BSS PS2 17.13
- 1989
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1057
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:00 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4188900
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 11× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 3. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 1989
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- vyvezené do zahraničí
Aktuálně v registru
- Vlastník: neztotožněný subjekt od 4. 6. 2013
- Provozovatel: neztotožněný subjekt od 4. 6. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 3. 1989 | První registrace | ČSAD Frýdek - Místek a.s. (IČO 45192073) | Registr silničních vozidel |
| 4. 2. 1994 | Nový provozovatel | ČSAD ČESKÝ TĚŠÍN,A.S., | Registr silničních vozidel |
| 28. 7. 1998 | Nový provozovatel | ČSAD Třinec, a.s. (IČO 45192065) | Registr silničních vozidel |
| 5. 3. 2001 | Nový vlastník a provozovatel | Radek Uličný (IČO 64598934) | Registr silničních vozidel |
| 4. 6. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | neztotožněný subjekt | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 9. 2026 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2030 |
| 5. 8. 2026 | Opakovaná STK + měření emisí | Hlučín (č. 6815) | 836 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 8. 2030 |
| 13. 7. 2026 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 836 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 9. 8. 2026 |
| 9. 7. 2026 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 836 km | nezpůsobilé | 2 vážné
| |
| 23. 6. 2026 | Měření emisí | Staříč (č. 480236) | 828 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 1. 6. 2026 | Měření emisí | Staříč (č. 480236) | 817 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 4. 2030 |
| 8. 4. 2026 | Pravidelná STK | Brno (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2030 |
| 16. 3. 2026 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2030 |
| 3. 3. 2026 | Historického vozidla | České Budějovice (č. 6305) | 2 495 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 11. 2030 |
| 13. 10. 2025 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2029 |
| 2. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 2 288 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 9. 2029 |
| 29. 8. 2025 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 8. 2029 |
| 21. 6. 2025 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 21. 6. 2029 |
| 31. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Telč (č. 3753) | 3 561 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2029 |
| 26. 11. 2024 | Evidenční kontrola | Tachov (č. 3407) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 6. 2024 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 6. 2028 |
| 27. 2. 2023 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 2. 2027 |
| 26. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 8. 2022 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 8. 2026 |
| 28. 4. 2022 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 4. 2026 |
| 5. 4. 2022 | Pravidelná STK | Brno (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2026 |
| 11. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 1. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 18 227 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2026 |
| 14. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Písek (č. 3310) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 9. 2021 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 9. 2025 |
| 28. 8. 2021 | Před registrací | Kuřim (č. 6732) | 2 179 km | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2025 |
| 26. 8. 2021 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 2 179 km nižší než dříve | – | bez závad | 26. 8. 2025 |
| 10. 6. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 6. 2025 |
| 17. 5. 2021 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2025 |
| 22. 2. 2021 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 3. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Telč (č. 3753) | 3 383 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 2. 2025 |
| 7. 8. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 8. 2024 |
| 19. 5. 2020 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 5. 2024 |
| 12. 8. 2019 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 8. 2023 |
| 13. 6. 2019 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 6. 2023 |
| 3. 5. 2019 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2023 |
| 8. 4. 2019 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2023 |
| 5. 3. 2019 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2023 |
| 27. 2. 2019 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 27. 2. 2023 |
| 26. 2. 2019 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 28. 3. 2019 |
| 13. 9. 2018 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2022 |
| 13. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 292 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2022 |
| 11. 4. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 4. 2022 |
| 5. 4. 2018 | Pravidelná STK | Brno (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2022 |
| 20. 3. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | 14 452 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 3. 2022 |
| 20. 3. 2018 | Měření emisí | Telč (č. 470719) | – | – | bez závad | 20. 3. 2022 |
| 30. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 5. 2021 |
| 26. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2021 |
| 5. 12. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2020 |
| 13. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 24. 8. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 8. 2020 |
| 4. 7. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 7. 2020 |
| 4. 7. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 7. 2018 |
| 10. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 5. 2020 |
| 3. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2020 |
| 29. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 3 vážné
| 30. 3. 2016 |
| 17. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2019 |
| 14. 10. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 10. 2019 |
| 25. 6. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 6. 2019 |
| 19. 6. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2019 |
| 28. 4. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 28. 4. 2015 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 28. 4. 2019 |
| 5. 2. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 2. 2019 |
| 18. 9. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2018 |
| 7. 8. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3407) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 8. 2018 |
| 4. 8. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 4. 8. 2014 |
| 23. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2018 |
| 1. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 7. 2015 |
| 20. 6. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 6. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 6. 2018 |
| 25. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 4. 2018 |
| 9. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2018 |
| 8. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2018 |
| 18. 3. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2014 |
| 13. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 3. 2018 |
| 12. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 3. 2018 |
| 10. 9. 2013 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3512) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 6. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 1 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2017 |
| 25. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 4. 2017 |
| 17. 4. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2017 |
| 21. 12. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 12. 2016 |
| 9. 10. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2016 |
| 11. 7. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 7. 2016 |
| 5. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 3 500 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 5. 6. 2016 |
| 4. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 5. 2016 |
| 1. 9. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 5 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 9. 2015 |
| 18. 8. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 8. 2015 |
| 24. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 9. 2014 |
| 21. 9. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 4 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 21. 9. 2014 |
| 1. 9. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 9. 2014 |
| 1. 9. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2014 |
| 21. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2014 |
| 29. 6. 2010 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 6. 2014 |
| 24. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2010 |
| 11. 6. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 11. 7. 2010 |
| 3. 6. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2014 |
| 3. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 5. 2014 |
| 14. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3754) | 6 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2014 |
| 12. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2014 |
| 8. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | 10 170 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 4. 2014 |
| 2. 3. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 3. 2014 |
| 14. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 10. 2013 |
| 19. 8. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3407) | 50 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 8. 2013 |
| 8. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 3 000 km | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2013 |
| 23. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2013 |
| 20. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2013 |
| 26. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2009 |
| 3. 3. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ČSAD Frýdek - Místek a.s. (IČO 45192073)
-
Nový provozovatel ČSAD ČESKÝ TĚŠÍN,A.S.,
-
Nový provozovatel ČSAD Třinec, a.s. (IČO 45192065)
-
Nový vlastník a provozovatel Radek Uličný (IČO 64598934)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2010 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Nový vlastník a provozovatel neztotožněný subjekt
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Žádáme o zapsání změny do TP dle přiloženého prohl
- Ostatní
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- VIN
- 1057
- PČV
- 4188900
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 3. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 1989
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 4250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 1057
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA D50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VÝVOZ
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- AI779503
- Číslo ORV
- UAJ682202
- Druh RZ
- STD.VÝVOZ-CIZINA
- Doplňkový text na TP
- VÝVOZ DO ZAHRANIČÍ - POLSKO DNE 4.6.2013 1 KS VÝVOZNÍ RZ - M3232E BYLA ÚŘEDNĚ SKARTOVÁNA
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1057
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.