ZETOR 10540
- 1996
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 4156 cm³
- 75,5 kW ≈ 103 k
VIN1554
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 20:14 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4133932
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 10540
- Typ
- ZETOR 10540 /
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 6. 6. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 6. 1996
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4156 cm³
- Výkon
- 75,5 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: VOP CZ, s.p. (IČO 00000493) od 23. 10. 2023
- Provozovatel: VOP CZ, s.p. (IČO 00000493) od 23. 10. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 6. 1996 | První registrace | Vojenské lesy a statky ČR, s.p. odštěpný závod Lipník nad Bečvou (IČO 00000272) | Registr silničních vozidel |
| 9. 3. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | Vojenské lesy a statky ČR, s.p. (IČO 00000205) | Registr silničních vozidel |
| 28. 7. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Miroslav Duben (IČO 45902542) | Registr silničních vozidel |
| 23. 10. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | VOP CZ, s.p. (IČO 00000493) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 9. 2026 | Opakovaná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2030 |
| 29. 8. 2026 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 28. 9. 2026 |
| 20. 8. 2026 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2030 |
| 14. 7. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2028 |
| 17. 9. 2025 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 9. 2029 |
| 8. 8. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2029 |
| 17. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Český Dub (č. 3530) | 1 894 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 6. 2029 |
| 2. 6. 2025 | Historického vozidla | Třeboň (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2030 |
| 16. 4. 2025 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2029 |
| 16. 4. 2025 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2029 |
| 30. 7. 2024 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2026 |
| 4. 6. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2028 |
| 21. 5. 2024 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | 7 320 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2028 |
| 21. 5. 2024 | Měření emisí | Humpolec (č. 430422) | 7 319 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2028 |
| 29. 4. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2028 |
| 29. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Břeclav (č. 6740) | 45 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 3. 2028 |
| 29. 12. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Kuřim (č. 6732) | 2 072 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 12. 2027 |
| 28. 12. 2023 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 2 072 km nižší než dříve | – | bez závad | 28. 12. 2027 |
| 16. 11. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2027 |
| 15. 11. 2023 | Měření emisí | Šenov u Nového Jičína (č. 480406) | 2 581 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2025 |
| 18. 10. 2023 | Evidenční kontrola | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 2 580 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 9. 2023 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3401) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 9. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2027 |
| 10. 11. 2022 | Evidenční kontrola | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 8. 2022 | Před registrací - opakovaná | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 7. 2024 |
| 24. 8. 2022 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2026 |
| 1. 9. 2021 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 9. 2025 |
| 13. 7. 2021 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 7. 2025 |
| 25. 9. 2020 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2024 |
| 15. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 2 578 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 9. 7. 2020 | Opakovaná STK | Český Dub (č. 3530) | 1 894 km | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 6. 2024 |
| 26. 6. 2020 | Pravidelná STK | Český Dub (č. 3530) | 1 894 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 3 vážné
| 26. 7. 2020 |
| 26. 6. 2020 | Měření emisí | Český Dub (č. 550507) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2024 |
| 2. 6. 2020 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 6. 2024 |
| 29. 5. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3108) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 5. 2024 |
| 19. 5. 2020 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 5. 2024 |
| 6. 5. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2024 |
| 26. 3. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 3. 2024 |
| 16. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Břeclav (č. 6740) | 1 186 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 10. 2023 |
| 9. 8. 2019 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 8. 2023 |
| 5. 4. 2019 | Evidenční kontrola | Šumperk (č. 3844) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 8. 2018 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2022 |
| 17. 7. 2018 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2022 |
| 20. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3530) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 1. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6511) | 1 099 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 1. 11. 2021 |
| 28. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 8. 2021 |
| 13. 7. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2021 |
| 14. 6. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 12. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 5. 2021 |
| 19. 12. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 12. 2020 |
| 14. 6. 2016 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | – | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2020 |
| 6. 6. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 6. 7. 2016 |
| 10. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 5. 2020 |
| 5. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 1. 4. 2020 |
| 25. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 2. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 20. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 5 107 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 20. 10. 2019 |
| 17. 9. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 9. 2019 |
| 20. 8. 2015 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2019 |
| 20. 8. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | nezpůsobilé | 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 8. 7. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2019 |
| 22. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 5. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 5. 2019 |
| 19. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | 20 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 3. 2019 |
| 14. 11. 2014 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 10. 2018 |
| 21. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 20. 11. 2014 |
| 1. 9. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2018 |
| 25. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 8. 2018 |
| 5. 8. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2018 |
| 29. 5. 2014 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 28. 5. 2014 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 28. 5. 2018 |
| 28. 5. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | nezpůsobilé | 8 lehkých, 1 vážná, 3 nebezpečné
| |
| 28. 4. 2014 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 7. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 9. 2017 |
| 29. 7. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2017 |
| 15. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 7. 2017 |
| 27. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 5. 2017 |
| 8. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3729) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2012 |
| 10. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 5. 2016 |
| 23. 4. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3100) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 4. 2016 |
| 20. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 3. 2016 |
| 6. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 2. 2016 |
| 10. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 4 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2015 |
| 4. 10. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 14 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 10. 2015 |
| 8. 8. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 8. 2015 |
| 2. 8. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2015 |
| 17. 6. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2015 |
| 9. 11. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3115) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 11. 2014 |
| 4. 6. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2014 |
| 28. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 5. 2014 |
| 8. 3. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2014 |
| 15. 10. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 10. 2013 |
| 10. 9. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 9. 2013 |
| 7. 8. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2013 |
| 29. 7. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2013 |
| 14. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 7. 2013 |
| 23. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 6. 2013 |
| 19. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | bez závad | 19. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Vojenské lesy a statky ČR, s.p. odštěpný závod Lipník nad Bečvou (IČO 00000272)
-
Nový vlastník a provozovatel Vojenské lesy a statky ČR, s.p. (IČO 00000205)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2013 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad BečvouPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2013 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-09-57-0207
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-13-57-5194Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-20-57-9018
-
Nový vlastník a provozovatel Miroslav Duben (IČO 45902542)
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2024 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-08-1248
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-23-60-9014
-
Nový vlastník a provozovatel VOP CZ, s.p. (IČO 00000493)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2027 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-23-61-9187
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ZETOR 10540 1996 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,9 %
Srovnáváme s 91 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 10540
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 10540
- Typ
- ZETOR 10540 /
- VIN
- 1554
- PČV
- 4133932
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- ZETOR a.s brno
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 6. 6. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 6. 1996
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZETOR
- Typ motoru
- Z 1301
- Číslo motoru
- 625
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 75.5 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4156
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 24-03 /
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ZM
- Za jízdy
- 84.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4347/ 1923/ 2820
- Rozvor [mm]
- 2 376
- Provozní hmotnost
- 4940
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6200/ 6200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2 300/ 2 300
3 900/ 3 900
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 12400/ 12400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 13.6-24 / W 12 X 24 ;w11 x 28
16.9-38 / W 15 L X 38;w15l - 34
12.4 -28 14.9-24;380/70 r24/
18,4 - 34;18.4-38;480/70 r38/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ROSTROJ ROUSÍNOV
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1. 1. 3067
- Číslo TP
- AN225118
- Číslo ORV
- UBG790469
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- DI Olomouc.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1554
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.