MULTICAR M 2510
- 1987
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN13102
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:32 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4121262
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 11× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- MULTICAR M 2510
- Typ
- MULTICAR 2510 / M 2510
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 25. 5. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 5. 1987
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MINESA s.r.o. (IČO 62526154) od 18. 8. 1997
- Provozovatel: MINESA s.r.o. (IČO 62526154) od 18. 8. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 5. 1987 | První registrace | PROVOZ TÝN NAD VLTAVOU NÁR.PODNIK PRAHA-MODRANY | Registr silničních vozidel |
| 3. 5. 1994 | Nový provozovatel | B W C s.r.o. v likvidaci (IČO 49018655) | Registr silničních vozidel |
| 18. 8. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | MINESA s.r.o. (IČO 62526154) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Týn nad Vltavou (č. 3313) | 25 405 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 9. 2028 |
| 6. 5. 2026 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | 566 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2028 |
| 6. 5. 2026 | Měření emisí | Moravský Krumlov (č. 571302) | 70 566 km | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2028 |
| 3. 10. 2025 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2029 |
| 3. 9. 2025 | Pravidelná STK | Brniště (č. 6514) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 9. 2029 |
| 27. 6. 2025 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 6. 2029 |
| 1. 10. 2024 | Opakovaná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | 25 405 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2026 |
| 5. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Týn nad Vltavou (č. 3313) | 25 405 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 5. 9. 2026 |
| 6. 6. 2024 | Opakovaná STK + měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 68 249 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 6. 2026 |
| 9. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 68 230 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 8. 6. 2024 |
| 18. 4. 2024 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3754) | 9 649 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 8. 2023 | Pravidelná STK | Brniště (č. 6514) | 711 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 21. 8. 2027 |
| 19. 5. 2023 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 5. 2027 |
| 5. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Týn nad Vltavou (č. 3313) | 25 405 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 5. 9. 2024 |
| 24. 5. 2022 | Opakovaná STK | Kutná Hora (č. 3216) | 67 192 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 5. 2024 |
| 12. 5. 2022 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | 67 155 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 11. 6. 2022 |
| 12. 5. 2022 | Měření emisí | Kutná Hora (č. 420507) | 67 156 km | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2024 |
| 16. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kutná Hora (č. 3216) | 67 137 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| 16. 12. 2023 |
| 2. 12. 2021 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | 67 124 km | nezpůsobilé | 5 lehkých, 4 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 2. 12. 2021 | Měření emisí | Kutná Hora (č. 420507) | 67 123 km | způsobilé | bez závad | 2. 12. 2023 |
| 13. 8. 2021 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2025 |
| 12. 7. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 7. 2025 |
| 27. 5. 2021 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2025 |
| 30. 9. 2020 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | 67 105 km | nezpůsobilé | 6 lehkých, 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 30. 9. 2020 | Měření emisí | Kutná Hora (č. 420507) | 67 104 km | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2022 |
| 2. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Týn nad Vltavou (č. 3313) | 25 405 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 9. 2022 |
| 8. 4. 2020 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 8. 5. 2020 |
| 8. 4. 2020 | Opakovaná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 4. 2024 |
| 17. 10. 2019 | Pravidelná STK | Dobrná (č. 6511) | 711 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 10. 2023 |
| 15. 10. 2019 | Měření emisí | Děčín (č. 450226) | 711 km nižší než dříve | – | bez závad | 15. 10. 2023 |
| 3. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Kutná Hora (č. 3216) | 64 256 km | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 10. 2020 |
| 3. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Týn nad Vltavou (č. 3313) | 25 405 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 9. 2020 |
| 31. 5. 2018 | Měření emisí | Český Dub (č. 550507) | 44 km nižší než dříve | – | bez závad | 31. 5. 2022 |
| 28. 7. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 7. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 7. 2021 |
| 2. 5. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 5. 2021 |
| 17. 3. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2021 |
| 3. 10. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 58 607 km | způsobilé | 8 lehkých
| 3. 10. 2018 |
| 1. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | 25 605 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 9. 2018 |
| 20. 10. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | – | způsobilé | 16 lehkých
| 20. 10. 2019 |
| 3. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 51 004 km | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 10. 2016 |
| 3. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | 25 406 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 3. 9. 2016 |
| 3. 10. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2017 |
| 24. 7. 2013 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 7. 2017 |
| 22. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 21. 8. 2013 |
| 17. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 7. 2017 |
| 22. 10. 2012 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 47 603 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 10. 2014 |
| 5. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 47 489 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 4. 11. 2012 |
| 3. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | 25 401 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 9. 2014 |
| 27. 2. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3324) | – | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2012 |
| 13. 10. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 10. 2015 |
