IFA W
- 1974
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 9840 cm³
VIN0563
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:50 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4159271
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1974. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IFA
- Model
- W
- Typ
- IFA W 50 ADK 125 N GDW /
- Rok výroby
- 1974
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 2. 2003
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9840 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- N3 – Speciální automobil autojeřáb
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Ing. Miroslav Juhás (IČO 68012179) od 5. 2. 2003
- Provozovatel: Ing. Miroslav Juhás (IČO 68012179) od 5. 2. 2003
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1974 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 12. 1974 | Nový provozovatel | OLOMOUC, DOL. HEJCÍNSKÁ 25 | Registr silničních vozidel |
| 20. 6. 1991 | Nový provozovatel | Moravské potravinářské strojírny, a.s. (IČO 16626222) | Registr silničních vozidel |
| 27. 6. 1991 | Nový provozovatel | Milan Schmidt (IČO 14587351) | Registr silničních vozidel |
| 4. 7. 1994 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 5. 2. 2003 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 5. 2. 2003 | Nový vlastník a provozovatel | Ing. Miroslav Juhás (IČO 68012179) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 8. 2026 | Opakovaná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2030 |
| 20. 8. 2026 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné | 19. 9. 2026 |
| 19. 6. 2026 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2030 |
| 4. 8. 2025 | Opakovaná STK | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | 3 lehké | 15. 7. 2029 |
| 15. 7. 2025 | Pravidelná STK | Čáslav (č. 3230) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 14. 8. 2025 |
| 2. 7. 2025 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 7. 2029 |
| 6. 6. 2025 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 3251) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 5. 2025 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 3 lehké | 26. 5. 2029 |
| 12. 5. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2029 |
| 31. 3. 2025 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2029 |
| 3. 3. 2025 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 3. 2029 |
| 13. 3. 2024 | Pravidelná STK | Lipník (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2028 |
| 5. 3. 2024 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | 3 lehké | 5. 3. 2028 |
| 9. 11. 2023 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | 5 lehké | 8. 11. 2027 |
| 17. 8. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3112) | – | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2027 |
| 21. 2. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná | |
| 21. 2. 2023 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2027 |
| 11. 1. 2023 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | – | způsobilé | 3 lehké | 11. 1. 2027 |
| 27. 10. 2022 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2026 |
| 19. 8. 2022 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2026 |
| 7. 7. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2026 |
| 9. 6. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 6. 2026 |
| 15. 10. 2021 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 3 lehké | 15. 10. 2025 |
| 2. 8. 2021 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 1 vážná | 30. 8. 2021 |
| 8. 6. 2021 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 5. 2021 | Pravidelná STK | Brno (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2025 |
| 24. 2. 2021 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 2. 2025 |
| 13. 1. 2021 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2025 |
| 30. 11. 2020 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2024 |
| 25. 5. 2020 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3245) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 5. 2024 |
| 20. 4. 2020 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2024 |
| 11. 3. 2020 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | 4 lehké | 11. 3. 2024 |
| 19. 11. 2019 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | 5 lehké | 19. 11. 2023 |
| 16. 8. 2019 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 8. 2023 |
| 7. 3. 2019 | Opakovaná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2023 |
| 7. 3. 2019 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 6. 4. 2019 |
| 28. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 10. 2018 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 10. 2022 |
| 21. 8. 2018 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3805) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2022 |
| 14. 6. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 6. 2022 |
| 10. 5. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2022 |
| 10. 5. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2022 |
| 13. 11. 2017 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2021 |
| 20. 9. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 9. 2021 |
| 19. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 12. 7. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | – | způsobilé | 4 lehké | 12. 7. 2021 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2021 |
| 25. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2021 |
| 13. 3. 2017 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2020 |
| 11. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 12. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | nezpůsobilé | 2 vážné, 1 nebezpečná | |
| 14. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3242) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2020 |
| 8. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 4. 7. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 6. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2018 |
| 29. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 29. 7. 2016 |
| 17. 6. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 22. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 5 lehké | 22. 3. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel OLOMOUC, DOL. HEJCÍNSKÁ 25
-
Nový provozovatel Moravské potravinářské strojírny, a.s. (IČO 16626222)
-
Nový provozovatel Milan Schmidt (IČO 14587351)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2003 · stanice: ŽEROTÍNOVA 3403/44, 78701, ŠUMPERK
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Ing. Miroslav Juhás (IČO 68012179)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 5. 2. 2003 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (IFA W 1974 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 48,6 %
Srovnáváme s 503 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IFA W
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- IFA
- Obchodní označení
- W
- Typ
- IFA W 50 ADK 125 N GDW /
- VIN
- 0563
- PČV
- 4159271
- Druh vozidla
- Speciální automobil autojeřáb
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1974
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 2. 2003
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- 6 VD 14.5/12-1 SE W
- Číslo motoru
- 40/84
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9840
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 19260
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19420/ 19420
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 0563
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1075
- Číslo TP
- AD526090
- Číslo ORV
- BAA059233
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- PROSTĚJOV
- Doplňkový text na TP
- RZ ANO.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0563
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.