ZETOR 4011
- 1963
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3120 cm³
- 45 kW ≈ 61 k
VIN3786
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:37 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4133496
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 27. 4. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1963. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR 4011
- Typ
- ZETOR 4011 /
- Rok výroby
- 1963
- Datum 1. registrace
- 26. 11. 1963
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 11. 1963
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3120 cm³
- Výkon
- 45 kW
- Kategorie
- T – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: UNIAGRA CZ a. s. (IČO 25191578) od 9. 5. 2016
- Provozovatel: UNIAGRA CZ a. s. (IČO 25191578) od 9. 5. 2016
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 11. 1963 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 11. 1975 | Nový provozovatel | TEPLICE II,CES.LEGIE 439/11 | Registr silničních vozidel |
| 10. 11. 1975 | Nový provozovatel | TEPLICE | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 1981 | Nový provozovatel | NEMCICE | Registr silničních vozidel |
| 5. 3. 1981 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | UNIAGRA CZ a. s. (IČO 25191578) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 7. 2025 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | – | způsobilé | 5 lehké | 24. 7. 2029 |
| 22. 4. 2025 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2029 |
| 3. 4. 2025 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | 377 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 3. 4. 2029 |
| 3. 4. 2025 | Měření emisí | Prostějov (č. 570902) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2029 |
| 25. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Jilemnice (č. 3637) | 5 992 km | způsobilé | 3 lehké | 25. 7. 2028 |
| 18. 7. 2024 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | – | dočasně způsobilé | 8 lehké, 4 vážné | 17. 8. 2024 |
| 26. 6. 2024 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2028 |
| 2. 4. 2024 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2028 |
| 4. 12. 2023 | Evidenční kontrola | Jilemnice (č. 3637) | 5 992 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 303 km | způsobilé | 3 lehké | 2. 11. 2027 |
| 18. 1. 2023 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké | 18. 1. 2027 |
| 13. 12. 2022 | Opakovaná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 5 lehké | 28. 11. 2026 |
| 12. 12. 2022 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | – | – | bez závad | 12. 12. 2026 |
| 29. 11. 2022 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 1 vážná | 28. 12. 2022 |
| 28. 11. 2022 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | – | – | 1 vážná | |
| 15. 8. 2022 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3305) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 8. 2026 |
| 27. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Týn nad Vltavou (č. 3313) | 26 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 27. 4. 2026 |
| 2. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 6. 2021 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | – | způsobilé | 4 lehké | 27. 5. 2025 |
| 28. 4. 2021 | Evidenční kontrola | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 233 km | způsobilé | 5 lehké | 23. 4. 2025 |
| 15. 1. 2021 | Opakovaná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 4 lehké | 11. 1. 2025 |
| 11. 1. 2021 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné | 10. 2. 2021 |
| 3. 7. 2020 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2024 |
| 1. 4. 2020 | Pravidelná STK | Kaplice (č. 6304) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 4. 2024 |
| 7. 12. 2019 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | – | způsobilé | 5 lehké | 7. 12. 2023 |
| 13. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 7 lehké | 13. 11. 2023 |
| 15. 10. 2019 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 10. 2023 |
| 12. 7. 2019 | Pravidelná STK | Šenov u Nového Jičína (č. 3815) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 7. 2023 |
| 23. 5. 2019 | Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | 4 lehké | 23. 5. 2023 |
| 4. 10. 2018 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 9 lehké | 4. 10. 2022 |
| 26. 9. 2018 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | – | – | bez závad | 26. 9. 2022 |
| 2. 8. 2018 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3403) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2022 |
| 4. 4. 2018 | Evidenční kontrola | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 26. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihočeský kraj (č. 3313) | 4 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2022 |
| 1. 2. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 6 lehké | 1. 2. 2022 |
| 20. 10. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | 192 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 20. 10. 2021 |
| 31. 3. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 3. 2021 |
| 30. 1. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 1. 2021 |
| 4. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2020 |
| 4. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3313) | 2 812 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 4. 2020 |
| 29. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3624) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 28. 11. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké | 28. 11. 2019 |
| 13. 11. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | 4 lehké | 13. 11. 2019 |
| 20. 7. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2019 |
| 19. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 10. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 10. 2014 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 4 lehké | 3. 10. 2018 |
| 3. 10. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná | 2. 11. 2014 |
| 28. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | 1 lehká | 28. 7. 2018 |
| 5. 6. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 2 310 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 4. 6. 2018 |
| 23. 5. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 3 lehké | 23. 5. 2018 |
| 4. 2. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 2. 2018 |
| 18. 10. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 2 450 km | způsobilé | 5 lehké | 18. 10. 2017 |
| 3. 4. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 4. 2017 |
| 20. 8. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2012 |
| 20. 8. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2016 |
| 30. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2016 |
| 28. 6. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | 2 lehké | 28. 6. 2016 |
| 22. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 6. 2016 |
| 3. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké | 3. 5. 2016 |
| 28. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel TEPLICE II,CES.LEGIE 439/11Nový provozovatel TEPLICE
-
Nový provozovatel NEMCICE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2010 · stanice: Sebranice 338, 569 62, Sebranice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2014 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2014 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2018 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2019 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2016 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOUEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2016 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU
-
Nový vlastník a provozovatel UNIAGRA CZ a. s. (IČO 25191578)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2022 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-18-03-0642
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2026 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-22-04-0857
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – ZLATNÍKY
- Nový provozovatel – TEPLICE II,CES.LEGIE 439/11
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR 4011
- Typ
- ZETOR 4011 /
- VIN
- 3786
- PČV
- 4133496
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T
- Výrobce vozidla
- Závody na valivá ložiska a trktory, národní podnik, Brno
- Rok výroby
- 1963
- Datum 1. registrace
- 26. 11. 1963
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 11. 1963
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZJŠ, N.P., BRNO
- Typ motoru
- Z 4001
- Číslo motoru
- 4001-020113
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 45 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3120
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 21 / 16
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3450/ 1855/ 1620
- Rozvor [mm]
- 2125
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2675
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2835/ 2835
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1000/ 1000
1835/ 1835
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,00-18TP 2/ 4,00E X 18
13-28 T26/ W 12 X 28
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ZKL, n.p., Brno
- Výrobní číslo karoserie
- 3786
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ODPÉROVANÝ
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AB365855
- Číslo ORV
- ZAA397853
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 118
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3786
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.