| 5. 10. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 45 533 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 10. 2012 |
| 3. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | 25 401 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 3. 9. 2012 |
| 9. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3762) | 82 125 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 7. 2012 |
| 7. 10. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 7. 10. 2013 |
| 11. 8. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | 12 000 km | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2013 |
| 23. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 7. 2013 |
| 2. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 7. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel PROVOZ TÝN NAD VLTAVOU NÁR.PODNIK PRAHA-MODRANY
-
Nový provozovatel B W C s.r.o. v likvidaci (IČO 49018655)
-
Nový vlastník a provozovatel MINESA s.r.o. (IČO 62526154)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2012 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOUPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2012 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-10-09-0071
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2012 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-10-10-0105
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2014 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOUPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2014 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-12-09-0008
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2012 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-12-10-0211
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2014 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-12-10-0696
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2016 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOUPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2016 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-14-09-0052
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2016 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORAPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2016 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-14-10-0125
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2018 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-16-09-0014Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2018 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2018 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-16-10-0045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2020 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-18-09-0025
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2020 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-18-10-0108
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2022 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-20-09-0064
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-20-09-1319
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-21-12-0057
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-21-12-0481
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2022 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-22-05-0546
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2024 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-22-05-1042
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2024 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-22-09-0099
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2024 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 67573, KRALICE NAD OSLAVOU · protokol CZ-3741-24-05-0192
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2026 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 67573, KRALICE NAD OSLAVOU · protokol CZ-3741-24-06-0156
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2024 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-24-09-0128
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2026 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-24-10-0019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2028 · stanice: OKRUŽNÍ 399, 67201, MORAVSKÝ KRUMLOV · protokol CZ-3749-26-05-0126
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2028 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-26-09-0139
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MULTICAR M 2510 1987 v ČR obvykle 2,4, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 65,5 %
Srovnáváme s 29 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR MULTICAR M 2510
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- MULTICAR M 2510
- Typ
- MULTICAR 2510 / M 2510
- Typ kód
- M 2510
- VIN
- 13102
- PČV
- 4121262
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TERÉNÍ SKLÁPĚCÍ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- .VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN, NDR
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 25. 5. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 5. 1987
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ-SYPAČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK CUNEWALDE, NDR.
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 3 SFR
- Číslo motoru
- 04436
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 9 / 33
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 2960/ 1810/ 2140
- Rozvor [mm]
- 1970
- Provozní hmotnost
- 1680
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Ložná délka
- 2050
- Ložná šířka
- 1495
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.70 - 13 C PR 6 JEDNODUCHÁ/ 5 K X 13
6.70 - 13 C PR 6 DVOJITÁ/ 5 K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN, NDR.
- Výrobní číslo karoserie
- 13102
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AI313738
- Číslo ORV
- UAT322531
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- Další záznamy
- Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/84 Sb.,:
§21 odst. 1; §28 odst. 2; §31 odst. 1; §33 odst. 3; §35 odst. 7; §48 odst. 2.
.
Na vozidlo může být namontována nástavba - sypač typ 19.2 se sněhovým pluhem typ 23.1 nebo sypač 19.2 se zametacím kartáčem typ 22.1.
Po montáži těchto nástaveb se mění označení vozidla a údaje takto:
M 2510/19.2/23.1
- délka: 5 625 mm
- šířka: 2 000 mm
- výška: 2 375 mm
- pohotovostní hmotnost: 2 140 kg
- užitečná hmotnost: 1 360 kg
.
M 2510/19.2/22.1
- délka: 5 625 mm
- šířka: 1 900 mm
- výška: 2 375 mm
- pohotovostní hmotnost: 2 170 kg
- užitečná hmotnost: 1 360 kg.
.
Vozidlo s výše uvedenými nástavbami musí být vybaveno zvláštním světelným zařízením oranžové barvy,
které musí být při práci na pozemních komunikacích uvedeno do činnosti.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 13102
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.