 4. 2026 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2030 |
| 9. 3. 2026 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2030 |
| 22. 12. 2025 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 458 km | způsobilé | 1 lehká | 22. 12. 2029 |
| 8. 8. 2024 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 8. 2028 |
| 18. 4. 2024 | Pravidelná STK | Šternberk (č. 3803) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2028 |
| 17. 4. 2024 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 4. 2028 |
| 20. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 3. 2028 |
| 19. 3. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 3. 2028 |
| 7. 3. 2024 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 3. 2028 |
| 20. 7. 2023 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 7. 2027 |
| 19. 7. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 6 lehké | 19. 7. 2024 |
| 12. 7. 2023 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2027 |
| 17. 8. 2022 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 8. 2026 |
| 15. 7. 2022 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 7 lehké | 15. 7. 2023 |
| 23. 2. 2022 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2026 |
| 28. 12. 2021 | Pravidelná STK | Brno (č. 3722) | – | způsobilé | 2 lehké | 28. 12. 2025 |
| 16. 12. 2021 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 140 km | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2025 |
| 14. 12. 2021 | Měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 570103) | 140 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2025 |
| 8. 11. 2021 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 11. 2025 |
| 4. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 2 025 km | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2025 |
| 14. 7. 2021 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 6 lehké | 14. 7. 2022 |
| 2. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 2 024 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 14. 8. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 6 lehké | 14. 8. 2021 |
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehké | 21. 4. 2024 |
| 25. 2. 2020 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 4 lehké | 25. 2. 2024 |
| 20. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2024 |
| 22. 10. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 7 lehké | 22. 10. 2020 |
| 4. 10. 2019 | Pravidelná STK | Šternberk (č. 3803) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 10. 2023 |
| 17. 6. 2019 | Pravidelná STK | Kaplice (č. 6304) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 6. 2023 |
| 10. 6. 2019 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 6. 2023 |
| 27. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Šternberk (č. 3803) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 9. 2018 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 7. 2018 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | 3 214 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehké | 21. 7. 2022 |
| 21. 7. 2018 | Měření emisí | Chrastavice (č. 440114) | – | – | bez závad | 21. 7. 2022 |
| 7. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | |
| 26. 7. 2017 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 6. 2021 |
| 19. 7. 2017 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 2 lehké | 17. 7. 2021 |
| 17. 7. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 16. 8. 2017 |
| 9. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 9. 7. 2017 |
| 31. 3. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | – | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2021 |
| 27. 12. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 7. 2020 |
| 23. 5. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 5. 2020 |
| 21. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 9. 2015 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2019 |
| 2. 9. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 2. 10. 2015 |
| 10. 6. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 6. 2019 |
| 11. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2019 |
| 7. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké | 6. 5. 2019 |
| 24. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | dočasně způsobilé | 8 lehké, 5 vážné | 23. 4. 2015 |
| 5. 9. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3108) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2018 |
| 18. 7. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 8 484 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 18. 7. 2018 |
| 28. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2018 |
| 14. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 5 lehké | 13. 3. 2018 |
| 19. 2. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 2. 2015 |
| 20. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2017 |
| 22. 3. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | 3 lehké | 22. 3. 2014 |
| 11. 7. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 7. 2016 |
| 4. 4. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 5 lehké | 4. 4. 2016 |
| 23. 3. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 50 000 km | způsobilé | 2 lehké | 23. 3. 2013 |
| 2. 3. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | – | způsobilé | 3 lehké | 2. 3. 2016 |
| 30. 8. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2015 |
| 16. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2015 |
| 12. 4. 2011 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2011 |
| 7. 4. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | 3 lehké | 7. 4. 2015 |
| 28. 3. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihomoravský kraj (č. 3722) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 23. 3. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 9 436 km | způsobilé | 3 lehké | 23. 3. 2012 |
| 21. 9. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 9. 2014 |
| 30. 8. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3708) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 30. 8. 2014 |
| 29. 6. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 3 485 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 29. 6. 2014 |
| 15. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2014 |
| 25. 3. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 6 400 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 25. 3. 2011 |
| 30. 11. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 11. 2013 |
| 24. 3. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 150 000 km | způsobilé | 3 lehké | 24. 3. 2010 |
| 13. 10. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel Československá automobilová doprava Jihlava státní podnik (IČO 00351547)
-
Nový provozovatel ICOM transport a.s. (IČO 46346040)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel AGEKO,spol.s r.o. (IČO 42740339)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS ps2 17.13 1989 v ČR obvykle 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77 %
Srovnáváme s 527 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS ps2 17.13
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- VIN
- 2208
- PČV
- 4103403
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 11. 2000
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 2208
- Barva
- HNĚDÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- AK046695
- Číslo ORV
- AAI210299
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- KRALUPY NAD VLTAVOU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2208
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.