BSS .
- 1962
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- .
VIN4065
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:51 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4153316
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 100 dnů (6. 2. 2013 až 17. 5. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1962. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- .
- Typ
- BSS A 5 V / ps2
- Rok výroby
- 1962
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1962
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1962
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- .
- Kategorie
- R3a – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGS AGRO České Budějovice a.s. (IČO 48244376) od 16. 10. 2013
- Provozovatel: AGS AGRO České Budějovice a.s. (IČO 48244376) od 16. 10. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1962 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 5. 1994 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 5. 1994 | Nový provozovatel | Stavitelství Kašparů - Koller a spol., v.o.s. "v likvidaci" (IČO 48201049) | Registr silničních vozidel |
| 9. 2. 1999 | Nový provozovatel | Kašparů-Koller, Stavitelství s.r.o. (IČO 25184431) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | SWIETELSKY stavební s.r.o. (IČO 48035599) | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 5. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 10. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | AGS AGRO České Budějovice a.s. (IČO 48244376) | Registr silničních vozidel |
| 16. 10. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | AGS AGRO České Budějovice a.s. (IČO 48244376) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 4 lehké | 30. 10. 2029 |
| 29. 7. 2025 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 1 787 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 29. 7. 2029 |
| 12. 4. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 4. 2028 |
| 5. 5. 2023 | Pravidelná STK | Vlachovo Březí (č. 3317) | – | způsobilé | 3 lehké | 5. 5. 2027 |
| 27. 3. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 3. 2027 |
| 15. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Krnov (č. 3830) | 5 367 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 11. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 676 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 5. 11. 2025 |
| 5. 11. 2021 | Měření emisí | Mělník (č. 420616) | 1 767 km nižší než dříve | – | bez závad | 5. 11. 2025 |
| 1. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 7. 2021 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2025 |
| 6. 10. 2020 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2024 |
| 11. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Krnov (č. 3830) | 5 342 km | způsobilé | 2 lehké | 11. 5. 2024 |
| 21. 1. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 7 lehké | 21. 1. 2024 |
| 20. 1. 2020 | Měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 480817) | – | – | bez závad | 20. 1. 2024 |
| 20. 12. 2018 | Před registrací | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | 20 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 4. 5. 2018 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 5. 2022 |
| 8. 1. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 1. 2022 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2021 |
| 30. 12. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 10. 2020 |
| 11. 10. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 10. 2020 |
| 9. 5. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 5. 2020 |
| 23. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 4. 2020 |
| 29. 1. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | 3 344 km | způsobilé | 2 lehké | 29. 1. 2020 |
| 22. 5. 2014 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2018 |
| 27. 1. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 7 lehké | 27. 1. 2018 |
| 30. 10. 2013 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2017 |
| 4. 10. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 3. 11. 2013 |
| 19. 7. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2017 |
| 21. 2. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 10. 2016 |
| 10. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 10. 2016 |
| 19. 6. 2012 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 3 lehké | 19. 6. 2016 |
| 19. 6. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 19. 7. 2012 |
| 10. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | 4 lehké | 10. 5. 2016 |
| 20. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 3 lehké | 20. 4. 2013 |
| 27. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 5 lehké | 27. 4. 2012 |
| 25. 6. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3428) | 3 195 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehké | 25. 6. 2014 |
| 18. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2010 |
| 17. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 16 000 km | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2014 |
| 29. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 3 lehké | 29. 4. 2011 |
| 4. 3. 2010 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 4 lehké | 2. 2. 2014 |
| 2. 2. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 10 vážné | 4. 3. 2010 |
| 27. 7. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2013 |
| 28. 4. 2009 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 3 044 km | způsobilé | 6 lehké | 31. 3. 2013 |
| 28. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 5 lehké | 28. 4. 2010 |
| 21. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2009 |
| 21. 4. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 4. 2009 |
| 31. 3. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 3 042 km | dočasně způsobilé | 6 lehké, 2 vážné | 30. 4. 2009 |
| 9. 2. 2009 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3309) | 2 000 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2009 |
| 29. 12. 2008 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 8 lehké | 29. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel Stavitelství Kašparů - Koller a spol., v.o.s. "v likvidaci" (IČO 48201049)
-
Nový provozovatel Kašparů-Koller, Stavitelství s.r.o. (IČO 25184431)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 25. 1. 2008 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Nový vlastník a provozovatel SWIETELSKY stavební s.r.o. (IČO 48035599)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaVyřazení z provozu SOBĚSLAV
-
Nový vlastník a provozovatel AGS AGRO České Budějovice a.s. (IČO 48244376)Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Nový vlastník a provozovatel AGS AGRO České Budějovice a.s. (IČO 48244376)Konec vyřazení z provozu SOBĚSLAV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2027 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-23-53-9140
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (BSS . 1962 v ČR obvykle 1,5, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 36,8 %
Srovnáváme s 38 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- .
- Typ
- BSS A 5 V / ps2
- Varianta
- 17.13
- Typ kód
- ps2
- VIN
- 4065
- PČV
- 4153316
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- DB PŘÍVĚS
- Kategorie vozidla
- R3a
- Výrobce vozidla
- BSS BRANDÝS NAD LABEM, ČR
- Rok výroby
- 1962
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1962
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1962
- Druh (typ)
- 11 CISTERNA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Palivo
- .
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7350/ 2400/ 3250
- Rozvor [mm]
- 3240
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3670
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 20/ 7.5
20/ 7.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .RAMAT SERVIS, S.R.O., ZLIV, ČR
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBI046888
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- Poj.číslo 3059032413 ČP a.s. dne 04.06.2024 Rozhodnutím MD ČR č. HP-0394, č.j.: MD-15577/2021-150/4 ze dne 10.11.2021 byla provedla spol. RAMAT s r.o. přestavbu vozidla:
- Další záznamy
- ZAREGISTROVÁNA PŘESTAVBA VOZIDLA NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ VYDANÉHO MINISTERSTVEM DOPRAVY ČR
O HROMDADNÉ PŘESTAVBĚ Č.: HP-0175, POD Č.J.: 2245/2012-150-SCH2/I, ZE DNE 14.09.2012.
HROMADNÁ PŘESTAVBA PROVEDENÁ FIRMOU RAMAT SERVIS S.R.O, IČO: 28123794, ZLIV, JÁCHYMOVSKÁ 702.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*44-45: 385/65-R22,5
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 4065
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.